DAJ CYNK

Foton - nowa marka usług Netii

24.05.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16

Ważne 6

4

24 maja ruszyła nowa kampania reklamowa Netii, promująca usługę Netia FOTON - szybki internet na bazie zmodernizowanych do standardu NGA łączy Grupy Netia.

24 maja ruszyła nowa kampania reklamowa Netii, promująca usługę Netia FOTON - szybki internet na bazie zmodernizowanych do standardu NGA łączy Grupy Netia.

FOTON jest nazwą marketingową obejmującą usługę szybkiego dostępu do internetu Grupy Netia (Netia, Internetia, Dialog) o prędkości pobierania do 100 Mb/s, a wysyłania do 50 Mb/s (w technologii VDSL - Szybki Internet Max 50, w technologiach: ETTH i FTTH - Szybki Internet Max 100) dla użytkowników domowych.Dzięki usłudze Netia FOTON użytkownicy mogą bez przeszkód korzystać z wielu urządzeń stacjonarnych i mobilnych w trybie online, bez obawy o przeciążone łącze internetowe. Mogą w tym samym czasie przeglądać strony internetowe, pobierać i wysyłać pliki (nawet o bardzo dużej pojemności), oglądać Telewizję Osobistą Netii w jakości HD, korzystać z gier multimedialnych online, słuchać muzyki z "chmury" czy radia internetowego, prowadzić wideo-rozmowę w jakości HD na smartfonie, czy też zdalnie sterować urządzeniami AGD, takimi jak pralka czy kuchenka. Wszystko na jednym łączu wi-fi o takiej samej prędkości dla wszystkich użytkowników.

W zasięgu zmodernizowanych sieci Grupy Netia znajduje się obecnie ponad milion lokali na terenie całej Polski. Trwają inwestycje w kolejne kilkaset tysięcy łączy NGA.Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się