DAJ CYNK

Formuła Rodzina przez 6 miesięcy za darmo

16.05.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8065

Ważne 4

6

Od 16. maja w taryfach Formuła Rodzina przez 6 pierwszych miesięcy opłata abonamentowa wynosi 0 zł.

Od 16. maja w taryfach Formuła Rodzina przez 6 pierwszych miesięcy opłata abonamentowa wynosi 0 zł.

Ruszyła nowa odsłona promocji Formuła Rodzina, w której w ramach jednej umowy klient otrzymuje wspólny pakiet dla kilku numerów telefonu. Od dziś abonament za usługę obniżony został do 0 zł przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy:



Zobacz: Play: Formuła Rodzina na 4 karty SIM

Zobacz: regulamin oferty Formula Rodzina 4.0
Zobacz: regulamin oferty Formula Rodzina Europa
Zobacz: regulamin oferty Formula Rodzina Plus
Zobacz: regulamin oferty SIM Formula Rodzina

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
45. KA
1

2014-05-17 22:36:27

Przez dwa lata w Play i VM nie zdarzyło mi się, żeby jakiś mms nie dotarł do ludzi, którzy mieli poprawnie skonfigurowane ustawienia! Uwielbiam te mity o kiepskiej jakości Play!

Odpowiedz

44. ~
1

2014-05-17 22:33:05

@40 Gratuluję rozumu! Smartfon z baterią jednodniową i 2G. Co za naród!

Odpowiedz

43. ~
1

2014-05-17 22:29:02

@41 90% naszego społeczeństwa nie umie skonfigurować telefonu i odebrać mmsa - może to rozwiązanie Twojego przypadku?

Odpowiedz

42. ~fanplaya
0

2014-05-17 21:01:17

@41 U mnie to samo z wysyłałem i otrzymywaniem smsów, czasem potrafią być na drugi dzień

Odpowiedz

41. ~xxx
-1

2014-05-17 11:55:59

Niech wprowadzi nową ofertę pt" abonent dostępny". Między 15 a 17- zasięg full i nagle po 17-tej sms- 6 połączeń nieodebranych. oddzwaniam - i jeden potencjalny klient zrezygnował. Dzięki Play, będę o tym pamiętał przy zakończeniu umowy. Już za 2 miesiące ;-)Albo kolejny przykład z mojego "podwórka" : urodził mi się pierwszy syn, rozsyłam mms-a ze zdjęciem do 20 osób, a w ciągu następnych kilku dni 15 z nich dzwoni do mnie z zapytaniami, czy moja kobieta już urodziła,a na moją odpowiedź, że przecież wysyłałme im wiadomośc - następuje zdziwienie i zapewnienie, że nic ode mnie nie dostali...to nie był jednostkowy przypadek, zdarzało się to jeszcze wiele razy...uciekać trzeba z tej sieci jak najszybciej!!!!

Odpowiedz

40. ~Misiek
-1

2014-05-16 20:45:50

@20 - GSM ma ogromną zaletę, jaką jest mniejsze zużycie energii przez nadajnik, który nadaje mniejszą mocą. Żaden marketingowy bełkot nie przekona mnie, że jest inaczej. Chyba, że pomiarowy odbiornik panoramiczny oraz służbowy analizator widma Tektronix się myli, ale o to go nie posądzam. Kalibrację przechodził całkiem niedawno. Dla mnie 3G nie istnieje, mam wyłączone (a mam naprawdę nowoczesny telefon, który potrafi także obsłużyć LTE). Poza tym i tak robiło handover do GSM prawie podczas prawie każdej rozmowy. Szczególnie celowało w tym Orange.

Odpowiedz

39. ~
0

2014-05-16 19:38:19

A po 2 miesiącach przyjdzie list, że jednak wycofują się z oferty i można rezygnować, jednak telefon na raty jako dodatek do umowy trzeba spłacać dalej :D

Odpowiedz

38. wlo
0

2014-05-16 19:30:02

~sadf - to, że mam firmę, nie znaczy, ze prywatnie nie mogę wziąć chyba? Firma to firma, prywatnie to prywatnie ;-) Co do komórek do urzedów - Ty chyba nie wiesz co mówisz...

Odpowiedz

37. wlo
-1

2014-05-16 19:26:42

AS - mam coś lepszego już ;-)

Odpowiedz

36. ~PlayBoy
0

2014-05-16 18:30:37

LUDZIE, PO CO HEJTOWAĆ? JEŚLI KTOŚ POTRZEBUJE ZASIĘGU ORANGE TO ZAPRASZAM DO SALONU PLAY, TAKIE RZECZY DA SIĘ ZAŁATWIĆ, ale jak to mówią Hejters Gonna hejt...

Odpowiedz

35. ~
0

2014-05-16 17:56:33

Po 2 miesiącach przyślą list, że jednak się rozmyślili i nie jest za darmo. Aha, telefon na raty jako dodatek do usługi i tak będzie trzeba spłacać :-D .

Odpowiedz

34. ~mirekb
0

2014-05-16 16:17:15

ftr

Odpowiedz

33. ~
0

2014-05-16 15:34:56

Stacjonarny musi byc w domu. Tylko komorka dobra dla jest dzieci.

Odpowiedz

32. ~pabloki
0

2014-05-16 14:16:53

pakiet na stacjonarne za jedyne 30 zł.

Odpowiedz

31. ~
0

2014-05-16 13:45:31

/''Ile do tych urzędów dzwonisz co?/'' - tyle ile potrzebuje. /''Jesteś takim zawracaczem d upy, bo nie masz co z czasem robić i w *** pracowników?/'' - Tak, rozszyfrowałeś mnie. Dzwonię aby potruć im dupe. /''każdy urząd ma telefon komórkowy, trzeba ruszyc tylko leniwą d upe i poszukać/'' - powodzenia w szukaniu komórek do administracji, sądu czy urzędu miasta. /'' nawet jak dzwonie do lekarza czy dentysty to dzwonie na komórke/'' - to masz światowe przychodnie które rejestracje mają na komórkach /''Jak Cię to tak bardzo boli i tak dużo dzwonisz to 30zł za 4 numery które mają no limit na stacjonarne to chyba bardzo tanio/'' - tylko po co to komu jak karta wychodzi wtedy korzystniej? Nie mówiąc o nju.

Odpowiedz