DAJ CYNK

Formuła Mini Max na kartę znika z oferty Play

23.08.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14274

Ważne 8

8

Jak przekazała nam sieć Play, w miniony weekend wyłączona została możliwość migracji do Formuły Mini Max na kartę.Jak przekazała nam sieć Play, w miniony weekend wyłączona została możliwość migracji do Formuły Mini Max na kartę.

To właśnie zmiany w module migracji ofert na kartę spowodowały błąd systemowy uniemożliwiający włączenie oferty Play na kartę Rok Ważności Konta. Szerzej pisaliśmy o nim w tej wiadomości.

W przypadku oferty Play na kartę Rok Ważności Konta, sieć Play błyskawicznie przywróciła możliwość migracji. Cenionej przez wielu klientów Formuły Mini Max na kartę taki powrót już jednak nie czeka.

Obecni klienci oferty Formuła Mini Max na kartę w dalszym ciągu mogą z niej korzystać. Natomiast zarówno starszych numerów, jak i nowych aktywacji nigdy więcej już nie będzie dało się migrować do Mini Maksa.

Gdy w czerwcu 2013 roku sieć Play zaprezentowała Formułę Mini Max na kartę, ta szybko została okrzyknięta przez naszych Czytelników najlepszą ofertą prepaid na rynku. Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, określił ją wtedy subtelnie zrobioną... podróbką nju mobile. Na nic zdały się jednak narzekania konkurencji - Play nie nadążał z dostawami starterów.

Przez długie lata Mini Max był wykorzystywany przez miłośników Play w dyskusjach jako argument za wyborem fioletowej sieci. Chociaż nie da się ukryć, że oferta była bezpośrednią odpowiedzią na nju mobile na kartę i w znacznym stopniu kopiowała jej mechanizmy, "telekomunikacyjni spryciarze" właśnie z Mini Maksa najchętniej wyciskali tytułowe maksimum, konstruując atrakcyjne pakiety z niską miesięczną opłatą.

W tym momencie pozostaje zadać jedno pytanie - czy Waszym zdaniem Play ma obecnie lepsze oferty niż Formuła Mini Max na kartę?

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się