DAJ CYNK

Formuła Mini Max na kartę znika z oferty Play

23.08.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12578

Ważne 8

8

Jak przekazała nam sieć Play, w miniony weekend wyłączona została możliwość migracji do Formuły Mini Max na kartę.



Jak przekazała nam sieć Play, w miniony weekend wyłączona została możliwość migracji do Formuły Mini Max na kartę.

To właśnie zmiany w module migracji ofert na kartę spowodowały błąd systemowy uniemożliwiający włączenie oferty Play na kartę Rok Ważności Konta. Szerzej pisaliśmy o nim w tej wiadomości.

W przypadku oferty Play na kartę Rok Ważności Konta, sieć Play błyskawicznie przywróciła możliwość migracji. Cenionej przez wielu klientów Formuły Mini Max na kartę taki powrót już jednak nie czeka.

Obecni klienci oferty Formuła Mini Max na kartę w dalszym ciągu mogą z niej korzystać. Natomiast zarówno starszych numerów, jak i nowych aktywacji nigdy więcej już nie będzie dało się migrować do Mini Maksa.

Gdy w czerwcu 2013 roku sieć Play zaprezentowała Formułę Mini Max na kartę, ta szybko została okrzyknięta przez naszych Czytelników najlepszą ofertą prepaid na rynku. Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, określił ją wtedy subtelnie zrobioną... podróbką nju mobile. Na nic zdały się jednak narzekania konkurencji - Play nie nadążał z dostawami starterów.

Przez długie lata Mini Max był wykorzystywany przez miłośników Play w dyskusjach jako argument za wyborem fioletowej sieci. Chociaż nie da się ukryć, że oferta była bezpośrednią odpowiedzią na nju mobile na kartę i w znacznym stopniu kopiowała jej mechanizmy, "telekomunikacyjni spryciarze" właśnie z Mini Maksa najchętniej wyciskali tytułowe maksimum, konstruując atrakcyjne pakiety z niską miesięczną opłatą.

W tym momencie pozostaje zadać jedno pytanie - czy Waszym zdaniem Play ma obecnie lepsze oferty niż Formuła Mini Max na kartę?

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
227. ~Greg
0

2017-08-29 22:50:08

Play sie powoli kończy. Po wejściu na giełdę zaczęli wykonywać nerwowe ruchy. Do tego T-Mobile z Orange ich dobiją ze swoją siecią BTS-ów.

Odpowiedz

226. ~Jadan
0

2017-08-27 11:17:06

chcąć zrobić taryfę która bedzie miała efekt wow trzeba skopiować a2 tj. 10zł za nielimitowane rozmowy na komórkowe i stacjonarne. Inne atrakcje to tylko sciemka.

Odpowiedz

225. ~Tom
0

2017-08-25 11:04:13

@220 - Orange dziwnie podchodzi do klientów. Jedzie głównie na tym, że ma usługi, z których ludzie korzystają od lat: telefony stacjonarne, neostrada. Klienci nie orientują się często w dobrych, tanich ofertach na rynku i dają sobie wcisnąć wszystko. Boją się przenieść numer do innego operatora. Orange jako jedyna sieć nie ma oferty za 25 zł bądź mniej za tzw no limit w ofercie na kartę. Sądzisz, że inni operatorzy podniosą ceny w ofertach na kartę? Nie sądzę. A co zrobią w ofertach z abo, nie bardzo mnie to interesuje.

Odpowiedz

224. ~kokos
0

2017-08-25 08:37:48

mini max znika a razem z nim niech znika ten trujacy rynek play. P4 nie jest juz niczym więcej niż kolejną reklamą z kolejnym celebrytą, ktory i tak musi używać innego operatora, bo play zasiegu jak nie miał, tak go nadal nie ma.

Odpowiedz

222. wlo
0

2017-08-24 22:33:37

220 - inni operatorzy nie przebudowali jeszcze tak gruntownie ofert, nie zauważyłeś?

Odpowiedz

221. ~Tobiasz
0

2017-08-24 22:28:29

A czemu jeszcze można korzystać z minimax powinni na dobre wyłączyć

Odpowiedz

220. ~Tom
0

2017-08-24 22:11:49

Nie zwalałbym tej zmiany w Orange na RLAH. Jakoś inni operatorzy nie kombinują, nie robią podwyżki z 25 na 29 pln. Orange chce sobie nałapać klientów w taki sposób, że da im kilka usług za jednym zamachem i jeszcze stwierdzi, że to doskonała oferta jest i nigdzie taniej nie ma. I jest dużo osób, które stwierdzą, że tak z pewnością jest, podpiszą umowę i jeszcze będą się cieszyć.

Odpowiedz

217. iphoneski
0

2017-08-24 21:59:12

@202 za 15 zł to 6ciopak piwa kupisz, jedynie A2 z lejkiem za 9,90, reszta to 25 zł. Szczerze szkoda ci 10 zł? Za 25 to masz ofert pełno.

Odpowiedz

216. ~Marcin
0

2017-08-24 21:49:38

MiniMAX jest DO niczego! Dobrze ze wylączają

Odpowiedz

215. ~Tylko MiniMax
0

2017-08-24 21:43:12

Efekt wycofania MiniMaxa jest spowodowany przez RLAH. Teraz będzie tylko drożej.

Odpowiedz

214. ~Tom
0

2017-08-24 20:15:21

@202. Za 9,90 pakiet internetowy w a2mobile. Po 15 GB lejek 512 kb, ale na telefonie spokojnie można korzystać. Na nadajnikach plusa i aero2. 10gr/min i 10gr/sms.

Odpowiedz

213. ~Tom
0

2017-08-24 19:46:06

@202. A jakie będzie zapotrzebowanie na GB?

Odpowiedz

212. ~A
0

2017-08-24 19:00:30

180...Paolo błagam. Nie kompromituj się. Miałem play fresh ze stare ZM ale do głowy mi nie przyszło nabijanie tego nocami kiedy pojawiły się pierwsze no limit za 29 zł. Dla mnie jest to po prostu nieuczciwe, ale czy ty to zrozumiesz? Rozumiem być cebulakiem, ale siedź cicho chłopie pod stołem bo się kompromitujesz, a to że tego nie rozumiesz to już temat do oddzielnej dyskusji.

Odpowiedz

211. ~Tylko MiniMax
0

2017-08-24 18:37:24

Mi w minimaxie taniej wychodzi niż w formuła unlimited, mam dużo znajomych w play i korzystałem ze stanu darmowego, nieraz wydzwoniłem 5zł miesięcznie. W formuła unlimited zawsze zapłacę 25 zyla, czy dzwonię czy nie. Formuła unlimited to taki abonament na kartę, formuła MiniMax już nie.

Odpowiedz

210. adacomp
0

2017-08-24 18:02:40

@192 zadzwoń do nich na infolinie najlepiej 720203040Wiem że w Play abo i karta masz to gratis i można samemu włączyć sobie w P24.

Odpowiedz