DAJ CYNK

Filmy w trybie picture-in-picture w Androidzie O

26.06.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3555

Ważne 2

1

Jedną z ciekawszych funkcji nadchodzącego Androida O będzie możliwość odtwarzania filmów z przeglądarki Internetowej w trybie picture-in-picture.Jedną z ciekawszych funkcji nadchodzącego Androida O będzie możliwość odtwarzania filmów z przeglądarki Internetowej w trybie picture-in-picture.

Obrazowo i w wielkim skrócie, funkcja pozwoli na odtwarzanie filmu w małym oknie na ekranie urządzenia podczas wykonywania dowolnej innej czynności. Do tej pory taką opcję oferowały aplikacje, takie jak YouTube i VLC, a teraz będzie to możliwe w przypadku przeglądarki Google Chrome.

Skorzystanie z odtwarzania filmów w trybie picture-in-picture jest bardzo proste. Wystarczy włączyć film i dwukrotnie wcisnąć przycisk Opcji/wywołania listy aplikacji (symbol kwadratu). Nową funkcję mogą już przetestować osoby korzystające z Androida O na swoich smartfonach.

Źródło tekstu: AndroidPolice; wł

Komentarze
Zaloguj się
4. ~
0

2017-06-27 00:00:31

@3 Bardziej miałem na myśli w specyfikację urządzenia. Zatrzymała się już rok temu.Akurat tęczówka już była dawno w lumia 950. Fakt jeśli chodzi o wygląd to ekrany 4k i jak największy ekran bez ramek i coraz większe ekrany w telefonach.Ale masz racje przy tych 1szych telefonach dotykowych nikt się nie spodziewał że tyle jeszcze nowych rzeczy będzie w telefonie.ps. Ciekawe za 5 lat jakie będą telefony ;)

Odpowiedz

3. ~Tak
0

2017-06-26 20:58:53

@2 Nic ciekawego ? Zaokrąglone ekrany w smartfonach, skanery tęczówki, ekrany nawet do 4k, coraz większy trend w zanikaniu ramek (chociaż to od około 2016) i kilka innych to nic ? Z resztą, jest to jak z ofertami telefonii- nie można zrobić bardziej nielimitowanych rozmów gdy mamy nielimitowane. W sumie w moim odczuciu gdy były pierwsze dotykowe telefony myślałem że juz nic więcej niż odbiorknik tv czy dotykowe elementy, a z każdym rokiem mamy jakiś upgrade. powoli bo powoli, ale na czym by zarabiali producenci gdyby najlepsze rzeczy zrobili odrazu ?

Odpowiedz

2. ~
1

2017-06-26 13:48:30

@1 nie ma co się dziwić, bo ileś już można wymyślać nowe rzeczy? To korzystają z tego co miała wcześniej konkurencja.Nie ma co ukrywać. Już od roku nie ma nic nowego/ciekawego w NOWYCH telefonach.

Odpowiedz

1. ~
0

2017-06-26 13:30:57

uwielbiam te nowosci w androidzie, ktore oferowal juz galaxy s3 czy s4 cztery lata temu.nie mowiac juz o tym, ze mozna by to bylo wprowadzic poprostu jako aktualizacje systemowego odtwarzacza, a nie calego systemu. ahh google wzoruje sie na apple/''u w wymyslaniu koła od nowa

Odpowiedz