DAJ CYNK

FCN uruchamia cykliczne promocje na numery zagraniczne

18.06.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2213

Ważne 2

0

FCN (dawniej FreecoNet) wprowadza cykliczne promocje na połączenia zagraniczne tanimi rozmowami do Hiszpanii i Portugalii.

FCN (dawniej FreecoNet) wprowadza cykliczne promocje na połączenia zagraniczne tanimi rozmowami do Hiszpanii i Portugalii.

Do końca czerwca, nowi i dotychczasowi użytkownicy będą mogli dzwonić do tych krajów po 6 groszy na numery stacjonarne i 19 groszy na komórkowe.

Promocyjne stawki na Półwysep Iberyjski będą obowiązywały do 30 czerwca. Kolejne promocje będą obejmować najpopularniejsze kierunki w Unii Europejskiej, ale operator nie wyklucza równoległych promocji na bardziej egzotyczne destynacje, np. w Azji czy Afryce.

Źródło tekstu: FCN

Tagi: fcn freeconet
Komentarze
Zaloguj się
15. BUCKS
0

2015-06-19 16:44:06

a to co artykuł sponsorowany przez FCN z tymi 6 i 19 groszami?Z ich strony wynika, że w standardzie, do Hiszpanii mają 7 groszy na stacjonarki i 29 groszy na komórki, z kolei do Portugalii odpowiednio 8 i 19 groszy.Natomiast inny VoIP jak np. IPFON.PL w standardzie, bez promocji ma odpowiednio do Hiszpanii 9 i 18 groszy, a do Portugalii 8 i 21 groszy.Jak dla mnie oferta FCN nie robi wrażenia, aby w ogóle było warto o tym pisać, chyba, że dla kasy i sponsoringu ;)

Odpowiedz

14. toms
0

2015-06-18 16:51:46

Minuta z Klucza na Słowację kosztuje 15 gr na stacjonarne. Na komórkowe 29 gr. Pozostałe kraje UE mają płaską stawkę 15 gr/min zarówno na stacjonarne jak i komórkowe. Dziękuję za uwagę.

Odpowiedz

13. ~iPlus vel ciekawy
-1

2015-06-18 16:40:14

toms, na ich stronie netowej jest cennik, mozna sprawdzoc. Mam nadzieje ze pomogłem

Odpowiedz

12. ~olo
-1

2015-06-18 16:37:43

15gr na Slowacje zglos do BOK Klucz bo tez tak mialem

Odpowiedz

11. toms
0

2015-06-18 16:05:11

10 - ile kosztuje minuta w Kluczu na Słowację? Czy nie 29 gr?

Odpowiedz

10. ~Sebi
0

2015-06-18 15:54:17

Operator klucz net oferuje połączenia na komorki w UE za 15 gr. Ważność konta rok.

Odpowiedz

9. ~
0

2015-06-18 13:06:17

@8: Czyli po raz kolejny "wolny rynek" zawiódł.

Odpowiedz

8. ~
0

2015-06-18 12:11:57

@7 Nigdy. Połączenia do UE nie są regulowane więc szybciej doczekamy się stawki w roamingu 19gr.

Odpowiedz

7. ~
0

2015-06-18 12:06:56

Kiedy sieci PSTN oraz komórkowe obniżą stawki za połączenia do UE do np. 50gr/min?

Odpowiedz

6. ~wlooo
0

2015-06-18 11:50:26

@1 chyba predzej na drucie...

Odpowiedz

2015-06-18 11:25:47

Normalnie sensacyjna wiadomość,inny operatorzy voip mają stawki od zawsze stałe 5 gr na stacjonarny i 24 na komórki po całej europie i nie tylko i nie robią z tego żadnej sensacji....

Odpowiedz

4. ~Pitrek
0

2015-06-18 11:19:48

Ciekawe jakie będą te inne kierunki? Może jakaś Anglia czy inne Niemcy to będzie można do ziomków podzwonić co uciekły :-)

Odpowiedz

3. ~iPlus vel ciekawy
-1

2015-06-18 10:59:47

Uciekaj z Play. To teras najdroższy operator. Ja przeszłem do Orange i ci też radze tak zrobić.

Odpowiedz

2. ~
-1

2015-06-18 10:50:38

A w play dalej 2zł za minutę i muszę jechać zagranicę aby płacić 97gr minuta w roamingu dzięki wspaniałej unii europejskiej.

Odpowiedz