DAJ CYNK

FCN: dzwoń do Węgier jak do Polski

03.08.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2315

Ważne 1

3

FCN wprowadza promocyjne ceny połączeń wychodzących do Węgier. Do 16 sierpnia, nowi i dotychczasowi użytkownicy będą mogli dzwonić do tego popularnego wśród polskich turystów kraju po 5 groszy za minutę na numery stacjonarne i 19 groszy na komórkowe.

FCN wprowadza promocyjne ceny połączeń wychodzących do Węgier. Do 16 sierpnia, nowi i dotychczasowi użytkownicy będą mogli dzwonić do tego popularnego wśród polskich turystów kraju po 5 groszy za minutę na numery stacjonarne i 19 groszy na komórkowe.

Promocyjne stawki do Węgier będą obowiązywały do 16 sierpnia. Kolejne promocje będą obejmować najpopularniejsze kierunki w Unii Europejskiej i obu Amerykach, ale operator nie wyklucza promocji na bardziej egzotyczne krawje w Azji, Australii czy Afryce.

Większość Polaków wyjazdy zagraniczne organizuje samodzielnie. Dzwoniąc z FCN można naprawdę wiele oszczędzić na etapie poszukiwań. Konto przydaje się też potem - to swobodna telekomunikacja za granicą i brak stresu związanego z wysokimi kosztami połączeń czy roamingu. Dzwonić można przez programy typu softphone z systemów Android, iOS czy Windows Phone. Z konta skorzystamy na smartfonie, tablecie albo komputerze stacjonarnym z dowolnym systemem operacyjnym - komentuje Jarosław Łuczkiewicz, product manager FCN.

Źródło tekstu: FCN

Tagi: fcn
Komentarze
Zaloguj się
18. toms
0

2015-08-04 15:43:46

15- nie potrafisz do tylu liczyć. ;-)

Odpowiedz

17. ~Zibi
0

2015-08-04 09:35:08

nr w halonet 1 zł / rok, freevoipdeal.com - m.in. Poland, Germany, USA, Hungary 300 min / tydzień "w pakiecie", ja wydaję 10E+vat na pół roku,

Odpowiedz

16. ~
1

2015-08-03 21:25:04

4, głąbie, jemu chodziło raczej o wielkośc litery. W zajawce na głównej nadal jest "wprowadza promocyjne ceny połączeń wychodzących do więgier". Cencjusz nadal nie umie pisać.

Odpowiedz

15. ~Kowal
-1

2015-08-03 20:39:08

@13 ile Ci płacą od posta?

Odpowiedz

14. ~@13
1

2015-08-03 19:31:02

toms poszukaj innych VoIP są lepsi i tańsi. FCN jest drogi a płatny ACR to po prostu zdzierstwo. Przy możliwości przenoszenia numeru nie tracimy numeru.

Odpowiedz

13. toms
0

2015-08-03 18:52:35

No cóż, na Węgry nie dzwonię. Nie znam węgierskiego i nie mam tam znajomych. ;-) Mam natomiast telefon VOIP we Freeconet przemianowany niedawno na FCN. Płacę miesięcznie 2 zł za utrzymanie numeru, w sieci mam gratis, a na stacjonarne 7gr/min. W porównaniu z byłym numerem w TP, oszczędzam ponad 40 zł MIESIĘCZNIE tylko za sam fakt zmiany operatora! Oczywiście, są pewne niedogodności związane choćby z przymusem dostępu do Internetu, czy sieci elektrycznej ( zasilanie bramki i routera), ale rekompensatą są naprawdę niskie koszty utrzymania i rozmów z możliwością włączenia zapowiedzi kosztu danej rozmowy przed nawiązaniem połączenia z którego to rozwiązania korzystam, oraz bezpłatnego sprawdzenia stanu konta po numerem 901. Dodatkowo z Google Play można sobie pobrać i zainstalować aplikację Sipdroid, która obsługuje aż dwa konta FCN, jeśli ktoś tego potrzebuje. Daje to możliwość wyjścia ze stacjonarnym poza dom, nawet posiadanie go na urlopie, co jest nie do pogardzenia dla tych którzy lubią się łączyć ze stacjonarnymi. Być może są inni tańsi operatorzy VOIP. Dla mnie FCN jest wystarczający. Szkoda tylko, że oferuje blokadę ACR w dość kosmicznej jak dla mnie cenie. Ale to jedyna poważna wada, jaka mnie wkurza. Byłbym zapomniał: korzystam, jak ze wszystkich usług telekomunikacyjnych, z formy przedpłaconej. Abonamenty precz. :-)

Odpowiedz

12. wlo
1

2015-08-03 18:30:20

11 - pojęcia nie mam co to jest za operator ten FCN - jak sądzę VoIP, z ostatniego akapitu? A jak ceny u innych?Z pewnością z tak długiej i korzystnej oferty tak popularnego operatora cały kraj skorzysta. Nawet tylko po to żeby zapytać ile ciastka w jakiejś popularnej cukierni w Budapeszcie kosztują ;-)

Odpowiedz

11. ~
-1

2015-08-03 18:22:25

A o ofercie i stawkach JEDEN post! Wlo, podziel się jeszcze sam ze sobą swoimi przemyśleniami. Musisz mieć smutne na codzień życie.

Odpowiedz

10. wlo
1

2015-08-03 18:14:46

Chociaż - już na poważnie - "do Węgier" nie powinno być uznawane za błąd wg bardzo wielu językoznawców. Nie kpiłbym sobie z tych "czułych" gdybym nie był pewien co mówię ;-)

Odpowiedz

9. wlo
1

2015-08-03 17:40:32

Remington - bo lubię? ;-)W przypadku Węgier owszem, ma rację. Jednak diabli wiedzą czy się to nie zmieni - wszak, jak to mówią językoznawcy, język jest żywy... ;-)

Odpowiedz

8. ~
0

2015-08-03 17:33:58

Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát (Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki)

Odpowiedz

0

2015-08-03 17:19:58

wlo po co trollujesz, skoro gosc słusznie napisał

Odpowiedz

6. ~piotrM
1

2015-08-03 16:55:04

Włochy, Hiszpania, Grecja to są kierunki, ale Węgry? Kto tam jeździ turystycznie i po co? Ja ani nikt z moich znajomych nigdy nie był na wczasach na Węgrzech:) No chyba, że przejazdem

Odpowiedz

5. wlo
-1

2015-08-03 16:47:56

Do Białorusi się dzisiaj jedzie i dzwoni ;-)

Odpowiedz

4. wlo
-1

2015-08-03 16:47:29

2 - myślisz? A na Polskę się dzwoni czy do Polski? Może jednak tkwisz w starym systemie, kiedy jak republiki się traktowało niektóre państwa (bo o republikach typu Litwa, Ukraina, Białoruś nawet nie mówię)?

Odpowiedz