DAJ CYNK

Fast50Club: oferta Orange z Huawei ShotX i do 100 zł w gotówce

20.04.2016

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3252

Ważne 1

16

W ramach oferty Fast50Club, do której niedawno wprowadzono oferty TELEPOLIS.PL poleca, promowana jest oferta Orange z telefonem Huawei ShotX. Osoba polecająca dostanie gratis do 100 zł możliwe do wypłaty w gotówce.

W ramach oferty Fast50Club, do której niedawno wprowadzono oferty TELEPOLIS.PL poleca, promowana jest oferta Orange z telefonem Huawei ShotX. Osoba polecająca dostanie gratis do 100 zł możliwe do wypłaty w gotówce.

Telefon kosztuje 209 zł przy ofercie za 89,99 zł z nielimitowanymi połączeniami i wiadomościami do wszystkich sieci oraz 5 GB transmisji (w LTE 100 GB). Przenoszący numer mogą dodatkowo skorzystać z promocji, w ramach której przez pół roku otrzymają darmowy abonament. Oferta dotyczy także tych wybierających nowy numer bądź przedłużających umowę.

50 zł od Fast50Club ekstra zostanie naliczone za każdą nowo podpisaną umowę, przedłużenie umowy lub migrację. Każdy nowozarejestrowany użytkownik dostanie dodatkowo 50 zł na start. Więcej szczegółów na stronie Fast50Club.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Huawei ShotX.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~Op
0

2016-04-21 15:39:15

Oferta nieaktualna. Nie ma już w Orange tego abonamentu za 89,99 zł, z telefonem bez rat.

Odpowiedz

18. ~Piotrek
0

2016-04-21 12:40:17

@endrew bo właścicielom fast clubu nie zależy by klienci dostali swoje premie i byli zadowoleni - im zależy by ruch polecający odbywał się przez ich portal i nieważne skuteczni nieskuteczni weszli na str oferty przez fastclub - gdyby model biznesowy był odwrócony tzn Ty otrzymujesz premie po wyslaniu wniosku a to fastclub pilnowąłby czy pozostałe warunki zostały spełnione nie martw się działaliby sprawniej.... A tak mają to gdzieś bo ich cele zostały zrealizowane (kliki przekierowujące z domeny fastclubu) im nie zależy byś Ty zarobił ale by oni zarobili :Pa co do autokorenty napisałem "ale to jest SŁABE - 90 zl miesięcznie za jakiegoś hu ja weja i też mi wygwiazdkowało

Odpowiedz

17. ~endrew
0

2016-04-21 11:43:51

nie wiem czemu slowo *** ciułacz zostalo wyciete... dziwna ta autocenzura.

Odpowiedz

16. ~endrew
0

2016-04-21 11:42:33

@13 - reklamacje juz wyslalem dwa dni temu.Problem jest taki, ze ten system zle dziala od poczatku.Ja jestem skromnym pojedynczym *** i pojedyncza transakcje moge monitorowac bez wiekszego problemu, ale co w sytuacji jak ktos wysyla hurtowo 20-30 miesiecznie, a widze takich userow co ida w setki polecen ?Takie procesy powinny byc pewne jak przelew bankowy, a okazuje sie ze sa dziurawe jak gouda.

Odpowiedz

15. ~pabloki
0

2016-04-21 11:17:50

@14 bo nie musi. pewnie w następnym roku dostaniesz pit 8c i sie rozliczysz.

Odpowiedz

14. ~
0

2016-04-21 11:11:51

Dlaczego Comperia/Fast50Club nie pobiera zaliczek na podatek dochodowy, nakładając na użytkowników dodatkowy obowiązek - zgłoszenia dochodu w PIT i wysłania przelewu do US?

Odpowiedz

2016-04-21 10:13:26

@endrew -> proszę o przesłanie reklamacji na adres kontakt@fast50club.pl. Jeśli wniosek został odrzucony, to znaczy, że partner zaraportował nam niespełnienie warunków oferty - złożenie reklamacji pozwali wyjaśnić ten problem.

Odpowiedz

12. ~Piotrek
0

2016-04-21 09:54:08

@endrew niestety tak todziała w takich "programach polecających" - jeśli masz mbank i tam jest mOkazja nju mobile to oni wg regulaminu też mają 60 dni na przyznanie premii za nową aktywację w nju mobile na kilka nr które brałem dla rodziny od momentu aktywacji karty SIM do momentu wypłacenia premii mijały max 3 tygodnie ( a najczęsciej wyrabiali sie w tydzień) - i co tam można a w fast club czy ebroker nie można?

Odpowiedz

11. ~endrew
0

2016-04-21 09:33:29

czekanie 60 dni.... i nie doczekanie sie.Przez ten fast50 zamowilem mojej matce nju...Nju normalnie zalozone, konto aktywne, faktury placi a ja widze na koncie ze te 50 punktow zostalo odrzucone...Jak to ma tak sprawnie dzialac z kolejnymi ofertami, to ja wychodze z tego pociagu.

Odpowiedz

10. dwaeuro
0

2016-04-20 21:28:50

jak to Orange bez rat?

Odpowiedz

9. ~Ja+
0

2016-04-20 17:10:41

WitekT, żarty sobie robisz z reklamą tak słabej oferty?! Przecież nawet w Fast50Club jest od dawna oferta ze Smart Planami LTE oraz z różnymi smartfonami do wyboru, a przede wszystkim z większym o 50% bonusem - 75 zł (+ 50 zł za rejestrację w Fast50Club).

Odpowiedz

8. ~aero666
1

2016-04-20 16:53:42

No i nie zapominajcie o podatku. Dla wiekszosci osob z tej naciaganej 100 robi sie 82 w ostatecznym rozrachunku.

Odpowiedz

7. ~Piotrek
0

2016-04-20 16:37:41

Witek już nie polemizuje - wie że to g**** ale kasa dla telepolis się przyda więc szuka naiwnych co to będą polecać

Odpowiedz

6. Logan
0

2016-04-20 16:28:35

I czekanie ponad 60 dni na te 50zł... Tak nawet 60 dni - tyle trwa walidacja wniosków w tym całym fast50clubie.

Odpowiedz

5. ~Piotrek
0

2016-04-20 16:21:49

Witek jeśli to czytasz to przypomnij sobie something big - i co bańka pękła a król jest nagi ??

Odpowiedz