DAJ CYNK

Fast50Club: 125 zł bonusu za ofertę światłowodową Orange

12.07.2016

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6428

Ważne 3

11

Jeżeli jesteś na etapie wyboru dostawcy domowego internetu, telewizji i telefonu, to korzystając oferty światłowodowej Orange w Fast50Club możesz zyskać 125 zł - także za polecenie tej oferty znajomym.

Jeżeli jesteś na etapie wyboru dostawcy domowego internetu, telewizji i telefonu, to korzystając oferty światłowodowej Orange w Fast50Club możesz zyskać 125 zł - także za polecenie tej oferty znajomym.

Decydując się na ofertę szybkiego internetu - Orange Światłowodu o prędkości 100 Mb/s, w pakiecie łączonym FunPack dostępna jest również telewizja z dostępem do 91 kanałów, w tym 25 w jakości HD oraz telefon domowy z nielimitowanymi rozmowami na stacjonarne numery krajowe i międzynarodowe. Wszystko to można mieć już za 89,90 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Można wybrać także wyższe prędkości dostępu do Internetu (300 a nawet 600 Mb/s) i bogatszy wachlarz kanałów telewizyjnych.

Kto może skorzystać z oferty Orange Światłowodu? W jej zasięgu jest już 1 mln polskich gospodarstw domowych w 26 miastach. Informacje dostępne na stronie stronie operatora.

Aby otrzymać bonus 125 zł za skorzystanie bądź polecenie oferty, należy zalogować się na Fast50Club i wybrać ofertę Orange Światłowód - nawet 600 Mb/s.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~
0

2016-08-01 10:14:36

@Ewelina Światłowody od Orange na razie działają jak chcą. Czyli raz jest internet raz go nie ma. Jak jest to działa zajebiście i pobieram pliki ok 35MB/s (mam 300mb/s ). Lecz zazwyczaj nie działa w tedy nie mam internetu i TV. Więc na razie polecam się wstrzymać.

Odpowiedz

20. ~veleta
0

2016-07-31 15:33:12

Na 3 polecenia z fast50 premia wypłacona tylko jedna, na pozostałe złożone reklamacje, jedna odrzucona. Odpowiedzi na reklamację po dwóch miesiącach. Trochę słabo :/

Odpowiedz

19. ~Ewelina
0

2016-07-21 09:56:00

A jest tu ktoś, kto korzysta ze światłowodu w Orange? Interesuje mnie jak to w rzeczywistości działa?

Odpowiedz

18. ~Punk
1

2016-07-17 21:36:10

U mnie Orange leży i kwiczy więc oferta ograniczona dla kilku % klientów którzy i tak nie zamienią UPC na Orange które jest droższe.

Odpowiedz

17. ~tkubon
0

2016-07-16 00:12:18

ftth orange może i ok, ale u mnie w bloku mam:Moico (1000 Mbps symetryk), Korbank, Orange, UPC, teraz też Netia wyświetla, że są dostępne usługi oraz świetnie działające (darmowe) LTE w RedBullu, więc pytanie: po co płacić. Jeszcze tylko zarejestrować kartę i ciekawi mnie czy rok ważności działa także w RBM

Odpowiedz

16. ~xxx
0

2016-07-14 22:18:19

takie tam dla cdmaInformujemy, że dziś tj. 14 lipca br. wprowadzamy zmiany w regulaminach promocji i cennikach ofert Internetu mobilnego w Orange.Od tego dnia nie gwarantujemy Klientom (nowym i utrzymującym się) przesyłania danychw technologii CDMA.Uwaga! Powyższa zmiana nie dotyczy obecnych Klientów oraz Klientów, którzy po 14.07. zakupią router Axesstel MV650. Klientom tym nadal będziemy gwarantować CDMA.

Odpowiedz

15. ~xxx
-1

2016-07-14 20:10:33

@14 a ja widzę ze musisz strasznie nie kochać orange ;)Jest jeszcze inna oferta która daje klientowi 12mc za 0zl. Dotyczy to tylko 3P i wybranych lokalizacji. Oferta u d2d

Odpowiedz

14. jedrek
0

2016-07-12 21:21:21

@7 nie wymagaj cudów. W samym Krakowie ta oferta jest dostępna na jakiś kilku % blokowisk krakowskich. A jak jest dostępna to na nastu procentach bloków osiedla. A najśmieszniejsze jest to, że w Krakowie nie masz 600Mb, czyli generalnie psy d.... tutaj szczekają jeżeli chodzi o orange.@11 to muszą być to jakieś mega czworaki ;) bo jak widać 150 rodzinny blok nie jest wystarczający aby łaskawie doprowadzili swój światłowód, nawet VDSL nie byli w stanie zestawić :D. Kablówka nie miała z tym problemu tylko ten biedny, wieczne pokrzywdzony orange ma kłody pod nogi rzucane. A potem te głupkowate reklamy Kablówka w bloku od nastu lat, o świetle orange nikt tu nie słyszał.I ta durna mapka gimbazowa, na której nic nie idzie znaleźć, bo działa to do chałupy przez komin.Uczcie się od mapki BTSearch jak ma wyglądać wyszukiwarka i jak przyjaźnie mapę się obsługuje choćby rolką myszy przybliżając i oddalając docelowy punkt na mapie.Wg tej głupkowatej mapy orange wynika, że bloki które na starej mapce miały już podłączony światłowód nagle tym blokom odłączono światłowód... i wynika, że na 40 bloków osiedla żadne nie ma ich wypasionego światła...

Odpowiedz

13. ~
0

2016-07-12 17:57:23

Po odliczeniu podatku to będzie jakieś 100zł?

Odpowiedz

12. ~Artur
1

2016-07-12 17:48:41

Z czym do ludzi, od lokalnej kablówki mam to samo za 79, w tym kanałów więcej o 20, a hd o 15, do tego multiroom, 40analog + 33 cyfrowe. Nie wiem po co pchają się z tym do bloków w których działają 2 kablówki.

Odpowiedz

11. ~Stefan
1

2016-07-12 16:55:40

Nawet w dużych miastach ta oferta jest skierowana tylko do domów wielorodzinnych. Netia i Orange tak samo postępują.

Odpowiedz

10. WitekT
0

2016-07-12 16:55:33

Piotrek: widocznie mają lepszą ofertę akurat na ten produkt.

Odpowiedz