DAJ CYNK

Facebook aktualizuje opcje zarządzania strumieniem Aktualności

09.07.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 25

Ważne 4

3

Dzisiaj Facebook wprowadził nowe narzędzia, które pozwalają jeszcze lepiej dostosować wyświetlane treści do potrzeb i zainteresowań osób korzystających z portalu.

Dzisiaj Facebook wprowadził nowe narzędzia, które pozwalają jeszcze lepiej dostosować wyświetlane treści do potrzeb i zainteresowań osób korzystających z portalu. Działania te są kontynuacją zmian zaprezentowanych przez Facebooka w ubiegłym roku, które umożliwiają większą kontrolę nad tym, co użytkownicy widzą w Aktualnościach.

Opcja See First pozwala zaznaczyć określone osoby i strony, które będą wyświetlane w strumieniu jako pierwsze. Pozwoli to ludziom samodzielne określić, które treści mają dla nich największe znaczenie.Dodatkowo, bazując na dotychczasowych preferencjach użytkownika (w tym polubienia i komentarze), portal zaproponuje kolejne strony artystów, wydawców czy firm, które mogą okazać się interesujące dla danej osoby. Dzisiejsza aktualizacja wprowadza także listę osób i stron widocznych w Aktualnościach w ciągu ostatniego tygodnia. Jeśli publikowane przez nie aktywności nie są interesujące, lista pozwoli w błyskawiczny sposób wyłączyć opcję obserwowania danego konta.Nowy sposób kontrolowania Aktualności będzie dostępny od dzisiaj dla urządzeń z systemem iOS. Aktualizacja dla urządzeń z systemem Android oraz na komputery osobiste pojawi się w nadchodzących tygodniach.

Źródło tekstu: Facebook

Komentarze
Zaloguj się