DAJ CYNK

Elektroniczne umowy i podpis na tablecie w Orange

11.12.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5872

Ważne 8

0

Orange testuje możliwość podpisania umowy na tablecie. Podpisany dokument jest przesyłany klientowi mailowo.



Orange testuje możliwość podpisania umowy na tablecie. Podpisany dokument jest przesyłany klientowi mailowo.

Testy wystartowały w salonie Orange przy ul. Okrzei 34 w Warszawie. Cała procedura jest przeprowadzana elektronicznie, a klient składa podpis na tablecie. Następnie umowa jest przesyłana mailowo w formacie PDF.

Na chwilę obecną elektroniczne umowy mogą zawierać klienci indywidualni i biznesowi w ofertach abonamentowych. Jeśli pilot się przyjmie, usługa zostanie poszerzona o kolejne usługi i salony operatora.

Źródło tekstu: Orange

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
35. ~@@@@@
0

2017-12-13 17:11:25

34 - Przecież to co napisałem jest prawdą. I nie ma znaczenia na jakim portalu mam pocztę. Czy jeśli mam ją w darmowym serwisie to nie będę mógł jej łatwo odszukać z poziomu przeglądarki / outlooka ? Nie rozumiem o co się czepiasz :)

Odpowiedz

34. wlo
0

2017-12-13 09:46:00

33 - no raczej powinno to być oczywiste - odnoszę się do Twojego: "można mieć umowę na mailu, którą bardzo łatwo odszukać".Natomiast - bo może ttej części nie skumałeś... U jakiego dostawcy masz usługę poczty elektronicznej? Komercyjną? Gwarantowaną umową? Czy raczej, jak niemal wszyscy - na jednym z darmowych serwisów, które żyją wyłącznie z reklam?

Odpowiedz

33. ~@@@@@
0

2017-12-12 20:33:04

31 - o czym piszesz ? bo nie bardzo rozumiem... ?

Odpowiedz

32. wlo
0

2017-12-12 12:31:03

goldenmen - właśnie ściągnąłem fakturę i billing... Plus i Orange niemal widzę na "wychodzących". Jakby ktoś chciał śmieszkować, dodam, ze w najsłabszym pod względem czasu (a więc i ilości) połączeń i wiadomości w roku, billing mojego numeru zajmuje 26 stron ;-)

Odpowiedz

31. wlo
0

2017-12-12 12:26:26

27 - na mailu... W darmowym reklamowym serwisie.... BRAWO!!

Odpowiedz

30. ~Maja
0

2017-12-12 09:14:06

Starsi ludzie mogą otrzymać umowę papierową,przeczytaj dobrze_jest wybór

Odpowiedz

29. goldenmen
0

2017-12-12 00:01:20

nie sprawdzi sie to w orange bo starsi ludzie woleć będa papierowa umowe a młodzi uciekaja z orange gdzie taniej i tylko emeryci nie skacza z sieci do sieci i co im operator zaproponuje to wezma

Odpowiedz

28. ~
0

2017-12-11 22:25:47

22. byłeś w archaicznym salonie? wszędzie masz nielimitowane rozmowy.wszedzie! A tak btw. co z klientami którzy maila nie mają? starsze osoby które mają usługi po TP

Odpowiedz

27. ~@@@@@
1

2017-12-11 18:50:09

Alior Bank posiada coś podobnego. Zamiast sterty papierów wydrukowanych, które i tak człowiek wrzuci gdzieś w kąt i w razie "W" ciężko je znaleźć, można mieć umowę na mailu, którą bardzo łatwo odszukać. Jak dla mnie bardzo fajny pomysł. A jeżeli chodzi o oszustwa, to jak ktoś nas ma oszukać to zrobi to już teraz, czy to w wersji papierowej czy elektronicznej.

Odpowiedz

26. ~Kumotr z Biłgoraja
0

2017-12-11 17:48:41

Bardzo dobry ruch! Mniej papierów, wiecej oszczędności, popieram ekologiczne rozwiązanie!

Odpowiedz

25. ~Punk
0

2017-12-11 16:15:05

Do 24 co do ofert firmowych to nie będę się wypowiadał gdyż nie prowadzę działalności i nie znam ofert, ale dla prywatnych niestety mają kiepską.Jedno co ich ratuje to Orange Free dla przenoszących numer za 28 zł 50 GB plus no limit w Polsce które już i tak spaprali gdyż wyłączyli RWK na transfer internetowy i teraz trza pamiętać o ładowaniu co 3 - 5 miesięcy żeby transfer nie przepadł.

Odpowiedz

24. ~Jadwiga
1

2017-12-11 15:22:48

do 22.Moze oferte prywatna maja skitrana ale dla firm maja jedna z lepszych szczególnie jak sie ma kilka uslug.przyjazna

Odpowiedz

23. ~pabloki
0

2017-12-11 15:15:51

21 zwolnienia grupowe , wypłata odpraw. redukcja etatów z przyczyn ekonomicznych. i tak wypłacają odprawy i chyba nawet większe . problem rozwiązany. policzyć ile potrzeba pracowników do obsługi stacjonarnej a reszte zwolnić. wielu obsługujacych serwis techniczny stacjonarki jest tam zatrudnionych przez zewnetrzne firmy ale pewnie nie wszyscy.

Odpowiedz

22. ~Punk
0

2017-12-11 15:15:10

Orange aktualnie nie ma nic ciekawego w ofercie jeśli potrzeba nielimitowanego internetu jak i rozmów.Myślę że Internet przeniosę do lokalnego ISP na światłowód, a mobilny poleci na 4 miesiące do T-Mobile, potem do Play i jeśli dalej będzie w Orange 3 miesiące za free to przejdę do Orange i będę miał za 28 zł wszystko bez limitu i 50 GB internetu.Telewizje chyba na dobre zlikwiduje bo po co płacić za kanały na których i tak w kółko są puszczane reklamy, a na tych bez reklam i tak w koło Macieju same powtórki.

Odpowiedz