DAJ CYNK

Ebook za doladowanie w Orange

27.03.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3337

Ważne 3

3

W Orange dostępna jest promocja "mPotwór w czytelni", w ramach której za doładowania można otrzymać w bonusie jednego ebooka.

W Orange dostępna jest promocja "mPotwór w czytelni", w ramach której za doładowania można otrzymać w bonusie jednego ebooka.

Aby skorzystać z promocji należy doładować numer w Orange na kartę za pomocą aplikacji mPotwór, dwa razy kwotą 10zł, tego samego dnia. Numery zasilanych kont prepaid nie muszą być za każdym razem takie same. Bonus w postaci kodu zostanie wysłany na numer, który dokonał doładowania poprzez aplikację mPotwór. Z promocji można skorzystać wielokrotnie.

Kod wysyłany jest w ciągu 24 godzin od doładowania i ważny jest do 31 grudnia. Za uzyskany kod można pobrać jeden z pięciu dostępnych ebooków:

  • Życie PI, autor: Yann Martel,
  • Dom orchidei, autor: Lucinda Riley,
  • Wszyscy mamy tajemnice, autor: Harlan Coben,
  • Drive, autor: James Sallis,
  • Dla ciebie wszystko, autor: Nicholas Sparks,

Zobacz: regulamin promocja "mPotwór w czytelni"

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~
0

2014-03-29 02:15:23

Łoooo, jedna książeczka za doładowanie! Meeeeega promocja! :)

Odpowiedz

11. ~dan7
0

2014-03-28 00:14:17

Jacek dokładnie tak jak napisał gość. Sprawdzone na moim karcie OFnK. Ładuj bez strachu.

Odpowiedz

10. ~gość
0

2014-03-27 23:52:30

@9 - doładowania nie wyłączają RWK. Też doładowałem rodzicom i nie było żadnych problemów. Plusem jest to, że cała kwota wpływa na konto główne.

Odpowiedz

9. ~Jacek
0

2014-03-27 23:42:24

@dan7 A orientujesz sie kolego czy ta promocja na te doladowania laczy sie z RWK?Doladowalbym w ten sposob swojej mamie konto ale nie chcialbym aby stracila rok waznosci konta.

Odpowiedz

8. ~cziko
0

2014-03-27 21:00:35

łapkę w górę dał ten pożalsięboże rzecznik?

Odpowiedz

7. a_lex
0

2014-03-27 20:59:33

Wolę audiobooki.

Odpowiedz

6. ~Mondi
0

2014-03-27 20:33:47

@2.: No właśnie. Kiedy Orange w końcu zrobi jakąś promocję doładowań obejmującą karty zdrapki, czy też wydruki z terminala? Może z okazji zbliżających się Świąt ;-)

Odpowiedz

4. dan7
0

2014-03-27 20:13:35

Promocja ważna od 27 marca do 31 marca, więc tylko parę dni. Kto złapie ten ma :-)

Odpowiedz

3. ~gość
1

2014-03-27 20:11:31

Dlaczego nie piszecie o najnowszej promocji doładowań w mPotworze? Promocja trwa od dzisiaj do 31 marca.Podaję link do regulaminu: https://upaid.pl/files/promotions/mPotwor_czuje_wiosne.pdf2 x 25 zł - dostajemy dodatkowo 40 zł,2 x 40 zł - dostajemy dodatkowo 50 zł,2 x 50 zł - dostajemy dodatkowo 60 zł.

Odpowiedz

2. ~Calm7
0

2014-03-27 20:10:52

Grr.. Znów potwory i inne stwory... Kiedy NORMALA karta zdrapka..?! * Hello d7 ;-)

Odpowiedz

1. dan7
0

2014-03-27 20:05:35

Taka sobie promocja. Parę dni już ważna. Od dzisiaj jest fajniejsza: "mPotwór czaruje na wiosnę". Doładuj 2*25 a dostaniesz 40 złociszów dodatkowo na konto główne + inne promocje daje ponad 120% więcej.

Odpowiedz