DAJ CYNK

Dzwoń i Odbieraj w UE - tańszy roaming w Orange dla firm

14.08.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6842

Ważne 3

2

Od 13. sierpnia w ofertach dla firm sieci Orange nabyć można nowe pakiety minut na połączenia wykonywane i odbierane w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Od 13. sierpnia w ofertach dla firm sieci Orange nabyć można nowe pakiety minut na połączenia wykonywane i odbierane w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Usługa Dzwoń i Odbieraj w UE dostępna jest przy przeniesieniu numeru do Orange, przedłużeniu umowy lub nowych aktywacjach. Sieć przygotowała trzy warianty oferty, w zależności od wybranej przez klienta taryfy (ceny netto):

  • w Orange Biz 60:
    pakiet 200 min za 15 zł na połączenia odbierane i wychodzące w UE,
  • w Orange Biz 90:
    - pakiet 200 min za 10 zł na połączenia wychodzące w UE,
    - odbieranie połączeń w UE bez limitu,
  • w Orange Biz 125:
    - pakiet 2000 min za 15 zł na połączenia wychodzące w UE (przy przeniesieniu numeru lub przedłużeniu umowy),
    - pakiet 2000 min za 10 zł na połączenia wychodzące w UE (przy nowym numerze),
    - odbieranie połączeń w UE bez limitu.


Zobacz: Regulamin Orange Biz dla nowych klientów
Zobacz: Regulamin Orange Biz dla przedłużających umowę
Zobacz: Regulamin Orange Biz dla przenoszących numer

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~
0

2014-08-17 06:44:12

Orange dalej z sukcesem realizuje polityke przejecia klientow biznesowych. Przejmuja duze firmy proponujac niesamowicie korzystne waruki. Chyba powoli wylania się lider rynku biznesowego. Plus nieco odpuszcza, TM w ubieglym roku troche przejal a Play się nie liczy tutaj

Odpowiedz

14. ~Dawid
0

2014-08-15 23:30:55

10. A niby skąd masz takie informacje? No niepowiem oferta wydaje się ciekawa. Jeśli coś takiego będzie, to migruję z "roku ważności konta".

Odpowiedz

13. ~Karlos20
2

2014-08-15 18:58:58

Gościu z @10: - to zbyt skomplikowana opcja przedstawiona przez Ciebie. Lepiej poczekać do poniedziałku...

Odpowiedz

12. ~dj
0

2014-08-15 14:04:30

w T-Mobile za 99,99 zł netto no limit w UE + 3GB na transmisję w UE bez dodatkowych opłat !!!!

Odpowiedz

11. ~Karol
1

2014-08-15 10:43:25

Nie ufał ofertom tej firmy ;/ sam zostałem oszukany, dodatkowe opłaty o których nie miałem pojęcia przed podpisaniem umowy

Odpowiedz

9. ~
0

2014-08-15 05:13:00

I jeszcze bez kosztow całkiem sporo miejsca w chmurze na terenie Polski :)

Odpowiedz

8. ~Misiek
0

2014-08-14 20:35:41

@ thonka. Oczywiście, że widzę. Pakiet BIZ 90 to koszt 85 zł netto, BIZ 125 to 120 zł netto i nie masz żadnych danych a minuty roamingowe limitowane i za dopłatą. W BIZ 90 musisz dopłacić 10 zł za 200 minut wiec daje ci to już 94 zł netto - w T-mobile we wspomnianej przeze mnie taryfie masz wszystko nielimitowane (rozmowy i SMS-y) a na dodatek 3 GB danych więc nie mów ze te 4 złote to taki wydatek w skali miesiąca - lepiej chyba tyle zapłacić niż brać Orange zaoszczędzając 4 złote a jeśli Ci się zdarzy wyjechać płacić za transfer jak za zboże, szczypać się, żeby 200 minut nie przekroczyć i płacić za każdego SMS-a.

Odpowiedz

7. thonka
0

2014-08-14 18:20:21

@6 widzisz różnicę między pakietem włączanym okazyjnie, a pakietem wliczonym w (dość wysoki) abonament, gdzie płacisz niezależnie czy z tego korzystasz?

Odpowiedz

6. ~Misiek
-2

2014-08-14 17:40:32

dokładnie - masz rację.... W T-Mobile w taryfie proFirma XL wszystkie połączenia międzynarodowe jak i roaming na terenie UE (wychodzący i przychodzący) jest NO LIMIT więc to żadna rewelacja. Poza tym w w/w taryfie co miesiąc jest 3GB danych do wykorzystania w UE co już w ogóle ofertę Orange rozkłada na łopatki. Sam internet po cenach standardowych to ponad 3000 PLN za pakiet.

Odpowiedz

5. ~gosciu
-1

2014-08-14 17:36:24

@4 he he chyba blad - brakuje do tego jeszcze pakietu danych na UE wtedy moglo by to byc realna alternatywa dla T-mobile

Odpowiedz

4. ~
0

2014-08-14 15:54:01

Orange biz 90 jest lepszy i tanszy niz Orange biz 60. Cos przeoczylem czy to jest jakas bzdura?

Odpowiedz

3. ~wi
1

2014-08-14 14:08:07

przepraszam że nie na temat ale...Dzięki za fajny serwis Telepolis.pl gdzie czytam informacje dot. różnych aspektów dot. mobilności, jednak proponował bym wydłużyć listę aktualnych tematów na stronie, gdyż za szybko znikają by mogły się rozwinąć w komentarzach. Myślę, iż byłoby to dobre rozwiązanie pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz

2. ~
-1

2014-08-14 14:02:34

Oferta dla zainteresowanych napewno dobra.

Odpowiedz

1. Paweł
0

2014-08-14 13:47:22

I pomyśleć że w Truphone nie tylko w UE odbieram bez opłat :)

Odpowiedz