DAJ CYNK

Dzień seniora w lajt mobile

14.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3508

Ważne 5

3

Z okazji Dnia Seniora lajt mobile przygotował promocję, w ramach której można dokupić telefon komórkowy dla seniora w obniżonej cenie.



Z okazji Dnia Seniora lajt mobile przygotował promocję, w ramach której można dokupić telefon komórkowy dla seniora w obniżonej cenie.

Oferta promocyjna przygotowana z okazji Dnia Seniora obowiązuje od 14 do 16 listopada 2017 roku włącznie. Polega ona na możliwości dokupienia telefonu MaxCom MM428BB (do oferty za 14,99 zł z nielimitowanymi połączeniami komórkowymi i stacjonarnymi) w cenie 1 zł (przy wyborze oferty na 24 miesiące) lub za kwotę obniżoną do 65 zł (z 85 zł) przy wyborze oferty bezterminowej.



Szczegóły promocji zawarte są w regulaminie.

Źródło tekstu: lajt mobile

Komentarze
Zaloguj się
11. ~wroslawusie
0

2017-11-16 17:20:45

Pkdaj link to moze sie skusze jesli jest na kartę

Odpowiedz

10. ~WROCKUS
0

2017-11-15 12:01:17

A2MOBILE.PL ZA 9ZŁB/MIESIĘCZNIE GADASZ EZ LIMITU

Odpowiedz

9. wlo
0

2017-11-15 10:41:04

8 - a jesteś pewien, ze to telefon jest a nie jakieś urządzenie związane z monitoringiem zdrowia? Ostatnio cos podobnego widziałem u znajomego cukrzyka ;-)

Odpowiedz

8. ~
0

2017-11-15 10:00:40

@laura szczegolnie, ze na pierwszym planie lezy nie-MaxCom.

Odpowiedz

7. ~laura
1

2017-11-14 21:51:18

mamy niby wierzyć iż typ na zdjęciu skusił si na nedznego maxcoma za stówe ? on mi wyglada na gruba rybe przestepczego swiata. cos jak mega sutener lub własciciel kilku agencji towarzyskich. nie jest te z typem dobrotliwego dziadunuia a kturemu wnuczeta kupuja telefonik do kontaku. on juz ma kilkam smartfonow z wyzszej pólki i na ktorych odbiera rozmowy z kregu bandyckiego swiata wymuszen a gdzie jest też znany

Odpowiedz

6. ~laura
1

2017-11-14 21:47:13

a czy ten jegomosc ze zdjecia nie jest znanym pedofilem ? bo jakos podobny do niego. a gdyby nie był to nawet bez jakichs uprzedzen moznaby sie przyczepic do tego sztucznego usmiechu. naciaganej miny i innych niepokojacych symptomow łgarstwa. widzimy jegomoscia a który udaje ...seniora. jednak ja widze w nim fałsz i obłude. kogo kto udaje tego kim nie jest. i szyderczo spoglada tak ,że jezeli zagladaja tu organa porzadku publicznego to...winne zainteresować sie tym niby rzeskim staruszkeim a w istocie rzeczy skrytym obłudnikiem

Odpowiedz

5. wlo
0

2017-11-14 18:59:45

4 - a co TV Trwam ma wspólnego z wRodzinie? Aero2 natomiast jak najbardziej...

Odpowiedz

4. ~Senior49
-1

2017-11-14 18:43:05

Sam sobie korzystaj z W RODZINIE i jeszcze Tv Trwam oglądaj, lemingu

Odpowiedz

3. ~wiesniak spod Białegostoku
-1

2017-11-14 15:13:03

Seniorzy to powinni korzystac wylacznie z sieci W NASZEJ RODZINIE a nie z jakis masonskich wynalazkow.

Odpowiedz

0

2017-11-14 15:12:00

czy seniorom nie należy się telefon 3G? Nie piszę tutaj o jakiś tam wymogach tylko prosty telefon jak np. ten na zdjęciu który by miał 3G bo do tej pory to co znalazłem to już były bardziej skomplikowane i miały albo małą klawiaturę albo na dzióbane w ekranie dużo informacji co dla seniora z wadą wzroku jest fatalne

Odpowiedz

1. ~Xente
2

2017-11-14 14:50:19

Świetny obrazek w tle :D Dziwny pan ze stocka zawsze na propsie!

Odpowiedz