DAJ CYNK

Dwudniowa przerwa w Orange Finanse

13.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3143

Ważne 2

6

Klienci Orange Finanse muszą przygotować się na ograniczenia w dostępie do usług. Dwudniowa przerwa przypada na najbliższy weekend.

Klienci Orange Finanse muszą przygotować się na ograniczenia w dostępie do usług. Dwudniowa przerwa przypada na najbliższy weekend.

W dniach 17-19 października w związku pracami informatycznymi (w godzinach od 05:00 w dniu 17.10 do godz. 00:00 w dniu 19.10) zakres działania Orange Finanse będzie ograniczony.
W tym czasie nie będzie działać serwis transakcyjny banku oraz aplikacja mobilna, a także system SMS. Oznacza to m.in. brak możliwości realizacji przelewów oraz wpłat na rachunki. Infolinia banku oraz otwarte w weekend placówki Orange będą obsługiwać klientów Orange Finanse w trybie informacyjnym.

Niemal przez cały weekend bank będzie natomiast realizował transakcje kartami płatniczymi. Klienci będą mogli także swobodnie wypłacać pieniądze z bankomatów. W czasie przerwy karty będą wyłączone na krótki czas, w sobotę w godzinach 5:00-8:30 oraz w niedzielę między godziną 1:00 a 4:00.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
13. wlo
0

2015-10-14 19:56:09

12 - ale wstrzymanie transakcji w aplikacji e-bankowości wcale nie oznacza wstrzymanie funkcjonowania płatności kartą?

Odpowiedz

12. ~Adam
0

2015-10-14 19:43:16

Zwracałem się już z prośbą do mBanku o to by informował klientów SMS-em o zbliżających się przerwach w realizacji płatności kartami. Jestem gotów za taki "alert" dodatkowo zapłacić. Nie muszę chyba tłumaczyć jak "uziemiony" byłem tankując samochód, a przy kasie okazało się że transakcje odrzucono! Nie każdy regularnie korzysta z Internetu, tym bardziej zagląda na stronę banku.

Odpowiedz

11. wlo
0

2015-10-14 09:31:26

No, dobrze pamiętałem:Brak dostępuUWAGATrwają prace techniczne, Serwis transakcyjny jest chwilowo niedostępny.Przepraszamy za utrudnienia.PLUS BANK S.A.

Odpowiedz

10. wlo
0

2015-10-14 08:05:06

PLANET - jak Ci tego brakuje, to ja napiszę, ze Plus Bank też na dniach planuje przerwę w działaniu. O ile nawet nie dzisiaj - i to w ciągu dnia a nie w nocy!! Niestety szczegółów nie podam, bo usunąłem już wiadomość ze skrzynki ;)

Odpowiedz

9. ~amigo
0

2015-10-13 22:52:52

Spoko cały Alior też będzie miał przestuj i T-mobil Usługi Bankowe dawny Sync.pl też

Odpowiedz

8. PLANET
0

2015-10-13 16:27:09

Gdyby nie to, że zmienia się serwis MultiBanku - o czym autor nie napisał, tylko przekleił info - to na takiej samej zasadzie powinny być informacje o przerwach w działaniu usług byłego Synca/aktualnego TMUB. I Plus Banku. I tak dalej...

Odpowiedz

7. ~
0

2015-10-13 16:20:22

#3 i zupełnie niepotrzebnie Multibank przechodzi na system mBanku - niczego temu obecnemu systemowi nie brakowało.

Odpowiedz

6. mucha09
0

2015-10-13 14:29:37

@5Masz na myśli Bank Zachodni W?

Odpowiedz

5. data17
1

2015-10-13 14:28:31

orange finanse i mbank to *** tylko bzw!

Odpowiedz

4. ~pabloki
1

2015-10-13 13:47:58

czuje ze bedzie hardkor

Odpowiedz

2015-10-13 12:59:36

W całym mBanku będzie przerwa, bo dawny Multibank przechodzi w końcu na system mBanku. Orange Finanse to mBank brandowany przez Orange.

Odpowiedz

2. ~ola
0

2015-10-13 12:50:43

@1 jednak mają plus w stosunku do mBąka - TOiP...

Odpowiedz

1. ~
0

2015-10-13 12:14:02

Warto wspomnieć, że to platforma mbanku ma przerwe, orange finanse to tylko nakładka na ową platforme.

Odpowiedz