DAJ CYNK

Dwie darmowe pizze za doładowanie w Plush

02.12.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3063

Ważne 8

5

Od dziś w ramach Strefy Plusha można przygarnąć dwie darmowe pizze w Telepizzy.

Od dziś w ramach Strefy Plusha można przygarnąć dwie darmowe pizze w Telepizzy. Z nowej promocji mogą skorzystać wszyscy użytkownicy plushowych ofert: zarówno ci, którzy dopiero kupią starter w Plushu, jak i już korzystający z Plush na Kartę lub Plush MIX.

Aby wygrać darmową pizzę należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści TELEPIZZA pod nr 80808, następnie w ciągu trzech dni doładować konto za minimum 35 zł w Plushu na kartę lub 20 zł w Plushu Mix. W SMS-ie zwrotnym wysyłane są dwa kody promocyjne na darmową pizzę.

Promocja trwa do 15 grudnia lub wyczerpania kodów promocyjnych. Kody można zrealizować do 31 stycznia 2016 roku. Na jeden numer można otrzymać jednego SMS-a z kodami.

Zobacz: Regulamn promocji

Źródło tekstu: Plush

Komentarze
Zaloguj się
16. ~Qwark
0

2015-12-09 21:41:15

Nie tylko Plush, ale i sam Plus daje gratis za doładowanie w postaci pizzy. Jak widać te akcje promocyjne działają.

Odpowiedz

15. ~Apollo
0

2015-12-08 21:10:44

Widocznie pierwsza akcja z darmową pizzą w Plushu odniosła sukces, skoro Plush akcję powtarza tym razem dając dwie pizze za doładowanie. Ci którzy mają telefon na kartę czy mixa i tak doładowują, więc jeśli przy okazji, zupełnie bez wysiłku można zjeść smaczną pizzę, to czemu nie.

Odpowiedz

14. ~najedzony
0

2015-12-05 18:21:22

Dobry haczyk na głodomorów ale i tak się nie opłaca bo w telepizzy i tak jest zawsze promocja a doładowanie 35zł to nonsens bo np. w mv płace 24zł za cały miesiąc nolimit więc na pizze mi jeszcze starcza XD

Odpowiedz

13. pacman
0

2015-12-02 23:56:43

Polecam wpisać w google "pizza by rs" i wyjdzie wam świetny przepis na domowe pizzę, znacznie znaczniejszą, zdrowszą - wiemy jakie mamy tam składniki, same świeże itd. Więc jeśli już to coś smacznego na zimowe popołudnie/wieczór to właśnie taka pizza, a nie z sieciówki. Wychodzi tanio, nawet uwzględniając prąd, własną pracę można zrobić dwie spore w cenie czasami jednej zamawianej.

Odpowiedz

12. ~Pytają
1

2015-12-02 20:20:34

Za tą kasę takie *** jakTelepizza? Nie dzięki

Odpowiedz

11. ~Ja
1

2015-12-02 19:39:14

...które uprawniają do odbioru dwóch darmowych, małych pizz trzyskładnikowych(dalej jako: „Kody Promocyjne”) w lokalach stacjonarnych Telepizza na terenie całego kraju.

Odpowiedz

10. ~vainglorious
-1

2015-12-02 18:00:27

"Aby wygrać darmową pizzę należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści TELEPIZZA"tyle wygrać...

Odpowiedz

9. ~vainglorious
1

2015-12-02 17:56:37

Jaka pizza, ile składników

Odpowiedz

8. ~
0

2015-12-02 17:03:15

I co ja mam zrobić z tymi 35 zł?

Odpowiedz

7. ~jarko
2

2015-12-02 16:19:17

@wlo - ciekawe jak jeszcze robia te darmowe, za kody a jak normalnie :D

Odpowiedz

6. wlo
-1

2015-12-02 16:16:43

5 - właśnie się dowiedziałem, ze we Włocławku w poniedziałki taka mała pizza 5 zl kosztuje ;-)

Odpowiedz

5. ~jarko
2

2015-12-02 16:15:35

Telepizza kojarzy mi się z niezbyt dobra pizza w wysokiej cenie. I nie jestem hejterem - kiedys otworzyli u mnie w miescie swoj lokal. Bylem tam raz. Pizza byla sucha i z małą ilością skladnikow a kosztowala prawie 40zl. Po kilku miesiacach zwinęli sie i na oknie byl baner, ze lokal jest do sprzedania. Nie wiem jak gdzie indziej ale w moim mieście sie nie popisali. No ale moze sa lokale, gdzie maja dobra pizzę. Zresztą wszystko zalezy od tego kto robi pizzę no i rzecz jasna od gustu :)

Odpowiedz

4. ~gość
0

2015-12-02 15:39:46

telepizza a co to ma wspólnego z pizzą?

Odpowiedz

3. ~SZNYT
1

2015-12-02 14:57:51

Nie jadam smieciowego zarcia ale plusha mam

Odpowiedz

2. ~telepizzojad
0

2015-12-02 14:38:41

Ja bym zjadł, ale nie mam Plusha.

Odpowiedz