DAJ CYNK

Dwa razy więcej Internetu w Plus Internet na Kartę

25.11.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6604

Ważne 16

4

Użytkownicy Internetu na kartę w Plusie mogą skorzystać ze świątecznej edycji promocji Dwa razy więcej GB za doładowanie.

Użytkownicy Internetu na kartę w Plusie mogą skorzystać ze świątecznej edycji promocji Dwa razy więcej GB za doładowanie.

Świąteczna odsłona promocji Dwa razy więcej GB za doładowanie w Plus Internet na Kartę rozpoczyna się 26 listopada i potrwa do 3 lutego 2015 roku. W tym czasie za każde doładowanie powyżej 30 zł podwojone zostają pakiety internetowe - za doładowania od 30 do 100 zł, klient otrzyma od 4 do 30 GB.

Doładowanie

Pakiet przed promocją

Pakiet ze świątecznym bonusem

Ważność

10 zł

300 MB

nd.

7 dni

20 zł

1,3 GB

nd.

14 dni

30 zł

2 GB

4 GB

30 dni

50 zł

5,5 GB

11 GB

60 dni

75 zł

8,5 GB

17 GB

90 dni

100 zł

15 GB

30 GB

120 dni


Promocja Dwa razy więcej GB za doładowanie obejmuje wszystkich obecnych użytkowników oferty Plus Internet na Kartę. W sprzedaży pojawią się też startery o wartości 9 zł i 15 zł z informacją o dostępnej promocji.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
30. ~
3

2014-11-26 19:34:37

@29zapewne uznano, że już nie ma sensu więcej o tym pisać. wiele portali już o tym napisało. po wpisaniu "power lte" w google bardzo łatwo znaleźć informacje o lejkowaniu

Odpowiedz

29. wlo
-3

2014-11-26 18:31:00

A propos Power LTE - cisza coś, nie widzę ostatnio narzekań - nie mówię o zmasowanych narzekaniach ze wskazywaniem wątków z tysiącami komentarzy... Coś się polepszyło, czy co?

Odpowiedz

28. rcicho
0

2014-11-26 17:36:05

Ad 5. Kiedyś migrowałem na tą taryfę kodem *147*13# Do netu i sporadycznych rozmów bardzo dobra oferta. Latem też podwajali bonus internetowy. Korzystam z tego juz ok rok i bardzo sobie chwalę. Z zasięgu UMTS900 od AERO2 też bez żadnych problemów działa.

Odpowiedz

27. ~Maciek
-2

2014-11-26 16:49:01

Zacna oferta, na dobry net. Co do zasięgu, to na pewno bym się nie martwił. Plus ma największą sieć i ten net im najlepiej chodzi (szybkość i stabilność). Przynajmniej tam gdzie byłem i miałem porównanie.

Odpowiedz

26. ~spajrek
0

2014-11-26 07:22:58

2,5 GB za 5zł można mieć w T-Mobile. Kupujemy starter 1GB Na Start. Starter jest ważny 7 dni od aktywacji, ale uruchamiamy usługę Rok Ważności Konta (jest bezpłatne) gdy wykorzystamy pakiet 1Gb, możemy uruchomić usługę 250MB na dzień za 2zł i tak korzystać przez 2 dni. Gdy wykorzystamy i te pakiety uruchamiamy usługę Internet Na Próbę kodem *100*862*9# i mamy 1GB na 5dni potem pakiet kosztuje 10zł, ale na koncie mamy 1 zł, więc zostanie automatycznie wyłączony.

Odpowiedz

25. toms
3

2014-11-26 01:22:27

22- tylko trzeba uważać, jeśli się migruje z taryfy internetowej na taryfę z RWK, a następnie wraca na internetową. Spece z Plusa wyłączają Bonus za doładowanie. Trzeba dzwonić do BOKu i poprosić o włączenie, bo kodem się nie da. Warto sprawdzić przed doładowaniem kodem *136#, czy ten bonus jest aktywny. Jak na razie w miejscu zamieszkania nie mam dostępu do LTE P4 i muszę korzystać z Plusa. Letnia promocja 2 razy więcej sprawdziła się, więc ponownie z niej skorzystam, ładując dwie karty sim dwa razy za 100 zł.

Odpowiedz

24. ~
-1

2014-11-25 23:24:05

@23 i uzupełniając bo jakiś fioletowy fanboj zaraz zacznie bredzić - jest to lokalizacja, gdzie Plus i Orange już są z LTE, a T-Mobile z 3G... Najbliższy nadajnik Play ponad 30 kilometrów itd.

Odpowiedz

23. ~
-1

2014-11-25 23:22:25

@3 - a jaki ma zasięg Play? Spory, ale go nie rozbudowuje. Tam gdzie mieszkami nie ma macierzytego Play, więc mogliby i 20 lat mieć coś takiego w ofercie, no, ale podniecaj się dalej.

Odpowiedz

2014-11-25 22:03:24

@5 jeśli jesteś w jakiejś taryfie na kartę (głosowej) gdzie jest rok ważności to włączasz za 10 zł i przechodzisz do taryfy internetowej i ważność konta jest zachowana - u mnie tak było do tej pory...

Odpowiedz

21. Blank
0

2014-11-25 18:51:45

* 16, Plus działa w zasięgu T-mobile, lub Orange? A może ORange działa w zasięgu Plusa, albo Playa?

Odpowiedz

20. Blank
0

2014-11-25 18:51:06

16, Plus działa w zasięgu T-mobile, lub Orange? A może ORange działa w zasięgu Plusa, albo T-mobile?

Odpowiedz

19. ~kiki
-1

2014-11-25 18:43:04

to działa na nadajnikach Plusa-Aero2-Mobyland i na życzenie z nadajników NetworkS! i Play ? jeśli nie to chu.nia z bryndzą bo u mnie brak zasięgu gsm Plusa, jest za to full 3G NetworkS! i LTE Play

Odpowiedz

18. ~xy
-1

2014-11-25 18:36:42

@10: Nie żartuj proszę - piszesz o promocjach, które zaraz się skończą.

Odpowiedz

-1

2014-11-25 18:08:32

@8-tu się nikt nie podnieca tylko stwierdza fakty.

Odpowiedz

2014-11-25 18:06:15

15 - trzeba dodać że tylko z nadajników play, oferta internet na kartę w play nie jest udostępniona w roamingu krajowym.

Odpowiedz