DAJ CYNK

Dwa razy więcej Internetu w ofertach głosowych Plusa

29.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6143

Ważne 8

4

Od 3 października klienci usług głosowych Plusa otrzymają większe pakiety danych. Dotyczy to ofert abonamentowych, mixa oraz na kartę.Od 3 października klienci usług głosowych Plusa otrzymają większe pakiety danych. Dotyczy to ofert abonamentowych, mixa oraz na kartę.

Od najbliższego wtorku 3 października podwojone zostaną pakiety internetowe w JA+ Abonament:

  • w ofercie standardowej za 49,99 zł miesięcznie będzie teraz 10 GB, a za 69,99 zł pakiet 20 GB,
  • w ofercie elastycznej za 59,99 zł miesięcznie klienci otrzymają 20 GB.

Jednocześnie przedłużeniu ulega promocja Abonament za darmo do końca roku, a pakiety internetowe wzrosły także w ofercie rodzinnej, w której w ramach jednego abonamentu są trzy karty SIM współdzielące wszystkie usługi. Od 3 października w ofercie za 99,99 zł będzie to 30 GB, a 40 GB w ofercie za 129,99 zł miesięcznie.Promocja, w której jest dwa razy więcej GB niż dotychczas pojawia się także w ofercie usług głosowych Plusa dla firm. Podwojone zostaną pakiety internetowe w planach cenowych od 59 zł netto i podobnie jak w ofercie dla klientów indywidualnych nadal można skorzystać z promocji, dzięki której do końca roku abonament jest za darmo. W nowej ofercie klienci SOHO otrzymają pakiet internetowy w wysokości 30 GB.

Dwukrotnie większe pakiety internetowe będą dostępne również dla klientów korzystających z mixa oraz usług "na kartę":

  • do 12 GB zwiększone zostaną pakiety internetowe w ofertach JA+ MIX z telefonem od doładowania 50 zł,
  • klienci korzystający z JA+ Na Kartę z pakietem kompleksowym za 29 zł na 30 dni otrzymają 12 GB,
  • użytkownicy JA+ Internet Na Kartę będą mieli aż 60 GB w pakiecie za 30 zł.Obie oferty prepaid z podwojonym pakietem internetowym występują także w DUECIE, gdzie jest jeszcze taniej, bo tylko 25 zł na osobę, super hitem jest połączenie oferty głosowej i internetowej, dzięki czemu klient otrzymuje rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu i aż 72 GB!

Więcej szczegółów można poznać z ulotek informacyjnych: Ja+ Abonament, Ja+ Mix, Ja+ Moja Firma, Ja+ Na Kartę oraz z regulaminów poszczególnych ofert dostępnych na stronie plus.pl.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się