DAJ CYNK

Dwa razy więcej internetu w Heyah na abonament

07.07.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5549

Ważne 4

11

Od 6 lipca Heyah w ofercie Smart abonament powiększyła dostępny pakiet internetowy.

Od 6 lipca Heyah w ofercie Smart abonament powiększyła dostępny pakiet internetowy.

W zmodyfikowanej ofercie Smart użytkownik dostaje teraz dwa razy większy pakiet internetowy w każdym z czterech zestawów pakietowych, dostępnych w cenie od 9,99 zł do 29,99 zł. Zestawy działają cyklicznie. Aktywowanie któregokolwiek z nich powoduje, że po 29,99 zł nie są naliczane kolejne opłaty za połączenia na krajowe numery komórkowe. W dwóch najwyższych pakietach nie są naliczane opłaty za transmisję danych za dostęp do Facebooka i Facebook Messengera, a umowa przedłuża się na 30 dni.

Pakiet Smart S Smart M Smart L Smart XL
Opłata za pakiet 9,99 zł/30 dni 14,99 zł/30 dni 19,99 zł/30 dni 29,99 zł/30 dni
Pakiet Internetowy 2 GB 4 GB 6 GB 10 GB
Facebook w ramach pakietu danych Facebook bez limitu
SMS krajowy 0,14 zł nielimitowane SMS-y
MMS krajowy 0,18 zł nielimitowane MMS-y
"Gwarancja" Maksymalnie 29,99 zł za połączenia głosowe na komórki
Minuta połączenia do sieci komórkowych i stacjonarnych 0,29 zł

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
43. ~J
1

2015-07-08 11:34:00

@42 Musisz podpisać zgodę na udostępnienie swojego numeru i maila do działań marketingowych, inaczej nie dojdzie do zawarcia umowy abonamentu. Zawalą cię spamem, że ci się odechce. Wczoraj próbowałem przejść na abonament. Jak nie zaznaczysz zgody na marketing, to wniosek nie przechodzi.

Odpowiedz

42. ~An
-1

2015-07-08 10:40:45

Super oferta. w takiej cenie trudno znaleźć coś lepszego. Szczególnie, jeżeli chodzi o Internet

Odpowiedz

41. ~,.
0

2015-07-08 07:29:10

38@ Z tym opuźnianiem danych w systemie to coś jest bo numer w nju zarejestrowałam tylko się info o tym fakcie doczekać nie mogę od kilku dni ciekaw czy też tydzień trzeba będzie czekać? A na stronie konta niestety żadnych info..

Odpowiedz

40. ~J
0

2015-07-07 23:59:22

No i klops - okazuje się, że żeby przenieść się na abonament, obligatoryjnie trzeba wyrazić zgodę na spam marketingowy, za który jest upust w abo w kwocie 4,99. Nigdy w życiu nie dam się na to nabrać.

Odpowiedz

39. Remington
0

2015-07-07 22:38:28

@31: miałem na myśli to, że nawet w Heyah na umowę możesz przenieść numer bez czekania 30 dni. Standardową procedurą MNP.

Odpowiedz

38. Angemona
0

2015-07-07 20:59:23

@37 obecnie weryfikowany jest tylko rodzaj kontraktu oraz nip/pesel, natomiast często sieci stosują myk opóźniający w systemach rejestrację nr lub aktualizacje danych, nie wiem jak Play, ale Plus odwleka rejestrację o jakieś 7-8 dni.

Odpowiedz

37. ~,.
0

2015-07-07 20:52:35

35@ Miałam już numer w playu i bez problemu przenosiłam...Ale fakt zarejhestrowany był na długo przed przeniesieniem.A co do różnorodności w danych wystarczy że w rejestracji podałaś oba imiona,a we wniosku do przeniesienia tylko jedno i już masz odrzucone,albo nazwę miasta z małymi literami a w rejestracji z dużymi.. miałm tak jak z heyah przenosiłam do orange,i 2 tygodnie się tak "bawiłam",min. w w ponowne rejestrowanie danych i czekanie aż system załapie..A i jeszcze odrzucili bo dane rejestrowałm e-meilema nie w placówce iniew było ...pieczątki salonu.. to dopiero były jaja..Ogólnie mówiac wyjść z heyah jest równie zabawnie "łatwo" jak z play..

Odpowiedz

36. Angemona
0

2015-07-07 20:29:38

Zalety tej oferty to niewątpliwie duże i różnorodne pakiety danych oraz obecność mms w pakietach. Co do nr stacjonarnych to dla mnie jest to odwieczna zagwostka tego portalu. Jak jakaś wiadomość dotyczy telefonii stacjonarnej to wszyscy prawie (oprócz Wlo) twierdzą, że nikt ich już nie używa, a jak sprawa dotyczy pakietów minut, to raptem wszystkim minuty na stacjonarne są w pakiecie niezbędne. Pewnie Virgin obiektywnie wypada lepiej, za to ta oferta jest atrakcyjniejsza od Mini Maxa.

Odpowiedz

35. ~jackii
-1

2015-07-07 20:12:48

@19: Zakładając, że nie chcesz przenieść gdziekolwiek z sieci Play...Ja już miesiąc próbuję zmienić operatora - niestety Play nie wyraża zgody, bo podobno dane się nie zgadzają. Ale jakie, to już nie raczy udzielić informacji. Żeby było śmieszniej, to numer rejestrowałem 2 dni wcześniej z tym samym DO...

Odpowiedz

34. ~,.
0

2015-07-07 18:43:12

25@ To kwestia tylko i wyłącznie checi danego człowieka ,bo jak chce dany numer mieć i mi na nim zależy ,to oczywiście że zarejestruję i jak będę zmieniać opa to biorę go z sobą, jeżeli nie ,to po prostu kupię nowy starter ,i na prawde nie wiem o co ci dokładnie chodzi i gdzie tu widzisz sprzeczność?.

Odpowiedz

33. ~J
0

2015-07-07 17:24:59

@32 To nie korzystaj i nie bałamudź. Dla mnie oferta idealna i przechodzę z karty na abonament.

Odpowiedz

32. ~
1

2015-07-07 16:49:09

bez sensu oferta

Odpowiedz

31. ~
-1

2015-07-07 16:44:22

#26 wydaje mi sie że po prostu trollujesz.#29 oj tak sobie napisałem dwa dni bo we wczesniejszym komentarzu było. W praktyce to nie jest tak łatwo bo nie kazdy operator rejestruje po przeniesieniu kartę.

Odpowiedz

30. ~
1

2015-07-07 16:42:44

@26 w przypadku heyah abonament JEST okres wypowiedzenia bo to abonament , takiego okresu nie ma w usłudze na kartę.

Odpowiedz