DAJ CYNK

Dwa razy więcej Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie

09.05.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 73

Ważne 9

8

Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę internetową. Użytkownik może wykorzystać w ramach pakietu co miesiąc nawet 60 GB, a do tego dodatkowych 50 GB w nocy.

Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę internetową. Użytkownik może wykorzystać w ramach pakietu co miesiąc nawet 60 GB, a do tego dodatkowych 50 GB w nocy.

Użytkownicy, którzy wybiorą nową ofertę Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie otrzymają dwukrotnie wyższe pakiety do wykorzystania w ramach abonamentu. Oferta jest dostępna po wybraniu promocji ze sprzętem LTE, ale również w opcji tylko SIM. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi klienci, jak i przedłużający umowę na Internet w Cyfrowym Polsacie.



Nowa propozycja jest także atrakcyjna dla korzystających z programu smartDom pozwalającego na łączenie usług Cyfrowego Polsatu i Plusa i oszczędzanie na rachunkach. Klient programu za 39 zł/mies. otrzymuje 20 GB. Największy pakiet dla klientów Internetu LTE zawiera teraz 60 GB, dodatkowe 50 GB danych do wykorzystania w nocy (od 1.00 do 7.00) i pozwala na nielimitowane przeglądanie zwykłych stron WWW i serwisów społecznościowych. W ramach pakietu użytkownik bez limitu skorzysta także z telewizji internetowej ipla.

Nowa oferta i dwa razy większe pakiety GB są dostępne także z Internetem domowym LTE, czyli specjalnym zestawem składającym się z zewnętrznego modemu ODU-100 LTE oraz routera domowego LTE IDU-100 wyposażonego w WiFi. Ta innowacyjna propozycja stanowi alternatywę dla Internetu stacjonarnego i jest szczególnie godna polecenia tam, gdzie nie ma infrastruktury kablowej. Zestaw ODU-IDU istotnie zwiększa zasięg internetu LTE i zapewnia jego lepszą jakość oraz szybkość. Klienci korzystający z Internetu domowego LTE w Cyfrowym Polsacie oprócz dwukrotnie większych pakietów niż dotychczas, przez 6 miesięcy nie płacą także abonamentu, co pozwala zaoszczędzić prawie 600 zł!

Oferta Internetu z większymi pakietami jest także dostępna w sieci Plus. Zobacz: Plus Internet z podwojonym transferem

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Zaloguj się
41. ~Szymon
0

2014-05-15 23:03:44

@40, pewnie jest tak, jak piszesz. Wkrótce mobilny może będzie bez limitów, ale póki co - wszędzie są. Natomiast te duże pakiety w cp wyglądają już na praktycznie całkowicie wystarczające (nie wiem, co musiałbym robić, żeby wykorzystać 60 GB + 50 GB w nocy).

Odpowiedz

40. ~Cecyliusz
0

2014-05-15 17:55:20

Sporo osób narzeka, że jak internet mobilny to ograniczona liczba GB. Ale jakby nie patrzeć CP w tych wyższych pakietach dorzuca opcje dzięki którym większość internetowych aktywności nie pociągnie za sobą zmniejszenia pakietu danych. To już połowa drogi do tego, by kiedyś limitów nie było. A na dziś cieszmy się podwójnym pakietem za tę samą cenę.

Odpowiedz

39. ~Kuzyn1920
0

2014-05-13 12:36:43

A Wasze P**** o tym ze sie transfer skończył wcześniej niż to było oczekiwane... dziecinada. LTE nie pobiera większej ilości danych a jedynie szybciej. Więc jak masz film 750 MB to czy w 3G czy w LTE dalej bedzie miał 750 MB. A top ze ktoś nei wie jakie ma zużycie albo jest książkowym przykładem, że jak mu dadzą palec to w ustach ląduje cała ręka. Miałem abonament z limitem i sie mieściłem. Przełużyłem umowe i zapomniałem ze warunki mam po otrzymaniu smsa od operatora ale już wcześniej poczułem się bez limitu. Myśląc waszym tokiem to wina operatora! FACEPALM

Odpowiedz

38. ~Kuzyn1920
0

2014-05-13 12:33:18

Ja pier**** właśnie takie podejście winduje rynek. Konsultanci nie wiedz ajak to proponować bo ich jeszcze nie przeszkolono. Podmioty pośrednicze w sprzedaży nie mają info po 10 od wejścia oferty na rynek. Mnie oferta nei odpowiada i z niej napewno nie skorzystam. Ale nie można powiedzieć ze jeste g****. Jak jest 3G to hejt że nie ma LTE. Jak jest LTE to hejt że za mało. Jak dadzą więcej LTE to znowy ograniczenia. proponuje nadgorliwym rozbieg i baran w ściane, poprawiać aż do skutku, czyli ogarnięcia się.

Odpowiedz

37. ~Punk
0

2014-05-11 23:46:32

Przejdę na mobilny jak mi zaproponują 40 GB plus nocki bez limitu za 20 zł do max 30 zł.Lub jak ktoś pisał w Orange ponad 80 GB za ok 20 zł.

Odpowiedz

36. ~szarpneliSIE
1

2014-05-11 00:33:30

wypas :) hahaha

Odpowiedz

35. ~
0

2014-05-10 14:32:38

Patry7588, oferta dokładnie wygląda tak: 17,98 za 39GB +10GB za staż chyba. Akurat ja rabatu Orange open nie otrzymalem ponieważ nie mam ich drugiej usługi za min. 39zł ale taki rabat faktycznie przysługuje.

Odpowiedz

1

2014-05-10 14:27:26

Za komentarz 32 dostajesz +Ale co do reszty, to na prawdę trudno mi uwierzyć w to, że dostałeś 80% rabatu na abonament, kolejne 10zł rabatu za Orange Open i jeszcze dali ci +40% więcej GB za to że przedłużasz umowę....

Odpowiedz

33. ~
0

2014-05-10 13:51:17

Patryk7588, nie musisz wierzyć ale Orange ma właśnie taki oferty netu mobilnego. Do tego rabat orange open i mamy wła śnie takie stawki

Odpowiedz

32. ~
0

2014-05-10 13:44:03

31, do daj, że tylko do końca roku a o zasięgu tego lte w Play też lepiej przemilczeć

Odpowiedz

31. ~adam
-1

2014-05-10 12:49:51

paly lte 15Mb/s/200GB potem lej 2Mb/s za 15 zł/miesięcznie.Nie ch plus sie w du pe pocałuje:-)

Odpowiedz

2014-05-10 12:34:55

za rozsądną cene mamy 25 giga=39 zł, http://www.t-mobile.pl/internet-mobilny/bez-urzadzenia-za-39-99-zl-na-24-miesiace/prom_5340.phtml?skuId=tariprom_34864

Odpowiedz

2014-05-10 12:04:03

10 Przepisy.gbzl.pl- nikt niema zamiaru się z nikogo wyśmiewać, tylko zwrócić uwagę na podstawową rzecz że trzeba coś się dowiedzieć jak coś się kupuje spytać poszukać w necie zagadnąć znajomych, ale to jest nie wykonalne jak się okazuje, dlaczego to przysłowie więc jest powtarzane do znudzenia, mądry polak po szkodzie,

Odpowiedz

2014-05-10 11:54:11

w hurcie ponoć płacą około 50 groszy za jeden gigabajt

Odpowiedz

0

2014-05-10 11:02:21

Po twoim IP wnioskuję że jednak korzystasz ;-)Mam nadzieję ze CAPTCHA co godzinę już działa bez problemu :-)

Odpowiedz