DAJ CYNK

Dwa LG z obsługą Wi-Fi Calling w Play

27.04.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6715

Ważne 4

2

Play dodał dwa kolejne modele do listy urządzeń obsługujących Wi-Fi Calling. Jedno z nich dopiero jutro wejdzie do oferty operatora.



Play dodał dwa kolejne modele do listy urządzeń obsługujących Wi-Fi Calling. Jedno z nich dopiero jutro wejdzie do oferty operatora.

Nowymi smartfonami obsługującymi rozmowy po sieci Wi-Fi są:
LG K8 2017 dopiero jutro pojawi się w ofercie operatora.

Kilka chwil po publikacji wpisu, Play dodał do listy również Samsungi Galaxy S8 i Galaxy S8+.

Lista modeli obsługujących Wi-Fi calling w Play:

Źródło tekstu: Play; wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~Rupert
0

2017-04-28 07:54:24

A co z K10 LTE 2017? Próbowałem odpalić WiFi Calling, ale niestety w odróżnieniu od modelu 2016, nowy model nie jest obsługiwany... :(

Odpowiedz

23. ~Gladiator
-1

2017-04-27 22:18:35

raz mialem do czynienia z softem od play - telefon od nowości nie dał sie odpalic. stwoierdziłem, ze to znak i wybilem sobie z głowy takie pomysły na przyszłosc

Odpowiedz

22. LuksikT
1

2017-04-27 21:34:54

@16 kup iPhona

Odpowiedz

21. ~wania z chliwa
-2

2017-04-27 21:23:58

Nie prościej zrobić to na zasadzie voipa. Login hasło i i adres SIP. Wtedy każda apka pod voip z androida to łyknie. Ale nie wsadzają jakieś badziewne wymagania.I żeby nie było używam play i innych operatorów. Dlaczego a2 mobile potrafi tak zrobić a reszta nie hę?

Odpowiedz

20. ~Pan Pikuś
-1

2017-04-27 20:38:16

@18 bo operator woli, żebyś telefon kupił u niego. Dlatego te usługi są tylko w brandowanych telefonach. Przynajmniej na razie...

Odpowiedz

19. insomnia
0

2017-04-27 20:36:09

@18 przecież tak właśnie zrobili z apple, z androidem jest trudniej w tego typu kwestiach, za dużo wersji, producentów, modeli itd.

Odpowiedz

18. Vincenzo
0

2017-04-27 19:13:13

Zastanawiam się dlaczego operatorzy nie podadzą ustawień do konfiguracji VoLTE lub VoWiFi, ewentualnie dlaczego nie dogadają się z producentami Smartfonów, aby dorzucili ustawienia ich sieci w updatach softu...

Odpowiedz

17. ~
1

2017-04-27 17:56:30

Mnie osobiście WiFi Calling przydałby się do przedłużenia zasięgu w domu. Pół domu w mocnym zasięgu, pół domu gdzie zrzuca do 2G, ale to potrzebna jest obsługa VoLTE, a Play jej nie ma.

Odpowiedz

16. ~Marek
0

2017-04-27 17:19:29

Największą wadą WiFi calling jest jednak konieczność kupienia telefonu u operatora.Mi by się przydała ta usługa ale w cale nie marzy mi się wiązanie umową z operatorem czy pożegnanie z gwarancją po wgraniu softu operatora.Trzeba poczekać aż WiFi calling będzie dostępny w niebrandowanych telefonach. Do tego czasu można posiłkować się usługą "Telefon.Play.pl" i ewentualnie routerem mobilnym za granicą".

Odpowiedz

15. goral2099
3

2017-04-27 17:05:00

14: Nawet jak mieszkasz na wsi i masz słaby zasięg sieci, to internet LTE+router+antena na dachu+VoWiFi umożliwią Ci komfortowe rozmowy w domu i okolicy. Także może Tobie nie potrzebne, ale to nie znaczy, że niepotrzebne w ogóle.

Odpowiedz

14. ~Hotelarz
-3

2017-04-27 16:53:52

Nie potrzebna usługa, będąc na wsi i mając internet tylko mobilny to normalne, że zasięg mam w domu i mi to niepotrzebne, no chyba że ktoś ma badziewny dotykowy telefon i mieszka w blokowiskach to ma problem i może mu to potrzebne niewiem

Odpowiedz

13. ~Bartek
0

2017-04-27 16:47:09

@ 12 slyszałem o stawkach roamingowych, o dopłatach też, ale co to są opłaty za roaming? @8 zgodzę się z Tobą, rozporządzenie jest dostępne na ich stronie, a w nim jest wyraźnie słowo zniesienie roamingu a nie dopłat i wymienione są kraje.

Odpowiedz

12. ~mm
2

2017-04-27 16:12:27

@8Jest zasadnicza różnica między zlikwidowaniem roamingu a zlikwidowanie opłat za roaming.Rozumiem że w ogólnych mediach może piszący nie wiedzą o tej różnicy ale na portalu telekomunikacyjnym raczej by należało taki "drobny" niuans znać.

Odpowiedz

11. whothor
0

2017-04-27 15:59:17

play chyba sam wie, że tylko po wifi jego uzytkownicy mogą gdziekowleik zadzwonić. inaczej ich telefonów mozna uzywac jako przycisków do papieru jedynie

Odpowiedz

10. ~LOL
0

2017-04-27 15:58:32

@InsomniaA jak się zalogujesz do obcych sieci WiFi żeby z nich dzwonić?

Odpowiedz