DAJ CYNK

Duże zmiany w nju mobile na kartę

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 17218

Od 14 października dostępna jest nowa usługa w nju na kartę, w ramach której nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 2 GB transferu kosztują 29 zł.

Od 14 października dostępna jest nowa usługa w nju na kartę, w ramach której nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 2 GB transferu kosztują 29 zł.

Od teraz w ramach usługi Wszystko komórkowe w nju na kartę występują tylko dwa progi cenowe usług. Do jednego worka trafiły połączenia głosowe na komórki, SMS-y, MMS-y i 2 GB transferu. Wydamy na nie nie więcej niż 29 zł w ramach jednego, 30-dniowego cyklu rozliczeniowego.

Drugim z progów są połączenia na krajowe numery stacjonarne. W ich przypadku połączenia są taryfikowane do maksymalnie 10 zł, później nie ma już limitu.

Pakiet internetowy nie jest chroniony tzw. lejkiem. Po wykorzystaniu 2 GB transferu rusza standardowa taryfikacja. Dodatkowy, jednorazowy pakiet internetowy przy aktywnej promocji da się włączyć tylko wtedy, gdy dotarliśmy w danym cyklu rozliczeniowym do progu 29 zł lub dopiero po wykorzystaniu całego pakietu 2 GB (sieć potwierdza ten fakt SMS-em).

Stan wykorzystanych progów kwotowych sprawdzić można kodem *127*63*1#, a aktywować promocję kodem *127*63#. Uwaga, jeśli abonent korzysta z pakietu internetowego w wersji cyklicznej, nie będzie mógł aktywować usługi.

Zobacz: regulamin usługi

Ankieta
13%
16%
22%
16%
29%
4%

Wszystkich głosujących: 522

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu