DAJ CYNK

DuOS-M - włącz Androida na komputerze z Windowsem

27.01.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9205

Ważne 3

5

DuOS-M, to aplikacja, która na komputerze z Windows 7, Windows 8 lub 8.1 pozwala uruchomić w pełni funkcjonalnego Androida.

DuOS-M, to aplikacja, która na komputerze z Windows 7, Windows 8 lub 8.1 pozwala uruchomić w pełni funkcjonalnego Androida.

Zaletą aplikacji jest brak konieczności żmudnej instalacji dodatkowego systemu na komputerze w trybie dual boot. DuOS-M, to samodzielny program, który wystarczy tylko pobrać, zainstalować go i... uruchomić. Dzięki temu na dowolnym urządzeniu z Windows 7, Windows 8 lub Windows 8.1 można posiadać w pełni sprawnego Androida z całą gamą dostępnych funkcji. Wliczając w to obsługę ekranu dotykowego z funkcją multitouch (i gestami typu pinch-to-zoom), obsługą aparatu/kamery, wyjścia i wejścia audio, akcelerometru, żyroskopu, czy też klawiatury, fizycznej lub wirtualnej.

Główne cechy DuOS-M, to:

  • obsługa niemalże wszystkich dostępnych aplikacji dla Androida,
  • działa w natywnym trybie x86 w celu zapewnieniu maksymalnej wydajności,
  • natychmiastowe przełączanie się pomiędzy systemami - aplikacje Androida mogą być nawet widoczne w Menu Start Windowsa, a ich uruchomienie przeniesie użytkownika do Menu Androida,
  • obsługa akceleracji 3D z wykorzystaniem bibliotek OpenGL,
  • obsługa kontrolerów do gier, w tym pady od PS3 (trwają prace nad dodaniem pada od Xboxa360),
  • łatwe przesyłanie plików multimedialnych pomiędzy systemami
  • pełna obsługa kart pamięci,
  • działa w pełnym ekranie, co pozwala na przekształcenie tabletu z Windowsem na tablet z Androidem.

Aplikację można pobrać pod TYM ADRESEM. Dostępna jest 30-dniowa wersja próbna. Pełna wersja aplikacji kosztuje 9,99 dolarów. Podczas targów Mobile World Congress ma zostać zaprezentowana jej ulepszona wersja DuOS 5.0.

<: F2071 :>

<: F2072 :>

<: F2073 :>



Źródło tekstu: WinBeta; wł

Komentarze
Zaloguj się
23. ~TEST
0

2015-02-04 15:19:16

Kurcze a co to za dziwny nick mi sie pojawia?

Odpowiedz

22. ~[szukam darmowej reklamy w siec
0

2015-02-04 15:17:29

@19. Nieco smieszny ten twoj wpis, gdyz automatyczna aktualizacje aplikacji mozna wylaczyc. Chociaz to prawda, ze w domyslnej konfiguracji Androida niewiele mozna ustawien zmienic, ale jak ktos chce to moze nawet wlasna wersje systemu skompilowac co w przypadku Windowsa nie jest mozliwe.

Odpowiedz

0

2015-02-02 14:36:13

@20 not o faktycznie szał jest ,ja na s4 lte-a mam 44000 prawie.

Odpowiedz

20. ~m76
0

2015-01-29 03:39:49

Zainstalowalem na i5 i musze powiedziec ze dziala kosmicznie szybko. 53k w antutu :)

Odpowiedz

19. ~
0

2015-01-29 00:32:40

android to kompletnie porypany system - kiedys myslałem że jest ciekawy, ale tam jest kompletny brak kontroli nad czymkolwiek, to system dla debilimiałem smartfon ze starym windows - działał jak normalny windows - wszystko mozna było blokowac lub aktywować, wtedy kiedy się chciałoandroid - aplikacje co chwilę sa aktualizowane - i pewnie któras (nie wiadomo która - jedna lub wiecej), włacza mi teraz co chwila wifi, co oczywiscie rozładowuje bateriesystem dla idiotów

Odpowiedz

18. ~
0

2015-01-28 18:33:11

Czy jaśnie pan redachtór słyszał o programie bluestacks?

Odpowiedz

17. ~
0

2015-01-28 10:46:34

@16: Po to, żeby nie psuć go Windowsem?

Odpowiedz

16. ~kamil
-1

2015-01-27 22:28:17

Dziwne to zjawisko by mając porządny sprzęt z windowsem zepsuć go andrutem :( Po co ??

Odpowiedz

15. ~koks
1

2015-01-27 21:13:52

@13 Nie wiem dlaczego ale u mnie ten BLUE STACKS strasznie mulił chociaż komputer mam nie najgorszy...

Odpowiedz

14. ~Adam M.
0

2015-01-27 21:06:53

@orson_dzi - oficjalnie tak, ale na tyle godna zainteresowanie że warto się jej przyjrzeć.

Odpowiedz

13. ~to już było
0

2015-01-27 20:54:33

od dawna istnieje sprawdzony BLUESTUCKS jako emulator androida, polecam

Odpowiedz

12. ~
0

2015-01-27 20:44:42

A pisząc bardziej na temat - testował ktoś - jest &quot;toto&quot; lepsze od darmowego BlueStacks?

Odpowiedz

11. ~
1

2015-01-27 20:41:31

@4: 10 Dolarów, a druga sprawa - dopełniacz liczby mnogiej od słowa &quot;złoty&quot; to &quot;złotych&quot;. 10 złotych, a nie jakieś podwórkowe &quot;10 złoty&quot;

Odpowiedz

10. orson_dzi
1

2015-01-27 19:21:47

@5 Tylko dla rynków rozwijających się z tego co widziałem. Polska się nie zalicza, jesteśmy mocno rozwiniętym potentatem :P .

Odpowiedz

9. ~
3

2015-01-27 19:18:49

4, za 10 czego, nieuku?

Odpowiedz