DAJ CYNK

Droższy światłowód w Orange, ale nie dla wszystkich

26.07.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11920

Ważne 2

8

Mieszkańcy domków jednorodzinnych będą musieli się liczyć z wyższym kosztem Internetu światłowodowego w Orange.Mieszkańcy domków jednorodzinnych będą musieli się liczyć z wyższym kosztem Internetu światłowodowego w Orange.

14,99 zł za Światłowód w domku jednorodzinnym

Zapis o dodatkowej opłacie w kwocie 14,99 zł pojawił się w nowych regulaminach pomarańczowej sieci. Konkretnie chodzi o punkt: Za internet w budynku o typie zabudowy jednorodzinnej naliczamy także miesięczną opłatę w wysokości 14,99 zł (brutto). Opłata dotyczy klientów, którzy zawarli umowę na Usługę od 26 lipca 2018 r.

Dodatkowa opłata obejmie więc tylko osoby podpisujące nową umowę lub przedłużające ją po 26 lipca 2018 roku.

Drożej w każdej ofercie

Taki zapis pojawił się we wszystkich regulaminach ofert, w skład których wchodzi Internet światłowodowy. Czyli z wyższą opłatą muszą liczyć się osoby biorące sam Internet lub też Internet z telefonem, telewizją oraz pakiety Orange Love.

Komentarz Orange

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy rzecznika prasowego Orange.

Mogę potwierdzić, że od dzisiaj wprowadziliśmy dodatkową opłatę (14,99 zł miesięcznie) za ofertę światłowodową, którą będziemy świadczyć w domkach jednorodzinnych. Wynika to ze zdecydowanie wyższych kosztów zainstalowania i serwisowania w usługi niż domach wielorodzinnych. Takie zróżnicowanie opłat nie jest ewenementem na polskim rynku. Inne firmy również je stosują - powiedział nam Wojciech Jabczyński.

Źródło tekstu: wl

Komentarze
Zaloguj się