DAJ CYNK

Droższy Internet Domowy LTE w T-Mobile

03.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18276

Ważne 9

22

Od 3 stycznia T-Mobile podnosi Ceny Internetu Domowego LTE i skraca czas okresu próbnego.



Od 3 stycznia T-Mobile podnosi Ceny Internetu Domowego LTE i skraca czas okresu próbnego.

W ramach wprowadzonej we wrześniu 2017 roku oferty Internetu Domowego LTE, klienci T-Mobile mogli korzystać z Internetu do 20 Mb/s za 45 zł miesięcznie lub do 60 Mb/s za 55 zł miesięcznie. Są to ceny ostateczne zawierające wliczoną ratę za router.

Od 3 stycznia cena abonamentu wraz z ratą, w obu przypadkach, wzrasta o 4 zł miesięcznie. Dla opcji do 20 Mb/s jest to więc 49 zł, a w opcji do 60 Mb/s 59 zł. Jak wynika z regulaminu oferty, wzrost ceny dotyczy samego abonamentu, kwota rat pozostała bez zmian.

Kolejną zmianą jest skrócenie okresu próbnego. Do tej pory można było testować Internet Domowy LTE T-Mobile przez okres 30 dni. Został on skrócony do 14 dni.

Zobacz: Nowy regulamin oferty Internetu Domowego LTE w T-Mobile

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
104. ~Padree
0

2018-01-19 01:00:09

Ten internet to porażka i oszustwo. Dobre parametry ma podczas okresu próbnego, potem wszystko spada. Bywa ze prędkość jest poniżej 1MB. Kluczowym jest zapis w regulaminie ze prędkości są do 20MB i 60MB ale uwaga w przypadku kiedy sieć nie współdzieli zbyt wielu użytkowników. To bardzo istotne bo jeśli jest wielu użytkowników to zapomnijcie o prędkościach reklamowanych. Oczywiście reklamacje nie są uwzględniane bo wszystko jest zgodne z regulaminem. Często bywa tak ze szybciej działa 10MB po kablu od Orange niż zapowiadane 60MB w TMobile bo takich prędkości nie zobaczysz, a już na pewno zapomnij o dobrym działaniu usługi po okresie próbnym. Prawdopodobnie celowo żeby nie zrezygnować.

Odpowiedz

103. tehmal
0

2018-01-11 21:07:15

@101mma PNK za 45 zł we wszystkich technologiach, 100gb+ potencjalny lejek po 100gb 2Mbpsspeedtest.pl/test/167092946Ostatnio wykorzystałem 200gb bez lejka w PLAY (PLAY internet na kartę) użytek domowy, na 1-3 urządzenia.dropbox.com/s/6rj2wac5zltatht/Zrzut%20ekranu%20z%202018-01-11%2021-05-08.png

Odpowiedz

102. ~Olo
0

2018-01-11 16:36:05

Droższy a jakość coraz gorsza :

Odpowiedz

101. ~Mario
-1

2018-01-05 10:59:54

@100 tylko że pakiet 100GB w DIL w RBM działa tylko na LTE, a tutaj w Tmobile internet nielimitowany działa zarówno w 3G jak i LTE. Dodatkowo po zakończonej umowie zostaje nam router wart ileś tam set złotych, więc za sam internet płacimy około 25-39zł - a nie około 100zł jak w Orange czy Netii.

Odpowiedz

100. ~
0

2018-01-05 09:09:44

@93 wolę mieć "żałosne" 100GB i płacić 10 zł miesięcznie niż płacić daninę na utrzymanie wszelkiej maści dyrektorów i prezesów. Poza tym 100GB mi wystarcza w zupełności. Zresztą lejek nie zawsze się włącza po wykorzystaniu 100GB a jeśli już się włączy to nie jest tak dotkliwy jak w innych sieciach.@95 Play nie jest biedny. Play (a w zasadzie RBM) ma słuszną strategię bo lepiej dać niższe ceny niż coś drożej - wtedy będzie większy popyt na usługi i w rezultacie więcej stałych klientów. Jeśli uważasz że jestem w błędzie to popatrz chociażby na Orange (wcześniej TP) jak daleko zajechało na wysokich cenach usług. Nie muszę przypominać do czego doprowadziły np. limity na Neostradzie lub opłata za utrzymanie łącza a także wysokie opłaty abonamentowe za telefon - to tylko niektóre przykłady.

Odpowiedz

99. ~Jo
0

2018-01-04 18:02:46

96. ~Qniak: Ja to mam taki SmartDom, że nawet Żona tamponów z LTE używa... jak ty tak nie masz to nie znaczy że inni też nie, nie mierz wszystkich swoją miarą...

Odpowiedz

98. ~Jo
0

2018-01-04 17:59:27

96. ~Qniak: ..jaki sarkazm... napisałem tylko że żałosne 500 GB/mc to też trochę mało w dobie telewizorów 4k, netflixa, showmaxa, chmur, komputera, braku innych zajęć, lodówki, pralki, i tostera z LTE, ale jak Ty nie korzystasz to nie znaczy że inni też nie, nie mierz wszystkich swoją miarą....

Odpowiedz

97. broown
-1

2018-01-04 17:48:28

Oferta nadal atrakcyjna. Nie ma konkurencji, ma duży popyt, jest jedyny nołlimit i dobre prędkości. Ja jestem zadowolony i każdy ma jednak ten wybór, czy 4 zl to dużo.

Odpowiedz

96. ~Qniak
0

2018-01-04 17:46:46

@~Jo i po co ten uszczypliwy sarkazm ? w dobie telewizorów 4k, netflixa, showmaxa, chmur i 500GB to nie za wiele, ale jak Ty nie korzystasz to nie znaczy że inni też nie, nie mierz wszystkich swoją miarą. Mam obecnie orange i musze się ograniczać bo inaczej po połowie miesiąca z 250GB zostaje 0.

Odpowiedz

95. ~do Qniak
-1

2018-01-04 17:23:53

A co ma biedny Play zrobić ? jeśli tyle jest pijawek na DIL-u w RBM na kartę .

Odpowiedz

94. ~Jo
0

2018-01-04 17:20:31

93. ~Qniak : żałosne 500GB/mc ? nie wiem jak tobie, ale mnie to nawet na sprawdzanie poczty nie wystarczy... ja muszę mieć co najmniej pierdyliard GB/mc. to mi zapewnia dopiero komfort..

Odpowiedz

93. ~Qniak
0

2018-01-04 17:00:04

A w Play dalej żałosne 100GB na mc, orange nie wiele lepiej bo 250GB, przy czym jak ktoś używa internetu nei tylko do fb ( netflix itp) to 500GB/mc dopiero zapewnia komfort

Odpowiedz

92. darekka
0

2018-01-04 16:40:29

Szkoda tłumaczyć-jak cukier w sklepie zdrożeje choć wczoraj był tańszy to pewnie też szaty by darli.

Odpowiedz

91. Sig
0

2018-01-04 16:32:58

To naturalne, że podwyższaja ceny. Ta oferta kosiła konkurencję jak chciała i nadal po podwyżce jest dobra.

Odpowiedz