DAJ CYNK

Drobne nowości w ofercie prepaid Play

15.07.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12502

Ważne 9

18

Od 16. lipca Play wprowadza kilka drobnych nowości w usługach prepaid. Wybrane pakiety będą się automatycznie odnawiać, wprowadzono także nowy program promocyjny dla doładowań.

Od 16. lipca Play wprowadza kilka drobnych nowości w usługach prepaid. Wybrane pakiety będą się automatycznie odnawiać, wprowadzono także nowy program promocyjny dla doładowań.

Od jutra automatycznie będą odnawiały się następujące pakiety:

  • nielimitowane minuty do Play (regulamin),
  • 100 minut do Play i na stacjonarne (regulamin),
  • 30 minut do wszystkich za 6 zł (regulamin).

Dodatkowo, Play wprowadza od jutra nowy program doładowań Zbieraj bonusy dla ofert Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to! i Play na Kartę Rok Ważności Konta. Po uruchomieniu usługi (płatna 1 zł miesięcznie), użytkownik nagradzany jest bonusem w zależności od sumy doładowań wykonanych w danym miesiącu.

Sumaryczna wartość doładowań

Bonus

Ważność bonusu

30-59 zł

50 MB

30 dni

60-89 zł

nielimitowane połączenia do wszystkich sieci

5 dni

90 zł i więcej

50 zł na konto bonusowe

30 dni


Zobacz: regulamin usługi Zbieraj bonusy.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
68. ~Zenek
0

2014-07-17 08:05:58

Zalapałem się jeszcze na 250 MB za friko i 120 min za 5 zł, potwierdzam, że już czar prysł :) pakietów nie ma ... ?

Odpowiedz

67. ~k
0

2014-07-16 22:22:25

bo to była mini.promocja

Odpowiedz

66. ~lee
0

2014-07-16 14:27:17

Może regulaminu zbrakło do tego nowego pakietu albo wolą newsa dać oddzielnego.

Odpowiedz

65. sudione
-2

2014-07-16 13:31:17

Tak się zastanawiałem jak powinna wyglądać idealna oferta prepaid od PLAY lub innego operatora i wymyśliłem. Oto moje propozycje:1. Pakiety danych:- w Formule SMS - dać choć 100MB- w Formule 3w1 - dać 300MB2. Koszt minuty:- w Formule SMS - tak jak jest- w Formule 3w1 dać rozmowy za 19gr/min.3. Nielimitowane rozmowy:- w każdej z tych formuł wprowadzenie takiej opcji jaka jest w NJUmobile, czyli możliwość wykupienia pakietu za 99 groszy za cały dzień gadania do wszystkich sieci w Polsce (lub wykupienia, np. za 5-10zł dużego pakietu minut do wszystkich sieci)4. Internet- możliwość wykupienia nielimitowanego pakietu nocnego, np. za 5-10zł ważnego 30 dni obowiązującego do 22(23)-ciej do 6(7) rano -> >- możliwość wykupienia Formuły WWW, czyli nieograniczone przeglądanie stron http za 5zł ważne 30 dni ->

Odpowiedz

64. wlo
-4

2014-07-16 11:06:43

No jaka szkoda... A można było trochę tylko pokombinować i taniej niż najkorzystniejszy abonament firmowy by było... ;-)

Odpowiedz

63. ~olek
-1

2014-07-16 10:58:25

Czy Play skraca promocje z jednodniowych do kilkugodzinnych?

Odpowiedz

62. ~Calm7
-1

2014-07-16 10:34:21

Czyli pakiet 120minut za 5zł już nie istnieje, to tylko fix plaja...

Odpowiedz

61. ~ja
1

2014-07-16 10:27:17

potwierdzam pakietu juz nie ma.

Odpowiedz

60. ~Zor
1

2014-07-16 10:22:57

Pakietu 120 minut allnet juz nie ma w play24 ani w *111#. Udalo mi sie go odpalic w /''play na karte/''. W play fresh tez juz jest niedostepny. Do tego byl widoczny pakiet 1000 sms do wszystkich na 7 dni za 1zl !! Tez juz go nie. Moze jakas nowa taryfa nadchodzi albo zmiany w obecnych

Odpowiedz

59. ~ja
1

2014-07-16 10:14:53

I co najlepsze pakiet 100minut jaki obowiązywał do tej pory nie ulega zmianie, ten cykliczny jest wprowadzany jako dodatkowa usluga, tak mi powiedziano na bok.

Odpowiedz

58. ~ja
1

2014-07-16 10:08:44

czyli zeby oszczedzac to trzeba miec 2 pakiety 120min i 100 min na play i stacjonarne. czyli 10zł,

Odpowiedz

57. ~ja
1

2014-07-16 10:06:52

przezpraszam za literówki.

Odpowiedz

56. ~ja
1

2014-07-16 10:05:51

pakiet 120minut jest do wszystkich sieci do play tez ale na stacjonarne juz nie, w miesiacu mozna kpić tych pakietów max 1. dzwonilem do bok play, musialaem cos ustalic, czy majac pakiet 120 czy 100 jak sie bedzie rozliczalo do play i nie wiedza jeszcze tak do konac.

Odpowiedz