DAJ CYNK

Dopisz do rachunku Play zakupy w Windows Store

15.04.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3264

Ważne 7

1

Abonenci Play będą mogli dopisać do rachunku zakupy w Windows Store, a także mikropłatności z aplikacji i gier systemu Microsoftu.

Abonenci Play będą mogli dopisać do rachunku zakupy w Windows Store, a także mikropłatności z aplikacji i gier systemu Microsoftu.

Usługa jest dostępna dla posiadaczy abonamentów w Play i Red Bull Mobile. Usługa nie jest dostępna w mixie i ofertach na kartę. Do rachunku będzie można dopisać opłaty za zakup aplikacji, jak i zakupy wewnątrz aplikacji dla systemów Windows Phone i Windows 10 Mobile. Dokonanie zakupu będzie możliwe tylko w przypadku, kiedy w urządzeniu będzie znajdować się karta SIM, do której zostanie dopisana opłata. Możliwość dokonywania zakupów będzie można zablokować, jak również będzie można ustalić maksymalny limit wydatków.

Zobacz: Regulamin usługi

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
22. ~SACZI
0

2016-04-17 17:00:07

21. Ty sie skontaktuj z applefan i ustalcie termin.upadku W.

Odpowiedz

21. ~Pablok123
-1

2016-04-17 14:45:01

Windows moze pomazyc o tej wielozadaniowosci ktora posiada android wszechstronnosc i aplikacje.U mnie android dziala szybciej od windowsa.Zreszta windows niedlugo przestanie istniec w formie mobilnej.

Odpowiedz

20. ~cyk
0

2016-04-17 00:00:58

Jak sie zainstaluje niewlasciwe app, to zamula. np. youall.pl

Odpowiedz

19. Forest150
1

2016-04-16 21:56:35

Windows mobile 10 jest o niebo wygodniejszy niż android... Ilość aplikacji? To co mi potrzebne to mam. Chociaż nie martwię się że telefon za 700zł po dwóch miesiącach zamuli mi się niemiłosiernie.

Odpowiedz

18. ~Cert
-2

2016-04-16 08:53:34

A ja uzywam T- Mobile. jest. 2 razy. szybszy od Playa i 3 razy od Plusa. Orange nie sprawdzalem

Odpowiedz

17. ~SACZI
1

2016-04-16 08:16:29

Popieram Twoją opinię. Ja też używam windowsa. Ale mnie kazali kupic 10. Wole XP.

Odpowiedz

16. ~
-1

2016-04-16 07:08:43

Bardzo dobry ruch. Miałem androida i mam Windowsa. Powiem tyle że nie wrócę już do androida. System szybki, wymagania sprzętowe mniejsze a funkcjonalność podobna.Jednak Play to gimbaza nie znająca się

Odpowiedz

15. ~ciekawy
0

2016-04-15 21:56:42

@14 bylo przyczyna tego "odciecia" pewnie maly wybor bezplatnych app?

Odpowiedz

14. ~Pablok123
2

2016-04-15 21:48:19

Właśnie uciekkem po 2 latach z windowsa mobilnego i jestem na androidzie i czuje sie o niebo lepiej z androidem.wcześniej to jak bym siedzial w jaskini odciety od cywilizacji

Odpowiedz

13. ~
3

2016-04-15 21:36:39

Treść wiadomości 11 ty jestes wybrakowany faj....fus

Odpowiedz

12. jedrek
-1

2016-04-15 21:35:24

Windows system dobry za czasów win2k. Potem już tylko równia pochyła.

Odpowiedz

11. SACZI
-4

2016-04-15 20:29:44

A to w Play się w ogóle ktokolwiek takie aplikacje kupuje ... ?Tam sama gimbaza siedzi i Ci, dla których 2PLN to majątek :D;)

Odpowiedz

10. kwistas
2

2016-04-15 19:55:13

8 teoretycznie tak w praktyce wali od niego zgnilizną.

Odpowiedz

9. ~8
0

2016-04-15 19:45:53

8. a ile dni masz telefon?

Odpowiedz

8. ~
2

2016-04-15 18:26:14

To ten system jeszcze żyje?

Odpowiedz