DAJ CYNK

Domowy Internet LTE przez pól roku za darmo w Cyfrowym Polsacie

22.12.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5699

Ważne 4

9

W punktach sprzedaży Cyfrowego Polsatu pojawiła się nowa promocja - pół roku Internetu Domowego LTE za darmo.



W punktach sprzedaży Cyfrowego Polsatu pojawiła się nowa promocja - pół roku Internetu Domowego LTE za darmo.

Promocja łączy się z opcją "Internetu na próbę". Oznacza to, że po dwóch miesiącach testów można zrezygnować z Internetu, np. w przypadku, kiedy zasięg w miejscu zamieszkania okaże się zbyt słaby. W przypadku zwrotu naliczana zostaje opłata aktywacyjna w wysokości 9 zł i ew. opłata za udostępnienie sprzętu (15 zł miesięcznie za zestaw). Zestaw składa się z zewnętrznego modelu LTE (ODU-200) oraz routera Wi-Fi (IDU-200). Promocja wchodzi również w skład SmartDOMu.

Z oferty zawierającej pół roku abonamentu za darmo można skorzystać do 14 lutego 2018 roku w salonach Cyfrowego Polsatu i Plusa.

W momencie pisania wiadomości regulamin promocji nie był jeszcze dostępny.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Zaloguj się
29. ~syska
0

2017-12-24 19:26:58

nie dajcie się nabierać jak reklamują w jakiejkolwiek sieci internet mobilny bez limitu danych bo to kpina i bzdura w reklamach małą czcionką jest napisane po ilu gb zwalnia, jeśli chcecie mieć net bez ograniczeń to tylko kablowy

Odpowiedz

0

2017-12-24 01:55:29

Na wiosce najlepszy jest zasięg hybrydowy. Czyli minimum dwie karty sim do netu. Tam nigdy nikt nie da dobrego zasięgu. Dlatego nie można polegać na jednym operatorze.

Odpowiedz

27. 2oneX_
0

2017-12-23 22:13:04

@26 mieszkałem na skarpie koło szpitala dziecięcego przez trzy lata, poniżej 25 nie schodziło. Czasami jeździłem do Biedronki przy turystycznej i net działał bez problemu.

Odpowiedz

26. ~Jakiś
0

2017-12-23 20:47:13

@24 Wpadnij do Kaszczorka albo Złotorii. Te 1.5Mb to standard o każdej godzinie w Plusie. Networks! też działa tragicznie, a i tak 2 razy szybciej niż Plus. Play ich wszystkich zostawia tak daleko w tyle, że aż żal.

Odpowiedz

25. ~Ogarniety
0

2017-12-23 10:56:32

@autor proszę o sprostowanie aby ludzi w błąd nie wprowadzać!1. Od momentu zawarcia umowy Internet można testować przez 60 dni kalendarzowych i to w tym czasie można od umowy odstąpić, a nie po tym czasie!2. W trakcie 6mcy bez opłat nie są naliczane żadne opłaty. Opłaty czynszów są naliczane dopiero po tych 6 miesiącach.3. W skład SmartDomu może wchodzić tylko jako produkt pierwszy czyli nierabatowany.

Odpowiedz

24. 2oneX_
0

2017-12-23 10:26:33

@23 ten test jest akurat w pracy czyli Toruń pl. Skalskiego przy CH więc sporo ludzi się tu kręci ale w domu też nie mam złe 5 min od starówki mieszkam a nam 30-40 DL a UL 40-50 przy pingu poniżej 20 ms. Więc nie mogę narzekać na swojego operatora, również jeżeli chodzi o FUP bo przez 4 lata współpracy miałem go 2 razy po przekroczeniu 400 GB a i tak było wtedy 1,5 Mbs

Odpowiedz

23. ~
1

2017-12-23 09:57:57

@22Też mam w jednym miejscu na wsi kilka km za miastem takie transfery bez względu na pory dnia i nocy, z tym, że z sektora który jest skierowany w kierunku lasu, i nie ma tam prawie wcale zabudowań. W 90% przypadków gdzie testowałem Plus a była niestety masakra. Ale jak ma być inaczej, jak na co drugim domu w mojej gminie wisi zestaw IDU ODU, do tego dochodzą klienci którzy mają inne routery, których nie widać za zewnątrz + użytkownicy smartfonów i w ten sposób sieć Plusa jest niesamowicie zawalona. To samo mówi za siebie, w Plusie w LTE mam SINR zazwyczaj lekko na Plusie tj. 2-3 lub wręcz na minusie do -5, w tym samym czasie SINR w Orange/TM jest na poziomie 20-25.

Odpowiedz

22. 2oneX_
0

2017-12-23 09:34:17

Ale marudzicie no powiem szczerze że jest na co narzekać

Odpowiedz

21. adziu82
0

2017-12-23 08:58:20

Orange LTE800 i LTE1800 mała miejscowość koło granicy z Niemcami,35 Mb/s i 40 Mb/s T-Mobile również 40 Mb/s wszystko na ZTE283+ na B525 wszystko 10 Mb/s więcej. Od dwóch lat jak wziąłem LTE dla domu 150 GB prędkości nie spadły. Ale w około kilka małych miejscowości, więc nie ma kto ssać :-)Przedłużać nie będę wejdę w umowę na czas XXX.

Odpowiedz

20. ~jabbar
0

2017-12-23 08:27:54

Gdzie w regulaminie promocji widzi ktokolwiek z was że po rezygnacji płaci się za sprzęt ?

Odpowiedz

19. ~
0

2017-12-23 07:23:59

Mam telefon w Plusie i internet w tej sieci to jest naprawdę porażka. Z rana jak w tej chwili działa w miarę, ale od południa do wieczora osiągnięcie transferu większego jak DL: 2-4 Mb/s UL 10-15 jest niemożliwe i to przy agregacji pasm ! W tej samej chwili w godzinach największego obciążenia sieci w T-Mobile mam transfery na poziomie DL: 70-90 Mb/s UL: 15-20 Mb/s.

Odpowiedz

18. ~
1

2017-12-22 22:01:24

Znam to. Pół roku za darmo a potem płać i płacz. Możliwość zwrotu, czyli badanie zasięgu, który mimo reklam jest g(wniany. Pracowałem jako instalator tego szmelcu, który reklamuje Ibisz i Majewski... Najczęściej trafiało na ludzi, którzy nie mieli już wyboru i skuszeni reklamą albo promocją łączoną z ich telefonami chcieli mieć internet w nowym miejscu zamieszkania. W dużej mierze była to porażka, której nie pokazywało się klientom.

Odpowiedz

17. ~~
1

2017-12-22 21:02:23

Plus ma najwolniejsze radiolinie, więc i net najwolniejszy.

Odpowiedz

16. ~flejplejgej
-2

2017-12-22 20:56:32

Jak się wam nie podoba to won do fleja albo tibombaja :)

Odpowiedz