DAJ CYNK

Dokładka pakietu danych 3GB w Virgin Mobile

29.08.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10704

Ważne 13

0

Virgin Mobile przygotował nową promocję, w ramach której dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci.

Virgin Mobile przygotował nową promocję, w ramach której dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci.

Dodatkowe Gigabajty będą cyklicznie dodawane podczas odnawiania się jednego z czterech pakietów: #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ i #DLAMNIESUPER. Promocję należy aktywować jednorazowo, wpisując na klawiaturze telefonu i zatwierdzając kod *222*333#. Okres ważności transferu jest tożsamy z terminem ważności pakietu 3w1 aktywnego w danym momencie na koncie klienta.

Co ważne, dokładka 3 GB sumuje się z dodatkowymi paczkami danych, które przyznawane są wiernym klientom Virgin Mobile - czyli takim, którzy korzystają z jednego z pakietów 3w1 od co najmniej pół roku - oraz klientom, którzy przeniosą numer z innej sieci.

Dokładka łączy się również z bonusem za rejestrację numeru w Virgin Mobile. Po potwierdzeniu procesu rejestracji wystarczy wpisać na klawiaturze i zatwierdzić kod *222*50* i przez dwa miesiące cieszyć się zwrotem 50% opłat za pakiet #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ, #DLAMNIESUPER.

Źródło tekstu: Virgin Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
52. ~SuperBadGateway502
-1

2016-09-01 18:52:48

Co wy piszecie?! Virgin działa wyłącznie na nadajnikach Plejowskich i T-Mobile! Nie mają wstępu do innych nadajników. Byłem w tej sieci jeszcze 3 miesiące temu, przeszedłem do Orange.Co do samej sieci Virgin - to ofertę mają rewelka, tylko Internet dość powolny, ściągnie max 20Mbit/s w 4G i to w porywach.W Orange mam 40-70Mbit/s na mojej G3, co uważam za wynik konkretny. W dodatku za doładowanie za 30dychy ma się nolimit i jeszcze za friko gigabajty i to dużo więcej niż w Virginie.

Odpowiedz

51. ~osobiscie
0

2016-09-01 08:21:47

wolę internet od Vikings a aplikację DUO google do rozmów wideo. Oczywiście jest potrzebna kamerką przednia w telefonie.

Odpowiedz

50. ~Aladar
1

2016-08-30 11:01:02

@48, jestem około 2 lata w Virgin, i chociaż mam możliwość w każdej chwili zmienić sieć, to jednak nie zamierzam. Jest tak jak pisze @słoneczny, z tym że ja jednak używam sieci plus i przeważnie mam te 14/19 Mbps. Co do jakości rozmów to nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest bardzo uczciwie. Nigdy mi nawet 1 gr, nie zginął z konta. Jako, że ważność tegoż konta wynosi 365 dni. To płacę za telefon dwa razy do roku. Kupuję doładowania na Allegro, więc wychodzi jeszcze taniej. Bardzo polecam też aplikację WhatsApp, według mnie jest rewelacyjna. (użytkownikom forum, którzy ulegli psychotycznej paranoi i czują się szpiegowani, proponuję w czarnej opończy i masce na twarzy przemykać kanałami ściekowymi gdyż ulice i środki transportu są monitorowane przez kamery.) pozostałych gorąco zachęcam do korzystania z WhatsApp. Jest darmowa i można błyskawicznie przez nią przesyłać zgięcia w pełnych rozmiarach, muzykę, krótkie filmiki, no i dzwonić także przez nią można na drugi koniec naszej planety i to praktycznie za darmo, jeśli jesteśmy w zasięgu wifi. Lub mamy pakiet internetowy. Co do taryf w VM, to są proste i można je co miesiąc zmieniać według naszego uznania. :)

Odpowiedz

1

2016-08-30 10:35:32

@48 Ilu ludzi tyle opinii. Ja mogę ci tylko napisać, że na roamingu T nigdy nie było większych problemów. Speedtest z reguły pokazuje mi 6-8 Mbps co jest wystarczające do telefonu. Jakość głosu zadawalająca. Znacznie gorzej jest z głosem na macierzy - jakaś dziwna modulacja. LTE na macierzy raz potrafi podejść pod 30 Mbps, a za pół godziny jest 3 Mbps. Dlatego wolę H+ w roamingu - jest bardziej stabilne. Jak sam nie przetestujesz to się nie dowiesz.

Odpowiedz

48. ~Armani
0

2016-08-30 10:21:55

Oferta w virgin jest najbardziej prosta i przejrzysta, (wchodząc na stronę nju nic nie rozumiem) . 29 zł i nawet 4GB neta to byłoby dla mnie za dużo. Jestem od 10 lat w abonamencie Tmobile, wczesnej kilka lat na kartę. Coraz częściej zastanawiam się nad przejściem do Virgin wraz z rodziną. Obawiam się jednak o jakość usług. Chętnie poznam opinie na temat jakości rozmów i dostępu do internetu. Wystarczy nam H+, jeśli transfery oscylują między 10, a 20Mb/s. LTE, nie wiem do czego wykorzystać (jak juz jest i stabilne), pożera więcej baterii, a przy rozmowach i tak się przełącza. W n910c wyłączyłem w ogóle przełączanie na LTE. YouTube i strony bardzo szybko się wczytują, a pobieram zwykle jakieś pdfy i zdjęcia, do tego dropbox.

Odpowiedz

47. ~Aladar
0

2016-08-30 09:35:42

Od razu widać kiedy pisze ktoś kto nie używa Virgin. :)VM działa na sieci play T-Mobile i plus. Siecią macierzystą jest Play, więc LTE może być tylko z play-a. Natomiast bardzo często jest tak, że H +, na plusie działa lepiej niż LTE. Bo zawsze, jak się ma przyzwoity telefon da się uzyskać dwucyfrowy wynik speedtestu. Niestety bardzo wielu ludzi ma taki telefon, że rozpacz chwyta. I nie chodzi mi że jakieś starsze czy biedne. Po prostu takie zatrzęsienie ludzi chodzi z rozbitymi fonami, że można się pokaleczyć o ekran. A to nie wpływa korzystnie na jakość Internetu. Inną sprawą jest, że tańsze telefony obsługują mniej pasm i to również bardzo pogarsza jakość Internetu. :)

Odpowiedz

46. ~__M
1

2016-08-30 09:05:17

VM mobile ma zasię praktycznie wszędzie i działa na 3ech sieciach - t-mobile, orange i play.

Odpowiedz

45. ~.
-1

2016-08-30 08:29:49

Dobrze że Play ma Super wasięg nawet na wsiach

Odpowiedz

44. ~
-2

2016-08-30 00:46:48

A wszystko to na braku zasiengu Pleju...

Odpowiedz

43. ~Marcin
-1

2016-08-30 00:15:41

*222*50# a nie tak jak napisaliście *222*50* ...

Odpowiedz

42. ~Olo
-1

2016-08-29 20:35:46

To miało być do @39

Odpowiedz

41. ~Olo
-1

2016-08-29 20:34:48

@38. A skąd wiesz co i komu przekazuje twoja systemowa aplikacja dot SMS-ów?WhatsApp jest znacznie bezpieczniejszy.

Odpowiedz

40. ~
2

2016-08-29 20:20:42

MMSa wyśle i odbierze >90% telefonów wyprodukowanych w ciągu ostatnich 10 lat. Odbieranie w kraju jest darmowe nawet w najbardziej archaicznym planie taryfowym...

Odpowiedz

39. ~
0

2016-08-29 20:17:05

@38: Korzystaj sobie z WhatsAppa, FB i Instagrama, jak lubisz oddawać za darmo swoją prywatność Usraelowi. Ja nie mam zaufania do "Imperium Zuckerberga".

Odpowiedz

38. ~Gość
0

2016-08-29 20:12:04

Nikt mi nie powie że obsługa WhatsApp jest trudna, nawet dla seniora. A tak wogóle to robicie ze starszych ludzi jakieś kaleki. Moja sąsiadką ma 89 lat słabo widzi i chodzi z 6 calowym fabletem. Ma tam ustawioną specjalnie bardzo dużą czcionkę i bez problemu potrafi zadzwonić czy wysłać wiadomość przez głosowe pisanie Google Na WhatsApp, viber, czy zwykłego smsa. Jak kiedyś od córki dostała MMS-a. Tot przyszłą do mnie, żebym jej telefon wyregulował, bo jakieś nieostre jest. :)

Odpowiedz