DAJ CYNK

Dodatkowa karta SIM do Internetu w Orange

27.01.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16751

Ważne 11

5

Orange wystartował z usługą Dodatkowa karta SIM, która pozwala na skorzystanie z Internetu mobilnego nawet na pięciu urządzeniach w ramach jednego planu taryfowego. Może to być np. dodatkowy smartfon lub tablet.

Orange wystartował z usługą Dodatkowa karta SIM, która pozwala na skorzystanie z Internetu mobilnego nawet na pięciu urządzeniach w ramach jednego planu taryfowego. Może to być np. dodatkowy smartfon lub tablet.

Myślę, że dla wielu z Was, którzy mają spore pakiety danych w swoich ofertach, podział na kilka urządzeń będzie warty rozważenia i przekalkulowania. Każde podpięte urządzenie kosztuje 5 zł miesięcznie plus jednorazowa opłata aktywacyjna wynosząca również za 5 zł. Skorzystanie z usługi nie wiąże się z podpisaniem dodatkowej umowy - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Dodatkowa karta SIM służy wyłącznie do transmisji danych. Połączenia, SMS-y i MMS-y są zablokowane. Usługę można włączyć z dowolnym planem telefonicznym lub ofertą Internetu mobilnego z wyjątkiem ofert mix, na kartę, Zetafon i Minutofon. Usługa oferowana jest jedynie w salonach Orange, własnych i partnerów. Usługa jest dostępna także dla klientów biznesowych posiadających nowe plany taryfowe: Biz 40, Biz 60, Biz 90 lub Biz 125.

Więcej szczegółów na stronie orange.pl.

Źródło tekstu: blog.orange.pl

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
47. ~wojtek
0

2017-08-04 11:56:26

Witam mam internet stacjonarny pewnego dnia zadzwoniła do mnie pani z orange i zaproponowała mi darmowa karte sim w orange bez dodatkowych opłat ,opłata za internet u mnie wynosi 69 zł chciałbym sie zapytac czy nie jest to jakas podpucha bo z zwiazku z ta karta sim trzeba podpisac umowę dotyczce tej karty sim ,pisze ponieważ nie chce ponosic jakiś dodatkowych opłat z tytułu tej karty

Odpowiedz

46. ~
0

2014-08-11 19:05:01

PRZYDAŁA BY SIĘ TAKA MOŻLIWOŚĆ DWÓCH KART I BEZ ABONAMENTU< W TELEFONACH NA KARTĘ BYM NIE MUSIAŁ PRZEKŁADAĆ KARTY Z TELEFONU DO MODEMU.

Odpowiedz

45. wlo
0

2014-01-29 18:18:02

~c - dzielenie pakietów w różnej formie (np. na wszystkie numery na koncie) operatorzy mieli zanim Play zaistniał... Kpiny świadczą tylko o tym jak młody jesteś i niedoświadczony. Kto wie czy ja nie używałem komórki kiedy Ciebie na świecie nie było jeszcze ;-)

Odpowiedz

2014-01-28 16:25:08

Od 29 stycznia w dodatku oferta Orange Free Net bezterminalowa łączy się z rabatami Orange Open. Co oznacza, że będzie się dało zrobić paczkę OFN bt 39,90 -> 19,95 - 15zł Orange Open = 4.95zł.

Odpowiedz

42. mi80
0

2014-01-28 14:07:23

@mila: dzieki za info!

Odpowiedz

41. ~
1

2014-01-28 12:52:42

Play ma, tez za 5 zeta. Ale ma jeden minus - dodatkową kartę można wziąść tylko do taryfy dedykowanej do internetu. A w Orange można to dołączyć do typowej taryfy voice z pakietem...

Odpowiedz

40. mila
2

2014-01-28 11:56:37

mi80: wchodzą te oferty do Combo: ważny jest abonament wyjsciowy - więc jest tak jak ja piszę

Odpowiedz

38. mi80
-1

2014-01-28 09:47:56

@mila: Mowisz o tym za 24,95 minus 10 zl za Combo? Ale Combo jak pisza: "W skład Orange Open Combo wchodzą oferty z abonamentem w wysokości minimum 39 złotych."

Odpowiedz

37. mila
1

2014-01-28 09:02:49

Mi80: to normalna oferta - Orange Free Net - z umowa na 24 mce - za 14,95zł masz 10GB, za 19,95 - 15GB, a za 9,95 - 5GB

Odpowiedz

35. ~
3

2014-01-28 00:15:08

Oprócz zwiększenia paczek danych w Smart Plan oraz urealnienia cen dodatkowych pakietów, powinni też dodać usługę bezpłatnego netu w nocy za opłatą np. 10zł/mies., tak jak jest to w planach taryfowych dedykowanych do internetu.

Odpowiedz

34. ~
2

2014-01-28 00:06:51

Wszystko fajnie, tylko w planach taryfowych Smart Plan są za małe paczki danych (max. 2,5GB) a dodatkowe kosztują kosmicznie nierealne ceny - np. dodatkowe 5GB kosztuje 60zł, podczas gdy w Heyah za 30zł można kupić 6GB.

Odpowiedz

33. ~
1

2014-01-28 00:03:05

@32 Wiem, bo jestem w rudej sieci od dawna. Ale tu piszemy w temacie tego niusa a nie o innych usługach.

Odpowiedz

32. goral2099
1

2014-01-27 23:40:39

31: Ale w O jest jeszcze inna usługa, która pozwala na takie rozwiązanie.

Odpowiedz

31. ~
0

2014-01-27 23:37:37

@25 Co ty bajdurzysz. Jak ktoś ma plan taryfowy bez paczki danych, to będzie musiał mieć dual sima, żeby skorzystać z tej oferty. Na karcie danych są zablokowane inne usługi.

Odpowiedz