DAJ CYNK

Dniówki - nowa taryfa w Heyah

09.09.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 53546

Ważne 35

6

Od 9. września do Heyah wkraczają "Dniówki". Nowa oferta pozwala na cały dzień gadania, SMS-owania czy korzystania z Internetu za 0,28 zł.

Od 9. września do Heyah wkraczają "Dniówki". Nowa oferta pozwala na cały dzień gadania, SMS-owania czy korzystania z Internetu za 0,28 zł.

Heyah oferuje nowy system rozliczania usług, który pozwala na pełną kontrolę wykorzystywanych środków z konta. Użytkownicy za 0,28 zł, otrzymują nielimitowane rozmowy do Heyah i T-Mobile, SMS-y do wszystkich sieci lub surfowanie w sieci przez cały dzień, czyli "Dniówkę" dowolnej usługi. "Dniówkę" danej usługi aktywuje się tylko 1 raz - moment pierwszego skorzystania z usługi w kolejnych dniach jest równoznaczny z rozpoczęciem dniówki. Co ważne, jeśli przez cały dzień nie skorzysta się z danej usługi - opłata dzienna nie zostanie pobrana, czyli jak nie korzystasz to nic nie płacisz. Klient może korzystać jednocześnie ze wszystkich trzech dniówek.

Jeżeli użytkownik nie aktywuje żadnej Dniówki, za usługi Heyah zapłaci zgodnie ze standardowym cennikiem taryfy Dniówka:

  • minuta do wszystkich sieci - 0,29 zł
  • SMS do wszystkich sieci - 0,14 zł
  • MMS - 0,28 zł / 100 KB
  • Bezpieczny Internet w telefonie - do 10MB - 3zł
  • Bezpieczny Internet w telefonie - od 10MB do 100 MB - 6zł

Dodatkowo Heyah proponuje opcjonalne pakiety usług na 30 dni:
  • 1 GB za 10 zł
  • 3 GB za 20 zł
  • 6 GB za 30 zł
Klienci mogą aktywować również, m.in. pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 zł, czy pakiety od 30 do 120 minut do wszystkich sieci w cenie od 5 do 15 zł.

Kolejną nowością w taryfie Dniówka jest połączenie baz klientów T-Mobile i Heyah i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci, co dla klientów oznacza niższe koszty. Zmiana podejścia oznacza również wprowadzenie oferty Heyah do sieci sprzedaży T-Mobile. Wraz z nową ofertą do sprzedaży trafiają startery Heyah przygotowane w nowej wizualizacji. Doładowania w nowej taryfie przedłużają ważność konta według zasad poniżej:

Doładowanie Okres ważności
5 - 9 zł 5 dni
10 - 19 zł 10 dni
20 - 49 zł 1 miesiąc
50 - 500 zł 100 dni

Taryfę Dniówka można aktywować kupując starter w nowej wizualizacji z aktywną ofertą. Na nową taryfę mogą również przenieść się dotychczasowi klienci Heyah, wysyłając bezpłatny kod *100*812# . Opłata za zmianę taryfy wynosi 3 zł.



Zobacz: cennik taryfy Dniówka
Zobacz: regulamin "Bezpieczny Internet"
Zobacz: regulamin "Dniówka Rozmów w Heyah i T-Mobile"
Zobacz: regulamin "Dniówka SMS-ów do wszystkich"
Zobacz: regulamin "Dniówka Internetu"
Zobacz: regulamin "Zmiana taryfy na taryfę Dniówka

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: Heyah T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
216. ~Promil
0

2014-12-29 14:00:55

@ ManiekMasz racje Maniek jak nie da sie wg regulaminu to trzeba im nawrzucać poprzez kontakt, ja tak zrobilem na fejsbuku ze zostalem wprowadzony w blad i jezeli mi nie przywroca nowej hejii to odchodze z sieci i bede innych do tego namawiac i po jednym dniu mam juz wszystko pod kontrola i konto wazne do 2016 ;)) pozdrawiam niezdecydowanych, dacie rade.

Odpowiedz

215. ~Czesiu
0

2014-08-01 15:27:45

@ 212 (Maniek)Bzdura. Dzwoniłem do nich i pisałem na kontakt@heyeh.pl. Odpisali mi żebym się pałował i że jak jestem frajer i nie czytam drobnych druczków to będę teraz płacił. Oczywiście w bardziej poltycznie poprawnych słowach, niemniej przesłanie dosłownie jak wyżej.Jestem od prawie roku w Play/''u, choć byłem z Heyą od początku i jestem mega happy. Z resztą do jakiekolwiek sieci bym nie przeszedł byłbym zadowolony niż u tych złodziei co mają zagrywki poniżej pasa.Pozdrawiam myślących

Odpowiedz

214. ~Maniek
0

2014-05-28 10:25:37

Każdy kto ma problem z powrotem do taryfy nowa heyah niech piszą do kontakt@heyah.pl. Mi pomogli w przywróceniu taryfy z dniówki na nową heyah.

Odpowiedz

213. ~
0

2014-04-20 13:03:48

@212 pewnie że jest 50 MB.

Odpowiedz

212. ~Qba
0

2014-04-20 12:15:27

jest ograniczenie ilosci MB? w dniowce czy nie ma limitu..

Odpowiedz

211. ~bubu
0

2014-04-17 23:00:19

Jedynym plusem jest to ze jak przyjadę do pl na urlop na np.2 tyg. Kupię sobie startowke i aktWuje neta 28 gr i jest.oki

Odpowiedz

210. ~Kacza
0

2014-04-09 22:33:38

Ale co trolujecie ludzi z tym ROK WAŻNOŚCI KONTA, tego nie ma w dniówce. Wg regulaminu RWK jest tylko dla taryfy pakietowej i nowa heyah. Do internetu to się kupuje kartę AERO2, a do rozmów to w virgin mobile jest to samo za połowę ceny (12gr/min jak macie konto w klubie na necie) z rokiem ważności konta po każdym doładowaniu - fajne jak mało gadacie, albo njumobile dla gadających dużo, za 19 nolimit do wszystkich komórkowych. Teraz były jeszcze promocja virgin 1014 minut do własnej sieci i play, za darmowego SMS. Mam na koncie jeszcze dwie stówki, to trochę zostanę w heyah, a potem spadam. I choć ciągle mam włączony pakiet 300 minut to co parę dni przychodzi "super oferta" pakietu do heyah i tmobile, strasznie dużo spamu. Żonie w heyah nie starczało 30 dychy na rozmowy przez miesiąc, teraz ma no limit za 19z i kilkadziesiąt gr na miesiąc za przypadkowe SMS i połączenia stacjonarne. Teraz ten rok internetu za darmo* (nawet mi się nie chce czytać co tam znowu naromowali w regulaminie) trochę ratuje sytuacje, jak ktoś nie ma aero2, w którym nie ma lejka!

Odpowiedz

209. ~mariusz
0

2014-04-07 01:02:55

ta heya idzie w złym kierunku znam dużo osób,którym nie podobała się ta zmiana, mi z resztą też i przeszedłem do plusa tam jest chociaż ta możliwość przejścia do innych taryf i zrobienia roku ważności a tu heya się nie popisała i klapa

Odpowiedz

208. ~asd
0

2014-04-05 19:15:18

sciema jak ch8---j definitywny koniec z heyah mimo to, ze jestem w tej sieci prawie od poczatku.... Brak zmiany na poprzednia taryfe + ważnosc konta po zmianie na 7 dni. Strzeliliscie sobie bramke...

Odpowiedz

207. ~zagubiony
0

2014-03-25 18:40:51

Dzień dobry czy może ktoś wyjaśnić na chłopski rozum jak dokładnie wygląda dokładnie istota sprawy z tą "dniówką" . muszę kupić min doładowanie 20 zł żeby mieć ważne konto przez 1 miesiąc tak ? i wtedy pobierają mi te 0.28 x 3 taryfy x 31 dni ? czy jak to dokładnie wygląda

Odpowiedz

206. ~
0

2014-03-24 15:22:35

Tylko nikt grubym drukiem nie napisze że jak się raz aktywuje Dniówke to nie moża potem zmienić pakietu na nic innego i powrócić do poprzednich opcji. Niestety Dniówka to dno totalne i raz aktywowane pozostaje już do końca. Jak ktos ma znajomych w heyah to niech tego nie włącza tylko zostanie przy 1500 sms bo jest to bardziej dogodne i dużo tańsze a pozostałe minuty i sms przechodza na nastepny miesiąc

Odpowiedz

204. ~taki co to odpalił
0

2014-02-21 22:47:50

ludzie ja mam orange na stałe i za 20zł 3 Giga kod*100*861# na miesiąc jak wywala heyah to przechodzę na orange i wszystko gra

Odpowiedz

202. ~owca
0

2014-02-06 20:36:27

Słuchajcie, a jeśli mam teraz ważne konto do 2015 i przejdę na tą taryfę będe miał dalej tak wazne konto czy nie?

Odpowiedz

201. ~pati
0

2014-01-29 19:27:19

Jak wrócic do poprzedniej taryfy?

Odpowiedz

200. ~kaja222222
0

2014-01-21 14:59:42

dziadostwo o oszustwo z tymi dniówkami !!!!!!!!! nie moge teraz wrocic do starej heyah !!!!!

Odpowiedz