DAJ CYNK

Dlaczego klienci wybierają nju mobile

19.07.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 27359

Ważne 16

6

Orange ujawni liczbę klientów nju mobile podczas prezentacji wyników finansowych za II kwartał w przyszłym tygodniu. Na razie pokazano wynik badania dotyczącego powodów wyboru tej konkretnej oferty.

Orange ujawni liczbę klientów nju mobile podczas prezentacji wyników finansowych za II kwartał w przyszłym tygodniu. Na razie pokazano wynik badania dotyczącego powodów wyboru tej konkretnej oferty.

77% osób wybiera nju mobile ze względu na atrakcyjne ceny usług, 35,6% ze względu na mechanizm ograniczający maksymalne wydatki. Badanie przeprowadzono na grupie 424 klientów sieci.

Zobacz: Nju mobile - szczegóły oferty.


Źródło tekstu: blog.orange.pl

Tagi: nju mobile
Komentarze
Zaloguj się
252. ~nie jestem playofanem
0

2013-08-29 22:22:36

Jest w play odkąd weszli na rynek i nie narzekam, przy mojej intesywnosci korzystania z telefonu płacę miesięcznie 5-10 zł doładuje za 5 zł konto wazne cały rok nie myslę o tym że za pare dni mi zablokują, po za tym mam połaczenia i sms do play za friko wiec piątka zostaje tylko na rozmowy i smsy do innych sieci, a że wiekszość znajomych ma w play to spokojnie wystarcza. Ale myślę nad Nju bo to że nie przekroczysz 2 zł dziennie nie jest głupie,

Odpowiedz

251. ~pawlojko
0

2013-08-14 10:18:07

w nju minimalny rachunek wynosi 9 zł, jeśli wydzwonisz więcej czyli powiedzmy na 50 min i napiszesz 10 smsów to zapłacisz rachunek 11,30 a w innych sieciach czy wydzwonisz przez miesiąc 10 min czy 1000 min to i tak zapłacisz z góry ustaloną kwotę, w nju płacisz za to co wykorzystałeś jeśli nie dzwonisz dużo bo w tym miesiącu jesteś za granicą i nie potrzebujesz telefonu, to jest wielki plus dla nju, podobnie z internetem, nie płacisz z góry za 1 GB a za 100 kb po 2 gr, skoro w miesiącu pobrałem 5 mb, bo tyle potrzebowałem, to po co płacić z góry jeśli zapłaciłem 1 zł, są pakiety 5 zł 350 mb i 7 zł 500 mb ważne 1 miesiąc, pakiety można sumować. Korzystam z sieci, mówię jak jest i polecam dla tych którzy dzwonią z głową a nie po to aby tylko dzwonić!!!

Odpowiedz

250. ~egus
-1

2013-07-27 13:25:01

smiejecie sie z playofanow a sami ich ciagle krytykujecie, to dziala troche w dwie strony. play ma dobra opcja na karte bo jak masz znajomych w play to sobie doladujesz tam pare zloty i masz za darmo, nie musisz sie pucowac, doladowywac nie wiadomo ile. play nakarte jest najlepszy jak nie chcesz przeznaczac tak serio hajsu na telefon. piona

Odpowiedz

247. wlo
1

2013-07-23 17:25:38

Ale coś na rzeczy jest z tym Play... Jeśli już otrzymuję jakieś mailowe informacje od operatoró (nie mówię to o zamówionych u własnego operatora z podaniem mu adresu), to jest to Play. I co ciekawe, wiadomosci nie idą z Play a od dziesiątek różnych firm (to zapewne jakieś zlecenie masowej wysyłki jest), od których dostaję także inny spam reklamowy. Tak samo esemsowo dostaję mnóstwo róznych rzeczy - też tylko od Play. A 13 lat temu przez 2 lata tylko mój numer i adres e-mail był w ksiązce dla firm ;-)

Odpowiedz

246. Orlik666
0

2013-07-23 17:20:09

Ludzie wybierają NJU mobile bo jest dobry zasięg oraz niska cena.

Odpowiedz

245. ~Fi
1

2013-07-22 22:26:34

Plajowifani od dawna są w odwrocie :-) Opadła im nieco para, hehe PS. Kumpel wspominał też o latach olewki ze strony Orange... Może i olewają, ale nie można tak siedzieć na doopie, i czekać, aż oferta sama do nas przyjdzie :-D Pozdr, dobrej nocy.

Odpowiedz

244. ~
0

2013-07-22 21:41:41

BTW - Playofani już wrócili z plaży i pominusowali wszystkie wpisy na niekorzyść Play. Są jak zaraza :D Ale cóź....prawda boli.

Odpowiedz

243. ~
1

2013-07-22 21:39:44

@Fi - na poważnie, tak przypuszczałem, że miał focha na Orange. Tak się często zdarza. Uważam, że na obecną chwilę Plus ma najlepszą infrastrukturę (pewnie spadnie z tronu jak N! skończy modernizację) i gdyby nie to - dawno za obsługę Plusa bym kopnął w zad. Sam prywatnie byłby pierwszy do demolki w jakimkolwiek salonie Plusa. Trzyma mnie tylko ta jakość. Poczekam na N! i wtedy pomyślę nad zmianą. A Twój kumpel - hmmm, zobaczymy za 2 lata. Wątpie, że tam zostanie :) Pzdr!

Odpowiedz

242. ~Fi
0

2013-07-22 20:39:26

241 taaa.. Troluje, a nie króluje :-D Gdyby nie Orange, dalej byś bulił kupę kasy na nolimit :-P

Odpowiedz

241. ~Sizar Pedro Montezum
-2

2013-07-22 19:02:21

teraz króluje MINIMAX dla gadających dużo i Virgin dla gadających mało - oto opis rynku.

Odpowiedz

239. ~Fi
-1

2013-07-22 11:21:15

Namakon. Mi to mówisz? :-D ja tam nie bede sie tak kolegi dopytywał. Mówi 300, niech ma 300. A jak ma 400? To lepiej dla niego

Odpowiedz

238. ~Namakon
1

2013-07-22 11:14:51

@Fi raczej 400 ;) 300 nie ma w ofercie :P

Odpowiedz

237. WitekT
1

2013-07-22 10:45:48

236: nigdzie nie było mowy o ryczałcie, była mowie o kwocie CO NAJMNIEJ 600 mln zł... http://www.telepolis.pl/wiadomosci/polkomtel-wezmie-co-najmniej- 600-mln-zl-w-6-lat-od-p4,2,3,24791.html

Odpowiedz

236. ~
0

2013-07-22 10:40:21

@233, o ile dobrze pamiętam, to przy przedłużaniu umowy z Polkomtelem pojawiły się takie informacje, że wynegocjowali korzystniejsze warunki i właśnie na ryczałcie miało to polegać.

Odpowiedz