DAJ CYNK

Deutsche Telekom: międzynarodowy konkurs na innowacje

07.03.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11

Ważne 5

0

Na całym świecie Deutsche Telekom szuka dobrych pomysłów na usługi. Zwycięskie rozwiązanie otrzyma wsparcie wyceniane na 500 tys. euro.

Na całym świecie Deutsche Telekom szuka dobrych pomysłów w pięciu kategoriach: Connected Home, Usługi Komunikacyjne, Energia, Platforma Wirtualna i Usługi w Chmurze Obliczeniowej.

Na przesłanie pomysłów osoby indywidualne, studenci, zespoły, startupy i pracownicy Deutsche Telekom oraz spółek zależnych mają czas do 31 marca.

Międzynarodowe jury wyłoni zwycięzcę po przeprowadzeniu analizy pomysłu i obejrzeniu prezentacji przygotowanej przez autorów. Następnie zwycięski pomysł zostanie przekształcony w produkt lub prototyp wspólnie z ekspertami z Grupy Deutsche Telekom. Na opracowanie pomysłu firma przeznaczy środki szacowane na 500 tys. euro, w tym sprzęt komputerowy i oprogramowanie, dostęp do szerokiej infrastruktury operatora i uruchomienie światowych kanałów sprzedaży i marketingu. Trenerzy biznesu pomogą też w przygotowaniu konkretnego biznesplanu dla produktu. Osoby, które uplasują się na drugim i trzecim miejscu, również otrzymają wartościowe nagrody.

Konkurs Innowacyjności jest częścią programu Telekom Challenge, którego celem jest promocja kultury innowacyjności w międzynarodowej Grupie Deutsche Telekom.

Zgłoszenia w konkursie należy składać poprzez stronę www.telekom-innovation-contest.com

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się