DAJ CYNK

Darmowy Internet w Netii

06.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11271

Ważne 4

4

Netia oferuje darmowy dostęp do Internetu w zamian za oglądanie reklam.

Netia oferuje darmowy dostęp do Internetu w zamian za oglądanie reklam.

Darmowy Internet ma oczywiście swoje ograniczenia - prędkość pobierania jest ograniczona do 1 Mb/s, z kolei prędkość wysyłania wynosi 128 kb/s. Limity są wyłączone przez pierwsze trzy miesiące. Przez ten okres prędkość pobierania wzrasta do 100 Mb/s, a wysyłania do 50 Mb/s.

Warunkiem darmowego dostępu do Internetu jest wyrażenie zgody marketingowej. Można z niej zrezygnować, wtedy miesięczna opłata za usługę będzie wynosić 10 zł. Pozostałe opłaty, to aktywacja w kwocie 29 zł i opłata startowa za 20 zł (jeśli klient zdecyduje się na Netia Spot). Dodatkowo można wydzierżawić urządzenia Netia Spot za 10 zł miesięcznie (pierwszy trzy miesiące za darmo).

Umowa w promocji jest zawierana na czas nieokreślony i można z niej skorzystać tylko raz - przez daną osobę lub w konkretnej lokalizacji.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~laczek33
0

2016-06-14 12:40:14

hmm ciekawa promocja. ja mam na razie do konca roku za darmo telewizje :o :)

Odpowiedz

12. ~bulek
0

2016-06-09 14:43:05

Korzystałem i w końcu przezuciłem się na kartę lte 30 gb żeby nie być z nikim związanym.

Odpowiedz

11. ~ludzik
0

2016-06-08 14:12:31

to w Areo 2 darmowy jest od zawsze, co prawda 512 mb ale jednak darmowy.

Odpowiedz

10. ~
1

2016-06-06 15:58:24

@9: Pisząc "miedź" miałem na myśli miedziane łącza telefoniczne (zwane w Netii CU - ADSL/VDSL). ETTH także wykorzystuje przewody miedziane, ale inne (gniazdko RJ45, kabel 8-żyłowy, niewymagany modem/router - podłączysz każde urządzenie z kartą LAN) - są to najczęściej lokalne sieci przejęte przez Netię . Dostępność łącz ograniczona."CU" działa natomiast na linii telefonicznej (ADSL/VDSL, gniazdo RJ11, przewód 2-4 żyłowy, wymagany modem/router ADSL/VDSL) i jest dostępne w większej liczbie lokalizacji.

Odpowiedz

9. ~Kwak
0

2016-06-06 15:14:39

@8 chłopie co Ty bredzisz ? Ethernet leci właśnie po miedzy . Pomyliło Ci sie chyba z FTTH i FTTB

Odpowiedz

8. ~
1

2016-06-06 13:24:28

@7: Największy "haczyk" jest taki, że usługa jest dostępna tylko na łączach w technologii ETTH (ethernet) a na najpopularniejsze miedzi nie. Prawdopodobnie nie zamówisz także na światłowodzie. Kolejny - abonent nie może w momencie wejścia w życie promocji mieć żadnej z usług Netii.Inny to konieczność wyrażenia zgody marketingowej przy podpisaniu umowy (później można odwołać i płacić 10 złotych abonamentu) zamiast od początku dać do wyboru 10zł bez zgód lub 0zł ze zgodami,

Odpowiedz

7. ~Wojtek
1

2016-06-06 13:14:34

ten co znajdzie mi coś lepszego na rynku... niech da konkretne informacje... 1 Mb wystarczy do podstawowego korzystania, jest za darmo,,, i tak sie Wam nie podoba? ! ... a jak ci nie wystarczy ta niska prędkość to kupujesz pełny net .. jeśli to dobrze zrozumiałem oczywiście... mogę sie mylić... z drugiej strony, 3 miesiące chyba na test jest ... nie zadnej lojalki... haczyk gdzie?

Odpowiedz

6. ~
0

2016-06-06 12:37:21

Miałem netię i wszystkim odradzam, takiej niekompetencji, spychologii i cwaniactwa dawno nie spotkałem.

Odpowiedz

5. ~tkubon
0

2016-06-06 12:35:22

To chyba jednak wole swoje RBM LTE (prędkości symetryczne ok. 30-40 Mbps praktycznie bez limitu, 100 GB nigdy nie przekroczyłem), niż jakieś dziadostwo 1 Mbps i jeszcze reklamy i jeszcze z Netii. Poza tym jak to jest tylko po ETTH to dot. sieci kablowych w blokach u mnie mam MOICO, Korbank, Orange (FTTB), UPC, więc przepraszam bardzo z czym do ludzi. Tam gdzie jest duża konkurencja, tam sieci z reguły dają niższe ceny niż te, które oficjalnie widnieją w cennikach na stronie

Odpowiedz

4. ~
1

2016-06-06 11:07:14

Oferta byłaby dobra, gdyby była dostępna także na łączach CU, LLU i FTTH oraz byłaby możliwość późniejszej migracji na wyższą opcję bez zawierania umowy na czas określony (6/24 miesiące) i bez NetiaSzrota (obowiązkowy w CU i każdym VDSL).

Odpowiedz

3. ~
1

2016-06-06 11:04:24

Szkoda, że usługa jest dostępna tylko po ETTH (Internetia).P.S. Opłata aktywacyjna za usługę wynosi 29zł. A dodatkowe 20zł opłaty aktywacyjnej jest naliczane tylko w przypadku dzierżawy NetiaSzrota.

Odpowiedz

2. Maxcio
0

2016-06-06 10:58:01

Aktywacja i opłata startowa? Zapomnieli doliczyć opłaty manipulacyjnej oraz opłaty za rozpatrzenie.

Odpowiedz

1. ~Adi
1

2016-06-06 10:56:13

10 ziko bez reklam za 1mb ?

Odpowiedz