DAJ CYNK

Darmowy Facebook i Messenger w Mobile Vikings

20.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4088

Ważne 6

1

Mobile Vikings wprowadza darmowy dostęp do aplikacji Facebook i Messenger. Od dzisiaj, we wszystkich planach taryfowych operator umożliwia bezpłatne korzystanie z portalu, bez pobierania danych z pakietu Internetu.

Mobile Vikings wprowadza darmowy dostęp do aplikacji Facebook i Messenger. Od dzisiaj, we wszystkich planach taryfowych operator umożliwia bezpłatne korzystanie z portalu, bez pobierania danych z pakietu Internetu.

Wiemy co jest istotne dla naszej społeczności. Dzięki tej funkcjonalności, Vikingowie będą mogli bez obaw porozumiewać się ze swoimi przyjaciółmi, publikować wpisy na Facebooku, przeglądać posty oraz oglądać zdjęcia i filmy zamieszczone na portalu. To oczywiście nie koniec naszych nowości - zapowiada Bartek Grabowski z Mobile Vikings Polska.

Dane, które zostaną zużyte podczas przeglądania portalu nie zostaną pobrane z konta pod warunkiem, że użytkownicy będą korzystać z aplikacji Facebook oraz Messenger.

Usługa jest dostępna dla wszystkich użytkowników, bez konieczności wpisania kodu promocyjnego, bądź aktywowania specjalnej paczki. Wymagana jest jedynie poprawnie zainstalowana aplikacja Facebook oraz Messenger (dla dowolnego systemu operacyjnego) na telefonie oraz aktywny pakiet Internetu.

Źródło tekstu: Mobile Vikings

Komentarze
Zaloguj się
29. ~veleree
0

2016-01-05 19:06:24

ja np rzadziej pisze smsy niż rozmawiam na chacie fb czy messengera także ten pomysł mobile vikings jest po prostu trafiony w dziesiątkę

Odpowiedz

28. ~madleen
0

2015-12-14 18:29:34

dokładnie- wiadomo ile internetu "ciagnie" facebook, a kazdy lubi sobie na nim posiedziec...a tak zużywa się go dużo mniej i dla mnie np 2GB to nawet za dużo i ciężko mi wszystko zużyć

Odpowiedz

27. ~veleree
0

2015-12-10 19:08:33

też o tym słyszałam, że viking ma teraz i facebook i messengera w formie aplikacji także można zaoszczędzić neta

Odpowiedz

26. ~zadowolony
0

2015-12-04 14:29:26

Super ta oferta bo mi na messengerze najbardziej zależy bo w sumie każdy korzysta więc nawet już prawie smsów nie wysyłam bo każdy jest online, brawo vikingi!

Odpowiedz

25. madleen
0

2015-12-02 16:37:25

ja mam tą nową opcję z 24zł w tym nielimitowane smsy, rozmowy na komórki no i 2GB neta- wystarcza mi idealnie

Odpowiedz

24. ~Ja±
0

2015-10-20 18:48:54

22). tak, działa - ale pod pewnymi warunkami. Przeczytaj dokładnie.

Odpowiedz

23. ~Moon
1

2015-10-20 18:26:01

Mam Vikingów, mało rozmawiam. Zależy mi tylko na sms i internecie około 2gb. Co miesiąc zostaje mi na koncie jakieś 18zł, za które mogę wysyłać SMS Premium na biedne koty albo doładowywać transfer na chomiku. Ich oferta jest najbardziej dostosowana pod moje potrzeby. (No i nazwa ładniejsza niź Virgin, arr!) :D

Odpowiedz

22. ~
1

2015-10-20 17:46:23

do 19: to sprawdź sobie ofertę virgin mobile pl freemium - tam raz na 30 dni dostaje się za free 30 minut do każdej pl sieci (kom i stacj), 30 smsów do każdej pl sieci kom i 300MB internetu. Wiem, bo mam i testuje sobie. To jest i działa dobrze :)

Odpowiedz

21. Nomedaj
1

2015-10-20 17:19:48

@18. Vikingi są po to, by cieszyć oszczędnych, np. mnie :)Za 19 zł dają więcej niż Virgin, bo Dziewica pobiera pieniądze za pakiet, a w Vikingach kasa zostaje na koncie i jeśli jej nie wygadam - przechodzi na następny okres. Dzięki temu co kilka miesięcy nie muszę w ogóle doładowywać telefonu, tylko korzystam z tego, co wcześniej uzbierałem. Dla mało rozmawiających - jest taniej.

Odpowiedz

20. ~Ja±
0

2015-10-20 16:16:18

17). A co, murzyn ma tak źle..? żyje sobie w buszu, nie choruje, ma zdrowe zęby, jest dużo silniejszy od nas i wytrzymalszy.

Odpowiedz

19. ~
0

2015-10-20 16:14:20

16). :-Dpokręciłeś. Nie chodziło mi o darmowego fakejsa, a o 30 minutach co 30 dni.

Odpowiedz

18. ~pabloki
0

2015-10-20 16:12:25

oni umrą . virgin ich dobije. za 19 virgin daje to samo. za 29 zł virgin daje wiecej . po co te vikingi sie meczą. dzis juz ich oferta jest marginalna. paczki internetu d rozsze. no po co te vikingi są?

Odpowiedz

17. ~Hfddgjufcbjg
-1

2015-10-20 16:10:02

Polska jak zawsze 30 lat za murzynami!

Odpowiedz

16. ~
0

2015-10-20 15:51:19

do 15: na stronie virginmobile.pl pisze wyraźnie: "W pakietach nie pobieramy transferu danych za Facebooka, Messengera, Twittera, Gadu-Gadu, Ask.fm i aplikację klubu Virgin"

Odpowiedz

15. ~Ja±
0

2015-10-20 15:34:57

14). jakie tam ,,dali"..? nic za darmo nie dali.

Odpowiedz