DAJ CYNK

Darmowe startery od T-Mobile

05.02.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7139

Ważne 6

9

T-Mobile na swojej stronie internetowej oferuje darmowe startery - do wyboru jest T-Mobile na kartę lub Internet na kartę.

T-Mobile na swojej stronie internetowej oferuje darmowe startery - do wyboru jest T-Mobile na kartę lub Internet na kartę.

Po podaniu danych operator starter wyśle pocztą. Zgodzić trzeba się jednak na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od T-Mobile. Oczywiście zgodę zawsze można odwołać.

Pierwszy oferowany starter to "T-Mobile na kartę" z kwotą 5 zł na start i 14 dniami ważności połączeń wychodzących. Dodatkowo w pakiecie będzie także:

  • opcja usługowa "Pakiet 4 w 1" z opłatą cykliczną 19,99 zł włączaną automatycznie w ciągu 72 godzin po doładowaniu. Dezaktywacja kodem: *140*2#
  • "Granie na czekanie" - pierwszy cykl 30-dniowy darmowy. Aby wyłączyć wyślij SMS na numer 80333 o treści NIE
  • pakiet "Prenumerata" - pierwsze 7 dni bez opłat. Aby wyłączyć wyślij SMS na numer 8717 o treści FUNFACT ANULUJ
Zaznaczyć trzeba, że operator przypomni przed końcem okresu promocyjnego powyższych usług i o sposobie rezygnacji z nich.

Drugim oferowanym starterem jest "Internet na kartę" w opcji "1GB na start i każdy następny 1 GB za 5 z" z kwotą 5 zł na początek. Wymieniony pakiet 1 GB danych jest do wykorzystania w ciągu 5 dni od aktywacji karty SIM. Kolejny pakiet danych włącza się cyklicznie za 5 zł co 5 dni.

Zobacz: regulamin promocji "Darmowe startery"
Zobacz: regulamin oferty "Pakiet 4 w 1"

Źródło tekstu: wł

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
38. ~naciagacze
0

2016-07-13 16:49:19

Dorzucili mi to do jakiegoś zakupionego towaru. Jakbym wiedział że na takich zasadach to będzie to bym odrazu wyje... do kosza. Teraz przysyłają mi smieciowe esy i nie wiadomo czy od operatora czy wkret jakiś czy wkręt od operatora.Głupio zrobiłem bo doładowałem żeby zatrzymać sobie ten numer a teraz nie chce. Czuje się oszukany.

Odpowiedz

37. ~
2

2016-02-16 15:18:04

Ja dostałem kopertę z białą kartką A4 i małym napisem "Internet na kartę w T-Mobile" :)

Odpowiedz

36. ~grzech
0

2016-02-16 09:45:29

Myślałem, że tylko u mnie nie lata LTE na tych starterach:) Swoją drogą to chamstwo ze strony operatora bo sporo osób w ten sposób chciało przetestować zasięg LTE - tak szumnie reklamowany:(

Odpowiedz

35. ~la
0

2016-02-11 19:10:04

ale to bzdeta!! mam ten starter i ma zablokowane LTE.. miało być na próbę, ale ta próba = chyba doładowanie aby LTE zadziałało? łaska jakaś czy co? denna siec..

Odpowiedz

34. ~pks
-1

2016-02-08 12:34:39

Fajnie że coś takiego robią i coraz bardziej wychodzą do klientów- duży plus dla nich za to.

Odpowiedz

33. ~mlody
0

2016-02-08 00:04:10

Mega opcja :D tak się skłąda że i tak mam abonament w tmobile ale chetnie wyprobuję kartę :D

Odpowiedz

32. ~bazant
0

2016-02-06 15:06:31

tu link do starterów swój zamówiłem :)

Odpowiedz

31. jakubd
0

2016-02-06 14:38:25

No to mamy kolejny starter do kolekcji. Aktualna lista darmowych starterów jak zawsze na jdtech.pl/2015/07/darmowe-startery-operatorow-komorkowych.html

Odpowiedz

30. ~xy
0

2016-02-06 08:59:15

Nie wiem jak teraz faktycznie już informują, ale jeszcze niedawno na nowych starterach w Heyah włączali to badziewne granie na czekanie i nie informowali o sposobie wyłączenia, niejeden bulli nieświadomy niczego...

Odpowiedz

28. ~Kamil
0

2016-02-05 18:37:41

TYLKO PREPAID nie wiem dlaczego ludzie w dzisiejszych czasach dają się namówić na ABONAMENT

Odpowiedz

27. ~Kamil
1

2016-02-05 18:30:27

JA RÓWNIEŻ NIE POTRZEBUJE! na obecną chwilę Orange lub Virgin/Lyca w ostatecznosci Play.na obecna chwilę Plusa i TM/Heyah skreślam! choć mogą otrzymać ode mnie szanse jeśli zmienią ofertę na kartę

Odpowiedz

26. ~Jo
2

2016-02-05 17:24:56

Nie chce ani za darmo, ani nawet za dopłatą, to wyciąganie kasy od ludzi, którzy zapomną w codziennym zabieganiu wyłączyć tego "grania na czekanie" , "prenumerat" i całego steku bzdur które TMobile ładuje im razem z "darmowym" starterem....

Odpowiedz

25. ~
-1

2016-02-05 17:11:32

@24 a idz ty ze swoimi uwagami zablysnac do remizy

Odpowiedz

24. ~mirekb
1

2016-02-05 16:54:41

ofertowo najwieksza lipa w pl..i dobrze.za duzo klientow im nie jest potrzebne.niech tak robią dalej i patrzą konca swojego prepaida

Odpowiedz

23. ~Hallo
0

2016-02-05 15:25:16

To lepiej kupić Starter: Internet STRONG LTE za 5 zł. Duzo wiecej moźliwosci i TANIEJ !!!!!!!!! wychodzi Internet MB.

Odpowiedz