DAJ CYNK

Darmowe startery JA+ Na Kartę

15.03.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6384

Ważne 13

7

Przez ponad miesiąc startery JA+ Na Kartę można mieć całkowicie za darmo na stronie www.plus.pl.

Przez ponad miesiąc startery JA+ Na Kartę można mieć całkowicie za darmo na stronie www.plus.pl.

Od dziś Plus rozdaje za darmo startery JA+ Na Kartę. Można wybrać jeden z dwóch starterów:

  • "JA+ Rozmowy, SMSy na komórkowe i 3GB", na którym w ramach trwającej do 15 czerwca promocji jest dwa razy więcej Internetu, czyli 6 GB,
  • "JA+ Rozmowy do wszystkich".

Klient nie płaci ani za starter, ani za przesyłkę, ale na jeden adres można zamówić tylko jeden starter.

Akcja trwa od 15 marca do 17 kwietnia 2016 roku lub do wyczerpania zapasów starterów.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
50. ~zyga
0

2016-03-30 17:21:02

To ściema i oszustwo ze strony Plusa. Wysłali mi przed świętami e-mail, że wysłali In-post, a ja nie otrzymałem ani startera, ani Nr przesyłki.

Odpowiedz

49. ~
0

2016-03-23 01:31:03

Co się stanie ze środkami z konta oraz bonusowymi 20 zł za przeniesienie numeru jeśli zmienię taryfę z PnK na opisaną tutaj?

Odpowiedz

48. wlo
0

2016-03-17 14:32:55

piter410 - na stronie głównej plus na kartę?

Odpowiedz

47. piter410
0

2016-03-17 07:44:44

ponawiam pytanie tak jak 46 gdzie te darmowe startery

Odpowiedz

46. ~byłem wlasnie
0

2016-03-16 11:20:45

na podanej stronie są tylko "weź abonament"

Odpowiedz

45. ~Ewa
-2

2016-03-16 07:53:24

Da darmowe rozmowy do wszystkich sieci

Odpowiedz

44. ~
1

2016-03-16 05:24:22

Ale szmelc i czym tu mnie zacheca domkozystania z sieci . Jak by cos bylo drmowego na tym starterze to mozna by zamowic a tak to po co .

Odpowiedz

43. ~
0

2016-03-16 01:56:35

zasięg Plusu w Osssa pozostawia trochę do zyczenia...

Odpowiedz

42. ~Nilton
0

2016-03-15 21:40:03

Zamówię na próbę, zobaczymy czy faktycznie mają taki dobry zasięg i neta jak mówią... :) Fajnie, że za darmoszkę startery dają.

Odpowiedz

41. ~Ewa
-2

2016-03-15 20:49:05

Trzeba zasilić by mieć darmowe rozmowy?

Odpowiedz

40. ~NICK
-1

2016-03-15 19:52:58

Darmowe startery powinni dawać z czyms fajnym a nie szmelcem który za 5zeta można kupić i niczym się nie wyróznia.

Odpowiedz

39. ~Nick
2

2016-03-15 19:51:36

Biorę, zużywam szmelc i do kosza, chyba, że daja hajpahajpa hiper promocje 10GB za doladowanie 25zl :D plus musial by jeszcze psotawić nadajnik LTE :) wszak u mnie ma marne HSPA które w dzien nie dziala. Szajs

Odpowiedz

38. ~
2

2016-03-15 19:28:38

@37, naprawdę będzie doładowywać? Z darmowych starterów korzystam, by je wykorzystać, bardzo rzadko doładowuję :)

Odpowiedz

37. ~Tony
-2

2016-03-15 19:21:34

Tego typu akcje zawsze działają. Starter się odbierze, to się potem będzie doładowywać. Plus wie co robi, a przy tym często są bonusy na doładowanie, więc łatwiej tego klienta z kartą zatrzymać.

Odpowiedz

36. zoltan666
0

2016-03-15 18:50:12

@33, Strona na której się zamawiało te startery jeszcze działa, więc może da się jeszcze je zamówić. Ja zamówiłem trzeci starter (2 już mi przysłali) 7 marca i podobno 9 marca został wysłany. Te 2 pierwsze otrzymałem po tygodniu od wysyłki.

Odpowiedz