DAJ CYNK

Darmowe płatności online w Play

08.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5218

Ważne 13

8

W ramach promocji Play rezygnuje z pobierania prowizji za opłacanie faktur online.

W ramach promocji Play rezygnuje z pobierania prowizji za opłacanie faktur online.

Promocja dotyczy płatności przez Play24 oraz płatności przez eawizo/e-fakturę - jednorazowych płatności z rachunku bankowego lub karty oraz cyklicznych płatności kartą.

Promocja potrwa do 31 sierpnia.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
35. ~zafir
0

2016-06-12 22:08:01

No to łaskawcy pier... Promo sobie zrobili do końca wakacji. A niech łachy nie robią. Jest tyle innych możliwości zapłacenia faktury bez opłat.

Odpowiedz

34. ~
0

2016-06-09 22:52:02

@30: Nie z każdego banku wyślesz przelew natychmiastowy (BlueMedia czy Express Elixir), ale chyba w każdym nadasz przez pay-by-link (np. płatność online w EBOK lub sklepie internetowym - obsługiwane m.in. przez BlueMedia, Dotpay, PayU) i w każdym odbierzesz taką płatność.

Odpowiedz

33. Remington
0

2016-06-09 19:01:28

@17: ale polecenia zapłaty w Eurobanku nie masz za free

Odpowiedz

32. Logan
0

2016-06-09 13:28:02

CyfrowyPolsat by też mógł przerzucić na siebie opłatę za płatność online, chyba 75gr biorą (znaczy się BlueMedia).

Odpowiedz

31. ~naima
0

2016-06-09 12:31:12

@29 ja mam konta w 4 bankach, a od roku alior jest moim głównym kontem. Szczególnie gdy teraz banki zaczynają wracać do opłat za bankomaty, za przelewy ekspresowe itp. lub zmniejszają liczbę darmowych.

Odpowiedz

30. wlo
0

2016-06-09 12:13:44

28 - a wszystkie banki obsługują przelewy natychmiastowe przez BlueMedia? Niewiele...

Odpowiedz

29. wlo
0

2016-06-09 12:12:35

26 - to sobie poczytaj co ludzie piszą ;-) Szczególnie ci, którzy mają konta w dwóch albo trzech bankach.

Odpowiedz

28. ~Grzybek
0

2016-06-09 12:03:29

Dotychczasowa prowizja za wykonanie NATYCHMIASTOWEGO przelewu za pomocą Blue Media wynosiła 50 groszy. Oczywiście można samemu wykonać przelew ZA DARMO, ale wtedy nie jest on realizowany tak szybko, a poza tym trzeba uzupełnić wszystkie dane tj. nr konta itp. Polecenie zapłaty to zupełnie inna bajka ;) W przypadku tej promocji wg mnie jest to ukłon w stronę klientów, bo jak ktoś już wcześniej zauważył biorą prowizję na siebie. W skali roku nie jest to jakaś astronomiczna kwota - bagatela 6 zł, ale chodzi o sam fakt.

Odpowiedz

27. ~
0

2016-06-09 10:41:03

@24: Wiele osób wciąż mało wie o tej formie płatności np. nie wiedzą np. że transakcje wykonane w ramach Polecenia Zapłaty można wycofywać (nawet zgody odbiorcy i bez uzasadnienia jak w przypadku Chargeback dla kart).

Odpowiedz

26. ~naima
0

2016-06-09 10:37:44

@25 2500 wpływ lub 700 karta. Przy dzisiejszych cenach to naprawdę nie trudne. Za to masz 5 lat gwarancji, że wszystko w koncie masz za free, nawet przelewy za granicę, ktore w innych bankach czasami kosztują 50 PLN.

Odpowiedz

25. wlo
0

2016-06-09 10:25:11

23 - i wszyscy lecą do Alior Banku z regularnym wpłatami min. 2500 (chyba?) i drobnymi płatnościami kartą za 700 zł?

Odpowiedz

24. wlo
0

2016-06-09 10:23:57

21 - polecenie zapłaty jest tak starym narzędziem płatniczym, ze naprawdę - nie musisz tłumaczyć zasad ;-)I co z tego że było, jak już nie ma?Zatem - po co ten argument był?

Odpowiedz

23. ~naima
0

2016-06-09 10:22:22

@20 np. Alior w koncie wyższej jakości

Odpowiedz

22. ~
-1

2016-06-09 10:17:30

@20 W T-UB było chyba 10 szybkich przelewów w miesiącu bez opłat.

Odpowiedz

21. ~
0

2016-06-09 10:16:42

Do regularnych płatności mam Polecenie Zapłaty - usługa jest w większości banków darmowa, nie muszę pilnować terminu, mój bank sam wysyła przelew na kwotę ostatniej faktury w ostatnim dniu terminu płatności.I zawsze mam 56 dni na wycofanie dokonanej płatności (czego nie zapewnia ani żadna odmiana przelewu, ani zlecenia stałe), mogę także czasowo zablokować realizację transakcji lub całkowicie wycofać zgodę w systemie transakcyjnym.

Odpowiedz