DAJ CYNK

Darmowe mistrzostwa w siatkówkę dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu

22.08.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16

Ważne 7

6

Transmisje meczów Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które właśnie odbywają się w Polsce, będą darmowe dla klientów korzystających z mobilnego internetu i wybranych ofert głosowych Plusa lub Cyfrowego Polsatu.

Transmisje meczów Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które właśnie odbywają się w Polsce, będą darmowe dla klientów korzystających z mobilnego internetu i wybranych ofert głosowych Plusa lub Cyfrowego Polsatu.

Użytkownicy Internetu LTE Cyfrowego Polsatu i Plusa oraz klienci wybranych ofert usług głosowych sieci Plus korzystający z technologii LTE (z wyłączeniem abonentów Plus na Kartę) obejrzą MŚ 2014 bez dodatkowych opłat w dedykowanym siatkarskiemu mundialowi serwisie internetowym, na którym otwarty zostanie dostęp do czterech kanałów meczowych i wszystkich 103 meczów MŚ 2014.

Warunkiem dostępu do serwisu będzie połączenie się z nim za pośrednictwem sieci LTE Cyfrowego Polsatu lub Plusa. Transfer danych wykorzystany przez użytkowników do oglądania meczów MŚ 2014 nie będzie zmniejszał posiadanego przez klientów pakietu internetowego i nie będzie też skutkował naliczeniem za niego opłat. Dostęp online przez stronę internetową możliwy będzie na komputerach, smartfonach i tabletach.

Szczegóły dostępu do MŚ 2014 dla klientów sieci Plus będą dostępne na stronie plus.pl/siatkowka, a dla abonentów Internetu LTE Cyfrowego Polsatu pod adresem: cyfrowypolsat.pl/siatkowka.

Bez żadnych dodatkowych opłat dostęp do wszystkich meczów siatkarskich rozgrywek otrzymają też obecni abonenci telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, którzy posiadają co najmniej Pakiet Mini HD i dekoder HD, a także osoby, które dopiero zdecydują się na zakup usługi Cyfrowego Polsatu. Klienci korzystający z usługi Multiroom HD będą mogli zobaczyć mecze na kilku telewizorach. Mistrzostwa będą dostępne na czterech kanałach dedykowanych rozgrywkom, w tym jednym w dwóch wersjach - HD i SD: Volleyball 1 HD (pozycja 444), Volleyball 1 (pozycja 448), Volleyball 2 (pozycja 445), Volleyball 3 (pozycja 446), Volleyball 4 (pozycja 447). Kibicuj z Paszportem Korzyści i wygrać bilety na mecze FIVB Mistrzostw Świata Piłki Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. Pula biletów w konkursie wynosi ponad 9 tys. sztuk.

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 to 18. edycja zmagań o tytuł Mistrza Świata. W organizowanym po raz pierwszy w Polsce turnieju, o tytuł będą walczyły 24 drużyny z całego świata, które rozegrają w sumie 103 mecze. Rozgrywki odbędą się w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy i Katowicach. W sobotę, 30. sierpnia, w oczekiwanym przez fanów piłki siatkowej na całym świecie meczu otwarcia na Stadionie Narodowym w Warszawie, spotkają się dwa pierwsze kraje: Polska i Serbia.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się