DAJ CYNK

Czarny Piątek w Plusie

25.11.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4154

Ważne 3

7

Do najbliższego wtorku skorzystać można promocji Black Friday / Cyber Monday sieci Plus. Obniżki dotyczą 4 modeli telefonów.

Do najbliższego wtorku skorzystać można promocji Black Friday / Cyber Monday sieci Plus. Obniżki dotyczą 4 modeli telefonów.

W abonamentach promocja dotyczy następujących modeli:

  • Huawei P9 Lite za 1 zł zamiast 149 zł w abonamencie za 99,99 zł miesięcznie,
  • HTC One A9s za 1 zł zamiast 149 zł w abonamencie za 99,99 zł miesięcznie.
Klienci przenoszący numer do Plusa otrzymać mogą do 6 miesięcy abonamentu gratis.

W ofercie MIX obniżono ceny następujących urządzeń:
  • LG X Power za 1 zł zamiast 199 zł w MIX 50 (12x 50 zł i 12x 100 zł),
  • Honor 7 Lite za 1 zł zamiast 99 zł w MIX 60 (12x 60 zł i 12x 120 zł).

  • Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~piotr król
0

2016-11-30 12:14:49

Oj, szkoda, że nie załapałem się na tę okazję, akurat jestem na etapie szukania nowego smartfona. Ale widzę, że ceny telefonów w Plusie są bardzo korzystne, na pewno coś dla siebie znajdę.

Odpowiedz

21. ~Mateusz
0

2016-11-28 14:41:16

Dobry sprzęt, tanio, trzeba się będzie tym P9 lite z Plusa zainteresować bliżej. Od jakiegoś czasu poluję na ten telefon i to najlepsza oferta jaką znalazłem.

Odpowiedz

20. ~sprzedawca
0

2016-11-25 20:51:15

a kto i gdzie powiedział ze jakiś operator musi wam coś dac - bo w tv tak mówiąJeszce trochę to byście chcieli żeby was operator łaskawie poprosił żebyście cos wzięlinie to nie nie pasuje IDE gdzie indziejtak samo z rejestracja - wielkie mecyje co mi dacie za rejestracje a figę z makiem i tak sie musisz zarejestrować czy chcesz czy nie

Odpowiedz

19. ~Adam
0

2016-11-25 15:59:55

Jak patrzę na te wszystkie "promocje" to wyglądają jak od niechcenia. Ot, przyszedł klient zawrzeć nową umowę to akurat załapie się na "promocję". Żadnego efektu WOW, poczucia wyjątkowości, takiego wyróżnienia. Jednodniowej dostępności czegoś co można nazwać prawdziwą okazją. Czegoś co mimo oporów, dałoby mi kopa by ruszyć i kupić. Związać się na minimum dwa lata, może nawet i bez wnikania w szczegóły. Ale nie... u nas marketingowcy nie mają jaj.

Odpowiedz

18. ~boncio
1

2016-11-25 15:34:59

No lipa, lipa.Ja wziąłem u pomarańczowych Samsunga S7 ze słuchawkami BT JBL. Owszem miałem opłatę na start sporo wyższą niż tutaj, ale cała umowa wyjdzie mi 2680zł (z rabatem open), tyle co wartośc telefonu w sklepach z ratami 0% lub telefonu ze słuchawkami przy zakupie w najtańszym sklepie. Usługi (no limit, 20GB netu, 400min i 100MBw roamingu + Spotify premium) mam w zasadzie gratis.

Odpowiedz

17. ~abc
3

2016-11-25 14:24:12

czarna rozpacz! proponuję mieć dobre ceny i jakieś promocje przez cały rok, a nie sprowadzać jakieś nieprzetłumaczalne w logiczny sposób slogany.

Odpowiedz

16. ~gość
1

2016-11-25 14:13:00

Czarny piątek w plusie, to się musiało stać:-D Zębaty zwija interes i jedzie liderować LTE na Cypr gdzie jest uczciwym podatnikiem:-D

Odpowiedz

15. Blank
0

2016-11-25 13:46:31

*14, jeśli przeniesiesz numer z abo innego opa, np. nju mobile

Odpowiedz

14. Blank
0

2016-11-25 13:45:44

Oferta nie jest taka zła. A9S w abonamencie za 99,99 zł się nawet opłaca (jeśli otworzysz konto w Plus Banku i będziesz płacić 500 zł miesięcznie, a to nie problem).6 miesięcy za 0 zł6 miesięcy za 49,99 zł12 miesięcy za 89,99 złSuma: 1379,82 złCena telefonu: ~1000,00 złWartość abonamentu (miesięcznie): 15,83 złWliczone: 10 GB, rozmowy, SMS-y, MMS-y, LTE bez limitu (512 kbps), 120 minut w roamingu i 150 MB w roamingu

Odpowiedz

13. ~pppc
0

2016-11-25 13:41:33

dobra oferta w Plusie jeszcze nie miła swojej chwili.Beton Plusa mocno trwa...klienci odchodzą inwestycji brak !!!

Odpowiedz

11. PLANET
0

2016-11-25 13:36:45

@up: :D

Odpowiedz

10. ~Reno
4

2016-11-25 13:33:44

@9 dobra oferta plusa skończyła się w czasach średniowiecza

Odpowiedz

9. PLANET
3

2016-11-25 13:31:46

Plus jak zwykle błysnął... nie ma to jak kredyty do spłacania ; ) Ciekawe, za ile lat będzie u nich dobra oferta : )

Odpowiedz