DAJ CYNK

Czarny Piątek i pomarańczowy "niewypał"

24.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10662

Ważne 9

1

Błąd programistyczny, który ujawnił się przy dużym obciążeniu, był odpowiedzialny za problemy ze sklepem Orange - tak przynajmniej napisał rzecznik pomarańczowego operatora.



Błąd programistyczny, który ujawnił się przy dużym obciążeniu, był odpowiedzialny za problemy ze sklepem Orange - tak przynajmniej napisał rzecznik pomarańczowego operatora.

Osoby chcące skorzystać z czarnopiątkowej oferty sieci Orange spotkała dzisiaj przykra niespodzianka. Jak łatwo możemy przeczytać w komentarzach pod tą wiadomością, wielu z naszych czytelników doświadczyło dziwnego zachowania się strony sklepu, w tym podmiany danych osobowych na inne, a także wielu innych problemów. W pewnym momencie strona zupełnie przestała działać. Do sprawy odniósł się na Twitterze rzecznik prasowy Orange Wojciech Jabczyński:

Bardzo przepraszam za sytuację. Była ona spowodowana błędem programistycznym, który pojawiał się dopiero przy dużym obciążeniu serwisu. Został szybko wyeliminowany o godz. 8:40. Osoby, których dotyczył problem z danymi zostaną przez nas powiadomione.


Dodatkowe wyjaśnienie pojawiło się na blogu sieci Orange:

Odnosząc się zbiorczo do wszystkich komentarzy pod wpisem. Bardzo Was przepraszamy za sytuację, do której doszło. Ruch na stronie przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Liczba produktów, jak w każdej tego typu promocji była ograniczona - Samsungów S7 mieliśmy 50, podobnie Lenovo Moto Z. Huawei ShotX było więcej - 100 sztuk. Jak w każdej promocji oferującej tak bardzo atrakcyjne ceny liczba osób, chcących kupić telefon znacznie przekroczyła liczbę produktów, która była dostępna. Ogółem - w ciągu zaledwie kilku minut sprzedaliśmy ponad 3 tysiące urządzeń. Absolutnie nie doszło do sytuacji, w której jakikolwiek telefon trafił poza kolejnością do pracowników Orange - platforma, na której działa sklep na to nie pozwala.

Zobacz: Jeszcze więcej 4K w Orange TV na święta
Zobacz: Orange: 12 mln zł na światłowód w Jastrzębiu Zdroju

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się

2017-11-29 17:15:13

A jednak coś udało mi się kupić, może to niezbyt cenny łup ale lepsze to niż nic

Odpowiedz

2017-11-29 11:49:00

Wracam po kilku dniach z informacją. Absolutnie żadnego maila nie otrzymałem, dzwoniłem do sklepu, tam jakaś konsultantka miała zebrać dla mnie informacje i oddzwonić.Oczywiście nie oddzwoniła.W skrócie - żenada, poziom obsługi godny Korei Północnej :)

Odpowiedz

57. ~Kama
0

2017-11-27 21:00:40

Wszystko ustawione

Odpowiedz

56. ~antyobserver
0

2017-11-27 12:26:10

cebulactwo to rozgłoszenie reklamami sprzedaży telefonów i brak takowej (o nie działającej stronie nie wspomnę).

Odpowiedz

55. ~wertghhgtre
1

2017-11-26 11:11:42

orange to nie Czerwony Krzyż

Odpowiedz

54. ~observer
0

2017-11-25 23:24:02

Napiszę po raz kolejny: ręce opadają na cebulactwo, które wylewa tutaj swoje żale grożąc Orange zmianą operatora. Mówię wam: Orange wcale się nie zmartwi waszym odejściem, ba będzie nawet zadowolone, że pozbyło się cebulaków ;)r

Odpowiedz

2017-11-25 18:18:47

@52 nic jeszcze nie dostałem. Dam znać jak dostanę, a jeżeli nie dostane to wrócę tutaj wieszać psy na pomarańczowych :)

Odpowiedz

52. ~Roberto
-1

2017-11-25 18:10:44

Będę zaglądał do tego wątku jak coś to napisz czy dostałeś maila a ja napiszę jak ja dostałe.

Odpowiedz

51. ~Roberto
-1

2017-11-25 18:04:37

Widzisz Ty dostałeś bardziej szczegółowe informacje a ja mniej. Pewnie masz większe szanse. A powiedz mi czy dostałeś jakieś info na maila czy tylko przez telefon.

Odpowiedz

50. ~cebulaki
-1

2017-11-25 17:56:46

dac cebulakom palca to cala reke by wzieli. wszedzie spisek widza pisza ze juz wypowiadaja umowy a jak znowu cos rzuca to pierwsi beda biec jak ze sraczka zeby kupic haha

Odpowiedz

49. ~observer
-1

2017-11-25 16:12:23

@38, 48: Faktycznie, czytając komentarze można odnieść wrażenie, że kupno telefonu parę zlotych taniej to dla niektórych sprawa życia i śmierci. Jestem przerażony poziomem zgimbusienia polskiego społeczeństwa.

Odpowiedz

48. ~cebulaki
-1

2017-11-25 15:12:28

hahah ale cebule mysla ze s7 kupia za 800 zł i zaraz sprzedadza. polacy to idioci

Odpowiedz

2017-11-25 14:28:24

@45 czyli może za wcześnie ich pochwaliłem. Ja dostałem informację, że mam czekać na maila a później na kuriera, tylko żeby pamiętać o doliczeniu 15,99 pln za przesyłkę.

Odpowiedz

46. ~xxx
3

2017-11-25 13:32:04

Wygląda jakby stronę Orange stawiali ci sami informatycy którzy obsługują chiński sklep efox czy jak mu tam w różnych wersjach. Logowanie i koszyk sypią się nawet bez promocji...

Odpowiedz

45. ~roberto
-1

2017-11-25 12:44:19

Do mnie tez dzwoniono z Gdanska :-) Jednak tam gość powodizał ze będą wysyłać do części osób-nie do wszystkich. Tzn moze bede w tej gupie a moze nie.

Odpowiedz