DAJ CYNK

Cykliczne pakiety danych w ofertach Play na Kartę

04.08.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9480

Ważne 11

3

Sieć Play przygotowała dodatkową ofertę pakietów internetowych dla ofert na kartę, których charakterystyczną cechą jest automatyczne, comiesięczne odnawianie.

Sieć Play przygotowała dodatkową ofertę pakietów internetowych dla ofert na kartę, których charakterystyczną cechą jest automatyczne, comiesięczne odnawianie.

Usługa Pakiety Internet co miesiąc dostępna jest dla ofert Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Waz?nos?ci Konta oraz Formuła Play na Kartę. Z kolei w wersji dla Formuły MINI MAX na Kartę usługa nosi nazwę Pakiety Internet 1 dnia miesiąca.

Wielkości i ceny pakietów nie różnią się od tych uruchamianych każdorazowo ręcznie:

  • 300 MB - 5 zł,
  • 1 GB - 9 zł,
  • 3 GB - 20 zł.

Zobacz: regulamin promocji Pakiety Internet co miesiąc
Zobacz: regulamin promocji Pakiety Internet 1 dnia miesiąca

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
60. ~Grabarz
0

2014-08-12 00:20:35

Jest różnica prędkości internetu, jeśli telefon przełącza się z sieci Play na np. Plusa cźy Orange ? Roaming krajowy dotyczy również netu czy w jakiś sposób W3 kroją prędkość dla podłączonych z Play ? Pytam, bo rozważam zmianę sieci z Heyah na Play na kartę. Warto ? Wysyłam sms do all, 90 minut miesięcznie dzwonię średnio do all, a najwięcej rozmawiam z panną. Mam telefon na Symbianie fp s60, więc nie pobiera tylu danych co Androidy i iOS-y. Często korzystam z gps, ale pewnie w Play płaci się dodatkowo ? Nokia Maps za free, a Navi Expert podobno 199zł... Wydać miesięcznie więcej niż 30zł w przypadku oferty na kartę to juz mini snobizm.

Odpowiedz

59. ~Sbtr00
-1

2014-08-09 12:42:46

Mam pytanie, czy ten internet to jest 4g czy 3g?

Odpowiedz

58. wlo
-1

2014-08-05 10:54:50

Tuldor88 - no o to pytałem ;-) Mam numer Plej tylko do odbierania w zasadzie, jednak jeśli już mam to dobrze wiedzieć co mam. Zapomniałem o mechanizmie "bezpiecznego internetu" po prostu ;-)

Odpowiedz

57. ~Calm7
0

2014-08-05 10:44:57

Hehe :-D Witaj w klubie :-) Zajrzę tam po 16-ej, a na razie pij dużo, i wypłukuj te "leki" * Uciekam. Hej.

Odpowiedz

56. JustMe
1

2014-08-05 10:28:07

@55 Done :)

Odpowiedz

55. ~Calm7
0

2014-08-05 09:42:28

Just, nie chcesz się na Telepolis zarejestrować? Wtedy na forum są prywatne wiadomości.

Odpowiedz

54. ~JustMe
0

2014-08-05 09:26:28

Calm7, jak na priv napisać? Daj jakiś namiar na siebie :)

Odpowiedz

53. ~Calm7
0

2014-08-05 09:11:52

52). No to do roboty, a nie p/bólowe :-) daj rwie odpocząć - czyli leżymy, nie pracujemy. Niestety. No i do gimnastyki - zestaw ćwiczeń (od zera, systematycznie, proste, z wyczuciem własnym - ale pierw niech p/ból. wywietrzeją) pływanie (to później, jak ból zmaleje - transport). ŻADNYCH p/bólowych (chyba, że tylko na noc, aby dało śię zasnąć).

Odpowiedz

52. ~JustMe
-1

2014-08-05 08:50:27

@49 Jak jestem pod WiFi to inny, jak "po sieci" to inny.A tabletki to na rwe kulszowa...dopadła mnie po 1.5 rocznej przerwie

Odpowiedz

51. ~olek
1

2014-08-05 08:41:44

W regulaminie promocji Pakiety Internet co miesiąc przy aktywacji 300 MB mamy kod: *111*541*1. Czy nie brakuje tam # po jedynce?

Odpowiedz

50. Tuldor88
1

2014-08-05 07:39:32

@11 Wlo, jest tylko jeden problem:MiniMAX - zjada ci z konta 5zł potem nie ma opłat pobieranychLubię to - po wykorzystaniu pakietu prędkość spada ale opłat z konta nie maCo to oznacza? To, że po wykorzystaniu pakietu i tak nic z konta nie będzie pobierane bo "opłaty zgodne z cennikiem oferty" wynoszą albo zero albo 5zł :PW przypadku innych ofert jest lejek po zakończeniu pakietu.

Odpowiedz

49. ~Calm7
1

2014-08-04 23:29:27

48). A Ty z innego hosta dziś piszesz, czy jest was dwóch? PS. Pytałem wczoraj - nic nie napisałeś o tym bólu.

Odpowiedz

48. ~JustMe
0

2014-08-04 23:18:24

Ale Telepolis ma szeroki wachlarz czytelników, pozazdrościć?Od tych co zużywają nawet i 1T danych miesięcznie do tych co myślą dniami jaki myk zrobić aby mieć minuty do wszystkich I 2GB za 12 złotych...

Odpowiedz

47. ~
1

2014-08-04 22:54:33

nie 6 tylko 3GB

Odpowiedz

46. ~
0

2014-08-04 22:50:15

20 zł i tylko 6GB. Wolę RBM.

Odpowiedz