DAJ CYNK

Cyfrowy Polsat: promocja dla studentów z umową na 9 miesięcy

13.09.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6776

Ważne 3

8

12 września Cyfrowy Polsat udostępnił promocję "Multimedialna dla Studenta", w ramach której osoba będąca studentem może podpisać umowę na Internet na okres 9 miesięcy.

12 września Cyfrowy Polsat udostępnił promocję "Multimedialna dla Studenta", w ramach której osoba będąca studentem może podpisać umowę na Internet na okres 9 miesięcy.

W ramach abonamentu kosztującego 49,90 zł miesięcznie do wykorzystania jest pakiet 10 GB danych Użytkownik otrzymuje także taryfę nocną "Darmowe Noce" - w godzinach 1:00 - 7:00 może przesłać dodatkowo 50 GB danych. Za aktywację trzeba zapłacić 49 zł.

Jeżeli użytkownik nie posiada swojego modemu, bądź mobilnego routera, może taki wypożyczyć - za jednorazowe 1 zł dostępne są modemy: ZTE MF 669, ZTE MF 668, Huawei E367, Huawei E182E MIMO, Huawei E182E oraz modem Cyfrowy Polsat B150.

Zobacz: regulamin promocji "Multimedialna dla Studenta"

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat, wł

Komentarze
Zaloguj się
37. ~Mufasa
-1

2013-09-24 12:50:59

Gdybym tylko był studentem podpisałbym tą umowę w ciemno. Oferta idealna. Pomysł z facebookiem który nie ściąga pakietu danych jest genialny. Tak samo jak darmowe nocki.

Odpowiedz

36. ~Uniegost
-1

2013-09-24 09:37:55

Niezła propozycja CP, dobrze dopasowana do studentów. Cena ok, spory pakiet na noc, krótka umowa i co ważne fb itp. nie pomniejsza pakietu danych. Szkoda, że już nie jestem studentem.

Odpowiedz

35. ~Wiktor
-1

2013-09-20 17:26:16

Oferta idealna! :) Korzystałem już z LTE od polsatu, bo tata miał i byłem mega zadowolony, teraz wyjeżdżam na studia więc biorę tą umowę na 9 miechów na bank.

Odpowiedz

34. ~Magnolinho
0

2013-09-20 15:06:24

50 GB to dużo na nocki. To jest tak około 60 filmów miesięcznie, a nie powiem, żebym był w stanie to przerobić ;). Jak dla mnie to jest ciekawa propozycja, zwłaszcza że to net mobilny, a cp już ma w miarę ok zasięg.

Odpowiedz

33. ~Jacho
0

2013-09-18 15:07:49

Może trochę krótkie te nocki (1-7), ale poza tym to spoko. 50 gb na nocne ekscesy to sporo, można się zastanawiać, czy się je wykorzysta. 50 zeta za w sumie 60 gb to dobra cena.

Odpowiedz

32. ~Sebastian
0

2013-09-16 13:08:53

Od roku mam LTE w Plusie. Na jednej antenie mam do 40 Mbit/sek jak jest. Jednocześnie miałem Play 2 Mbit /sek ale nie korzystałem zupełnie bo to szokująca różnica więc 2 miesiące temu nie przedłużyłem Playa a teraz żałuję bo już prawie miesiąc czasu Plus non stop rwie połączenia. W salonie Plusa powiedzieli mi , że jest tak w całej Polsce na skutek modernizacji. Niestety jeszcze rok będę cierpiał ale jak tylko skończy się umowa pożegnam Plusa na zawsze.

Odpowiedz

31. ~Namakon
0

2013-09-16 07:19:32

@30 OK, chyba faktycznie to najlepsza opcja xD

Odpowiedz

30. ~Student
0

2013-09-15 13:44:55

Student to weźmie kartę AERO2 i na flaszke zostanie!

Odpowiedz

29. ~
0

2013-09-15 12:36:42

Ja w roku ubiegłym dostałem w Orżnąć 14GB + darmowe nocki bez limitu za 22 pln, od tego odchodzi 15 pln rabatu za posiadanie drugiej usługi. Plus przy tym wymieka

Odpowiedz

28. ~Piotrek
0

2013-09-15 11:09:24

12 GB w pre-paid na Allegro kosztuje 32 zł (LTE też ) abonament 10 GB kosztuje 49 zł - wybór jest prosty :P studenci umieją liczyć :-)

Odpowiedz

27. ~Namakon
0

2013-09-15 10:08:13

@22 A ile tego masz w praktyce? Osobiście wolę by sieć dawała mi w ofercie mniejszą realną szybkość niż 999MB/s podczas gdy realnie dostarcza 0,1% rzeczonej :P

Odpowiedz

25. ~
0

2013-09-14 17:03:05

ja mam za free wplay :) zmieniam taryfe co dzien na lubie to ;d

Odpowiedz

24. ~sd
0

2013-09-14 16:42:09

potrzebne ci to do limitu 10GB? nie rozśmieszaj mnie

Odpowiedz

23. ~
0

2013-09-14 16:37:18

@21 na głowę bym musiał upaść by brać mobilnego neta w sieci, która nie ma zasięgu i ogranicza prędkość w abonamencie.

Odpowiedz

22. ~
0

2013-09-14 16:33:20

@21 ja mam 60 mb/s na dzień dobry w Polsacie.

Odpowiedz