DAJ CYNK

Cyfrowy Polsat: Krótsze umowy i większe pakiety z laptopem i tabletem

21.01.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8001

Ważne 4

2

Cyfrowy Polsat wprowadza nowe pakiety internetowe w ofertach z laptopem Acer Aspire E1 i tabletem Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE (teraz także z krótszymi umowami) oraz z tabletami Manta MID9701 9,7" Wi-Fi i Ferguson S3 7" Wi-Fi DVB-T.

Cyfrowy Polsat wprowadza nowe pakiety internetowe w ofertach z laptopem Acer Aspire E1 i tabletem Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE (teraz także z krótszymi umowami) oraz z tabletami Manta MID9701 9,7" Wi-Fi i Ferguson S3 7" Wi-Fi DVB-T.

Obecnie w abonamencie wraz z laptopem Acer Aspire E1 lub tabletem Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE są dostępne trzy pakiety danych:

  • 10 GB za 99,90 zł miesięcznie,
  • 15 GB za 129 zł miesięcznie,
  • 25 GB za 159 zł miesiesięcznie (nowość).

Wraz z tabletami Manta MID9701 9,7" Wi-Fi oraz Ferguson S3 7" Wi-Fi DVB-T dostępne są dwa pakiety danych:
  • 2 GB z 49,90 zł miesięcznie (nowość),
  • 6 GB za 79,90 zł miesięcznie.

Ponadto użytkownik każdego z pakietów internetowych dostanie dodatkowe 50 GB w ramach usługi Darmowe noce. Oferty z tabletami oraz laptopem łączą się także z promocją Więcej danych z Telewizją w CP, w której klient za posiadane pakiety telewizyjne Cyfrowego Polsatu może dodatkowo otrzymać do 5 GB danych do wykorzystania na Internet.

Oferty z tabletami Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE, Manta MID i Ferguson S3 oraz laptopem Acer Aspire E1 są dostępne w wybranych Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Zaloguj się
21. ~frasag
0

2017-06-18 10:58:07

@20: Łoj, to krucho z kasą u Koleżanki Celiny- baaardzo krucho. To ma być rata w wysokości 1 zł czy ta kwota płatna w ratach- np. po 2 grosze???

Odpowiedz

19. ~Błażej
0

2013-02-03 16:12:35

Teraz oferty internetu mobilnego ze sprzętem są już na porządku dziennym. CP doskonale o tym wie, bo to już kolejna odsłona ich oferty z mobilnymi urządzeniami i LTE. Jak się zliczy te wszystkie dodatkowe GB: darmowe noce, GB za tv, to się ładna sumka uzbiera. Urządzenia tez niczego sobie, a krótsza umowa dodatkowo zachęca.

Odpowiedz

18. ~gramich
0

2013-01-25 13:18:28

Tablet Samsunga, internet LTE Cyfrowego Polsatu - a wszystko w niezanadto długiej umowie... okej, tak może być :)

Odpowiedz

17. ~Czecho
0

2013-01-24 23:47:47

Ale czytajcie ze zrozumieniem. w cenie tych 159 zł za 25 GB jest przecież laptop. I to dość dobry, bo Aspire E1 od Acera. No a do tego 50 GB transferu nocnego. Tak to sobie trzeba porachować i wtedy wyjdzie całkiem sensowna cena. I na Laptopa, i na LTE.

Odpowiedz

16. ~Zulus
0

2013-01-24 23:14:08

Coraz lepsze urządzenia oferuje polsat w ramach swojego LTE. Tylko czekać na Ipada z wbudowanym LTE.

Odpowiedz

15. ~bobek
0

2013-01-22 17:38:02

do~att 24 miesiące długość umowy

Odpowiedz

14. ~ff
1

2013-01-22 14:01:59

13* jak by ten net stacjonarny istniał, to nikt by LTE sobie głowy nie zawracał. Ale rzeczywistość zmusza ludzi do łapania się tych pseudo netów, oczywiście chodzi mi o miejsca poza miastami wojewódzkimi gdzie jakiś tam wybór jest.

Odpowiedz

13. ~kris
-1

2013-01-22 10:36:18

Jak czytam takie komentarze to mnie krew zalewa. Lte ma głównie zapewnić lepszą jakość usług nie pobieranie setek gigabajtów danych. I sam internet mobilny jest przewidziany jako usługa dodatkowa wykorzystywana poza domem. Porównywanie internet mobilny do stacjonarnego to głupota.

Odpowiedz

12. ~SeT
0

2013-01-22 08:26:25

WOW! 2 GB w LTE 100 Mb/s Będę sobie mógł korzystać z internetu aż 3 minuty miesięcznie REWELKA!

Odpowiedz

10. Manoo
0

2013-01-21 20:14:14

Czy inne sieci wprowadzą LTE ?

Odpowiedz