DAJ CYNK

Cyfrowy Polsat i Plus: DwuPak do końca roku za darmo

22.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 29

Ważne 5

2

DwuPak to oferta telewizji i abonamentu telefonicznego. Do końca roku można ją mieć za darmo, a potem już za niecałe 40 zł.

DwuPak to oferta telewizji i abonamentu telefonicznego. Do końca roku można ją mieć za darmo, a potem już za niecałe 40 zł.Oferta DwuPak dostępna jest od 22 maja dla nowych i obecnych klientow Cyfrowego Polsatu i Plusa. Warunkiem skorzystania z DwuPaku jest posiadanie lub wykupienie usługi telewizyjnej w Cyfrowym Polsacie z abonamentem od 19,90 zł, a następnie dokupienie jednej z ofert abonamentowych w Plusie. Możliwości są następujące:

  • oferta Ja+ Abonament z abonamentem od 39,99 zł - rabat 50 % na abonament telefoniczny,
  • oferta DUET (dwie karty SIM w ramach jednej opłaty miesięcznej) z abonamentem od 44,99 zł - rabat 10 zł na abonament telefoniczny,
  • oferta Ja+ Rodzina (trzy karty SIM w ramach jednej opłaty miesięcznej) z abonamentem od 69,99 zł - rabat 10 zł na abonament telefoniczny.

Jeśli zdecydujemy się skorzystać z oferty telewizji w abonamencie 19,99 zł (Pakiet Rodzinny HD) i abonamentu telefonicznego w ofercie elastycznej z abonamentem 39,99 zł lub wyższym, do końca roku całość będziemy mieć za darmo. Później opłata za DwuPak wyniesie 39,99 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat, wł

Komentarze
Zaloguj się