DAJ CYNK

Chmura Onet Dysk dostępna w Play

07.08.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8372

Ważne 6

2

Sieć Play wspólnie z Grupą Onet.pl przygotowała nową usługę Onet Dysk w Play. To wirtualny dysk pozwalający na archiwizację multimediów i dokumentów w chmurze.

Sieć Play wspólnie z Grupą Onet.pl przygotowała nową usługę Onet Dysk w Play. To wirtualny dysk pozwalający na archiwizację multimediów i dokumentów w chmurze.

W ramach usługi Onet Dysk w Play klient otrzymuje:

  • dostęp do swoich plików zawsze i wszędzie - z telefonu, tabletu, komputera,
  • bezpieczeństwo danych - gdy coś się stanie z telefonem lub komputerem za darmo można wgrywać, pobierać i przeglądać zawartość wirtualnego dysku przez aplikację mobilną.

Przez pierwsze trzy miesiące usługa jest darmowa (przestrzeń 25 GB z możliwością rozszerzenia określonymi w regulaminie czynnościami), po tym okresie kosztuje miesięcznie 4,99 zł z VAT. Play nie pobiera dodatkowych opłat z tytułu transmisji danych.

Rejestracji w usłudze dokonać można pod adresem onetdysk.play.pl.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
55. ~sryl
0

2015-04-08 18:20:34

oczywiście parodia

Odpowiedz

54. ~sryl
0

2015-04-08 18:19:55

25 GB ale mi rewelka ? to parodja.

Odpowiedz

53. ~jaroszej
0

2014-09-17 01:46:12

Jak ti cos wyłączyć?

Odpowiedz

52. ~PlayBoy
1

2014-08-08 18:10:24

@Wiksa11 - napisałem "około"15 min jeśli już tak bardzo zależy Ci na szczegółach. Mój post odnosił się do samego faktu poprawnego działania LTE w Play a nie ilości GB którą można pobrać w ciągu 15 minut.

Odpowiedz

51. Wiksa11
1

2014-08-08 18:02:51

50@ aktualnie do nowych umów to jest na 6 miesięcy. Do końca roku było w starych aktywacjach, czyli tych zawieranych do lipca.

Odpowiedz

50. ~
-1

2014-08-08 17:20:48

@41 na stronie napisane do końca roku. Przeczytaj regulamin.

Odpowiedz

49. GLOCK
1

2014-08-08 16:29:43

@45 pewnie że w domu wifi jest za darmo tzn rodzice płacą :) a że kolega ma prapaida to szkoda 5 na rozwiązanie dające pełną mobilność! bo po co komu pakiet danych w smartfonie skoro w domu ma wifi:)...a nie zapomniałem przy tej opcji darmowy transfer:)....ale i tak 5 kosztuje - ZDZIERSTWO I ZŁODZIEJSTWO. przecież 5 przedłuży konto na tydzień.

Odpowiedz

48. Wiksa11
-1

2014-08-08 16:18:25

Dlaczego minusy? Coś nie tak obliczyłem? Nie jestem wrogiem tej oferty, jest to bardzo fajne rozwiązanie za grosze, lecz to co napisał PlayBoy mija się z prawdą jak Tupolew z lotniskiem w Smoleńsku... mylę się?

Odpowiedz

47. Wiksa11
-2

2014-08-08 16:12:13

46@ Ściemniasz: 15 x 60 = 900 sekund zaokrąglijmy to do 1000 sekund,transfer 20 mbit/s to niecałe 3 MB na sekundę, no ale dajmy już te 3 MB, a więc1000 s x 3 MB/s = 3000 więc sporo brakuje do 5 GB, nawet do tych oszukanych w kartach pamięci, czyli ok. 4,5

Odpowiedz

46. ~PlayBoy
1

2014-08-08 16:06:14

@Piotra, jak jest? Ja mam LTE w Play w telefonie i testowałem internet mobilny do komputera, prędkość pomiędzy 13-20Mbit/s, plik 5GB pobiera się w ok 15 min. Jeśli masz z tym problem to podaj maila, wyślę Ci screen z telefonu...

Odpowiedz

2014-08-08 09:58:10

44@A Wi-Fi masz za darmo w domu? Ludzie. Kiedy do was w końcu dotrze, że to jest skierowane do tych co chcą mieć zawsze przy sobie dostęp do plików. Cena wcale nie jest duża jak na takie udogodnienie. A jeśli ktoś tego nie potrzebuje to nie korzysta i tyle. Niestety lecz jak to często u nas bywa. Dasz coś za darmo to i też będą narzekać. Czy warto zakwaszać sobie życie ciągłym narzekaniem.

Odpowiedz

44. ~stz
-2

2014-08-08 09:34:31

Nie kosztuje to nic. Mam ustawione, że wysyłanie plików tylko przez wifi

Odpowiedz

43. GLOCK
2

2014-08-08 09:22:50

niektórzy nie potrafią zrozumieć zalet i wad wszystkich rozwiązań.google drive,dropbox itp faktycznie są za darmo ale co z tego ...płacisz za transfer plików na wirtualny dysk w jedną i drugą stronę.nawet jak w ramach usługi jest pakiet danych to rozwiązanie i tak nie jest darmowe...pakiet danych już kosztował a poza tym zmieszamy go sobie.przy propozycji play-nawet bez pakietu danych zaszytego w ofercie korzystanie z dysku kosztuje tylko 4,99 (abonament za usługę) i brak opłat za transmisję.i teraz niech każdy malkontent odpali kalkulator i policzy ile jego "darmowe" rozwiązanie go kosztuje na pliku np 5gb gdzie w cenniku usługi jest 0,19gr/100kb.

Odpowiedz

42. ~
-1

2014-08-08 09:08:08

Dajcie nam frajerzy swoje dane.

Odpowiedz

41. ViNYL
0

2014-08-08 08:48:32

@40: Do końca roku?

Odpowiedz