DAJ CYNK

Buckshee: Darmowy Internet teraz również w T-Mobile

10.08.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5992

Ważne 5

8

Buckshee jest aplikacją, która pozwala na darmowe korzystanie z Internetu w zamian za oglądanie reklam. Po sieciach Plus i Orange, usługa dostępna jest teraz również w T-Mobile.

Buckshee jest aplikacją, która pozwala na darmowe korzystanie z Internetu w zamian za oglądanie reklam. Po sieciach Plus i Orange, usługa dostępna jest teraz również w T-Mobile.

Po założeniu profilu w aplikacji dostępnej w Google Play i jej uruchomieniu korzystanie z Internetu po sieci komórkowej jest całkowicie bezpłatne. Dotyczy to przeglądania stron internetowych, jak również komunikatorów i aplikacji potrzebujących do działania połączenia z siecią. Buckshee wyświetla w tym czasie reklamy proporcjonalnie do zużytego transferu i upływającego czasu. Podczas połączenia z siecią Wi-Fi reklamy są wyłączane.

Operator usługi Buckshee czeka z szerokim marketingiem usługi do momentu w którym serwis będzie dostępny również w sieci Play, z którą umowa jest juz podpisana i obecnie trwają ostatnie testy integracyjne.

Zobacz: regulamin usługi

Źródło tekstu: Buckshee

Komentarze
Zaloguj się
25. ~zigipop
0

2016-08-11 15:43:15

szczerze powiem, ze nawet nie wiedziałem, że coś takiego funkcjonuje!! ;O niby trochę z tym zachodu, ale czasem może się przydać, chociaż akurat dokupienie dodatkowego pakietu do mojego uproszczonego abo w TM to nie jest wielki problem!

Odpowiedz

0

2016-08-11 14:54:11

Działa wam na nju? U mnie cały czas napis "seraching", a na kartach Plush oraz RBM działa.

Odpowiedz

23. dusk
0

2016-08-11 12:18:05

@17 nie ma to jak ojciec alkoholik

Odpowiedz

22. ~
0

2016-08-11 10:58:53

21, cóż, bardzo mi wszystko jedno z powodu twojego niskiego kieszonkowego i bycia utrzymywanym przez jakichś "starych".1 zł za GB to próg sensowności, wspomniane przez ciebie 2 zł to już drożyzna.

Odpowiedz

21. mpiter
1

2016-08-11 10:53:09

@13 ja wiem, że kieszonkowe od starych na niewiele pozwala, ale 1zł to naprawdę dobry pułap jak na pakiety mobilne.

Odpowiedz

20. ~
0

2016-08-11 10:25:50

Szkoda, że nie dadzą 10GB/10zł/10mies w aneksach.Nie chcę rozpadającej się karty SIM 3w1 (mam dobrą 2w1, USIM - działa LTE) i nie chcę nowego numeru (za często dostawałem np. po osobach zadłużonych, a ten mam w miarę "czysty").

Odpowiedz

19. ~
1

2016-08-11 09:57:14

Dziadowanie

Odpowiedz

18. ~
0

2016-08-11 09:32:50

Buckshee to kolejna odsłona Freem - ten sam operator Moben ....

Odpowiedz

17. ~
0

2016-08-11 09:01:31

Cofam dzieciakowi piątaka z miesięcznego kieszonkowego i niech se ogląda reklamy za darmowy net w smartfonie. W sumie mam ich czwórkę, więc dwie dychy na browara oszczędzę.

Odpowiedz

16. ~adam
0

2016-08-11 08:48:09

Oferta świetna ale chyba 10 lat temu (tyle, że wtedy nie było smartfonów i tabletów żeby te reklamy oglądać). Na dzisiaj musieliby zaproponować te limity x10 żeby mi sie chciało z tego korzystać

Odpowiedz

15. ~
0

2016-08-11 08:23:33

@14 ja nie widzę sensu w twoim istnieniu

Odpowiedz

14. ~Marek
0

2016-08-11 07:22:59

Rozpacz. Nie rozumiem sensu istnienia tego czegoś. Po pierwsze jaka będzie to forma reklamy? Wątpię w grzeczny, prędzej jakieś głośne *** Do tego grupa docelowa aplikacji. Jak rozumiem, reklama jest po to, by coś sprzedać jej odbiorcy. Skoro kogoś nie stać na pakiet internetowy, oszczędzia lub jest skąpy, to co i jak zareklamować by reklamowany produkt kupił? Jak to osiągnąć? Nie widzę tu sensu żadnego.

Odpowiedz

13. ~
1

2016-08-11 06:54:40

12, wszystko powyżej 1 zł za 1 GB to zdzierstwo :)

Odpowiedz

12. mpiter
1

2016-08-11 01:16:43

Nie rozumiem sensu tej aplikacji. W Polsce pakiety internetowe są śmiesznie tanie, widziałem już pakiet 1GB za 2zł, jaki jest więc sens dziadować i oglądać reklamy dla kilku megabajtów?

Odpowiedz

11. ~Marek
0

2016-08-11 00:31:23

Sklep Google Play mówi, że ta aplikacja ma 1000 pobrań. Wiem, że nie mają jeszcze marketingu ale mimo wszystko to i tak bardzo mało jak na aplikację która jest już dość długo w Orange i trochę czasu w Plusie.

Odpowiedz