DAJ CYNK

Buckshee: Darmowy Internet teraz również w Play

03.09.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11248

Ważne 7

10

Buckshee jest aplikacją, która pozwala na darmowe korzystanie z Internetu w zamian za oglądanie reklam. Po sieciach Plus, Orange i T-Mobile, usługa dostępna jest teraz również w Play.

Buckshee jest aplikacją, która pozwala na darmowe korzystanie z Internetu w zamian za oglądanie reklam. Po sieciach Plus, Orange i T-Mobile, usługa dostępna jest teraz również w Play.

Po założeniu profilu w aplikacji dostępnej w Google Play i jej uruchomieniu korzystanie z Internetu po sieci komórkowej jest całkowicie bezpłatne. Dotyczy to przeglądania stron internetowych, jak również komunikatorów i aplikacji potrzebujących do działania połączenia z siecią. Buckshee wyświetla w tym czasie reklamy proporcjonalnie do zużytego transferu i upływającego czasu. Podczas połączenia z siecią Wi-Fi reklamy są wyłączane.

Jak podała firma Moben, operator Buckshee, usługa spotkała się z dużym zainteresowaniem i w ciągu ostatnich kilku dni zanotowano prawie 20 tys. ściągnięć aplikacji. Największą grupę użytkowników stanowi grupa wiekowa 25-34 lata, ale nie brakuje ludzi młodszych. Przy obecnym tempie wzrostu użytkowników usługi, Moben spodziewa się ok. 300 tys. aktywnych użytkowników Buckshee do końca 2016 r.

Zobacz: regulamin usługi

Źródło tekstu: Moben, wł

Tagi: Buckshee play
Komentarze
Zaloguj się
48. ~jamal
0

2016-09-05 11:56:56

A ciekaw jestem czy potym jak dzienny limit koncilis to jak wyczyszcze danę apki to dalej bd działać ?

Odpowiedz

47. ~JDJSJD
0

2016-09-05 11:55:11

Tam nie wiele trzeba zmajstrować przy niej XD nawet jest sposób na to aby działało jak masz roota wystarczy że wrzucisz pliki z adresem reklamy znając życie te reklamy idą z jednego ip i jak sama nazwa wskazuje 1 znaczy nie bd z tym żadnego problemos :D ale to mija się z celem chyba że już naprawdę awaryjny poraz 100 a rejestracja na usos pentagon lub samogon się zaczyna xd

Odpowiedz

46. ~miś ya
0

2016-09-05 10:27:35

a co to je apka?

Odpowiedz

45. ~Misiek
0

2016-09-05 08:58:01

Ciekawe kiedy ktoś napisze apkę która wykorzysta net Buckshee ale reklam nie będzie wyświetlać.

Odpowiedz

44. ~Tekumseh
0

2016-09-05 08:53:23

W sumie fajna opcja dla właściciela tego serwisu. W zamian za kilkadziesiąt gb dostaje wszystkie wasze dane do logowania w bankach, potralach społecznościowych i innych... Jeśli ktoś używa tej aplikacji to oznacza że nie liczy się ze swoim bezpieczeństwem.

Odpowiedz

43. ~Pawcio
0

2016-09-04 22:10:42

Mo i po co komu to *** Pakiety dzisiaj tanie jak barszcz...

Odpowiedz

42. ~
0

2016-09-04 20:56:51

Przecież to już było i się nie sprawdziło. Było FreeM, było Carrefour Mova, Orange miało też własną aplikację i jakoś się zwinęło. Czemu to miało by się sprawdzić?

Odpowiedz

-2

2016-09-04 20:19:09

Co to za buckshit? Kto to dziś sępi na coś takiego jak pakietów tyle, internet dają darmo w prezencie niemalże.

Odpowiedz

40. ~
0

2016-09-04 18:11:18

38: Nie

Odpowiedz

39. ~
0

2016-09-04 17:49:43

@33: W wersjach starszych niż 10 zrobienie takiej aplikacji jest technicznie niemożliwe, a tylko pod 10 raczej nikt nie będzie pisał aplikacji.

Odpowiedz

38. ~
0

2016-09-04 17:30:14

w nju to działa?

Odpowiedz

37. ~mikk
-1

2016-09-04 16:13:05

U mnie w Play działa tylko szkoda że na roamingu nie.

Odpowiedz

36. ~
0

2016-09-04 16:11:43

A co mam zrobić jak u mnie nie działa. nie chce się wogóle włączyć.

Odpowiedz

35. Andrzej24
0

2016-09-04 16:08:36

34@ Nic bardziej mylnego. Otóż wiele młodych ma dotykowce po rodzicach, ciotkach, wujkach i mając swoje niewielkie kieszonkowe bardzo chętnie skorzysta z darmowego internetu. Oczywiście kogo jest stać nie będzie się w to bawił.

Odpowiedz

34. mpiter
4

2016-09-04 15:29:02

Dalej nie rozumiem istnienia tej aplikacji. Po pierwsze: kogoś stać na smartfona to i pewnie stać wydać go kilka złotych na pakiet. Po drugie, na rynku są oferty z darmowym internetem(bez reklam i doładowań). Po trzecie w Play w tym roku przetaczają się promocje na net: w kwietniu rok internetu za darmo, potem kody z fanty, następnie kody z coli, i dopiero co skończyła się promocja na big milki. Nie wspominam o bonusie za rejestrację(10GB). Net praktycznie za darmo(ja wydałem 8zł za 35GB + rok internetu za darmo).I jeszcze jest wszechobecne darmowe wi-fi(wolne, ale jest)Więc pytam, jaki jest sens tej aplikacji?

Odpowiedz