DAJ CYNK

Brak darmowego LTE przy MNP Red Bull Mobile

30.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8648

Ważne 10

8

Play wyłącza darmowe LTE w taryfach MNP Red Bull Mobile. W pozostałych usługa pozostaje bez zmian.

Play wyłącza darmowe LTE w taryfach MNP Red Bull Mobile. W pozostałych usługa pozostaje bez zmian.

Od 1 lipca zostanie wyłączona usługa darmowego LTE w taryfach dla przenoszących numer do Red Bull Mobile (RBM 7 MNP). Usługa będzie dalej dostępna dla taryfy Red Bull Mobile na kartę i Red Bull Mobile na kartę II.

Osoby korzystające z taryfy MNP do końca czerwca mogą jeszcze skorzystać z usługi darmowego LTE. Po uruchomieniu będzie ona aktywna przez 30 dni.

Źródło tekstu: Play; wł

Komentarze
Zaloguj się
70. ~do 59
0

2016-07-01 07:45:47

A ty co? Pies ogrodnika? Jak można to można. A jak ktoś nie chce to przecież nie musi korzystać z takich udogodnień.

Odpowiedz

0

2016-06-30 21:30:08

@pabloki, kiedyś zniknie, nie sie zamętu ze szybko...

Odpowiedz

68. TomecekGD
0

2016-06-30 20:24:59

@64 Co znaczy archaiczny, jak E3372s obsługuje pobieranie do 150 Mb/s? No i dlaczego w ORange jest 40 Mb/s, a w Play w tym samym miejscu 3 Mb/s?

Odpowiedz

67. ~pabloki
-2

2016-06-30 20:13:15

darmowy imternet w rbm zniknie , nie marka.

Odpowiedz

66. ~Al
0

2016-06-30 20:11:16

RBM nie zniknie z rynku. Nie teraz. Teraz gdy trzeba zarejestrowac karty będzie wielka walka o klienta.Polak jest leniwy i jak już zarejestruje kartę to będzie sie trzymał operatora. O ile zarejestruje. Część ludzi zweryfikuje sens posiadania komórki.Na allegro już pojawiły się porejstrowane karty :) :)

Odpowiedz

65. ~
0

2016-06-30 20:02:02

A ja mam pytanie bo nie wiem która taryfa jest którą?RBM5 - Red Bull MOBILE na kartęRBM7 - Red Bull MOBILE na kartę IICzy to tak jak powyżej czy inaczej?

Odpowiedz

64. ~An
0

2016-06-30 20:00:32

@58 jak masz archaiczny modem to co się dziwisz?

Odpowiedz

63. ~
0

2016-06-30 19:58:56

Powinni wyłączyć w każdej taryfie i byłby spokój

Odpowiedz

62. ~An
0

2016-06-30 19:58:22

Śmiać mi się chce jak podniecacie się jak ktoś da 1gb. Ja daje 30zl na miesiąc w RBM i mam no limit z prędkością ok 90Mb.To jest dopiero oferta.

Odpowiedz

61. ~Przemo
-2

2016-06-30 19:56:05

toms, głupotą to jest to co piszesz! Skoro DIL został wyłączony w RBM MNP to powinien być wyłączony także w RBM i RBM II. Tymczasem w ramach RBM na kartę mamy abonentów różnych kategorii. A skoro Gruszka pisze, że "korzysta z tej opcji naprawdę niewielu klientów" to ruch ze strony Play jest tym bardziej dziwny, albo po raz kolejny Rzecznik tej sieci kłamie!

Odpowiedz

60. ~
-1

2016-06-30 19:35:59

@54 czyli RBM5 z Fakt to nie dotyczy. Dziwi mnie że zdecydowali się zablokować akurat RBM7 a nie RBM5. Może dlatego, że z tego co słyszałem domyślnie z Faktu przenosili do RBM7 a żeby przejść do RBM5 trzeba było poprosić o to konsultanta. Coś takiego słyszałem ale nie wiem ile w tym prawdy.

Odpowiedz

59. ~
-4

2016-06-30 19:24:36

Wg mnie powinni całkowicie wyłączyć tę usługę. Oferta niszowa jest jak cały RBM ale handel na allegro kwitnie. Jeden gość sprzedaje 500 SIM z RBM reklamując jako nielimitowany internet.Ja mam w Plusie 40GB w + no limit LTE za 20zł/m-c i uważam, że jest to tanio.Jak czytam o cwaniakach i widzę ich na allegro, podobnie z żebractwem w Zbieraj Minuty, to jestem za tym, żeby to wyłaczyć całkowicie.

Odpowiedz

58. TomecekGD
-1

2016-06-30 19:20:05

Coś w tym jest, że sieć Play LTE jest zapchana. Mój sprzęt to Huawei E3372s, mieszkam w Gdyni. LTE w RBM ma ok ~3 Mb/s, a w tym samym miejscu i na tym samym sprzęcie LTE od Orange ma ok. 40 Mb/s.

Odpowiedz

57. toms
0

2016-06-30 19:17:13

Najlepiej, gdyby operator dopłacał nam do usług za to, że w ogóle z nich korzystamy. Sorry, ale pazerność i głupota niektórych nie zna granic... Jak się nie ma co się lubi, to...

Odpowiedz

56. ~pabloki
0

2016-06-30 19:15:19

czyli jednak mieli to wyłaczyć . po wakajach zabiorą wszystkim.

Odpowiedz