DAJ CYNK

Bonus za rejestrację w nju mobile i Orange przedłużony

01.12.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5858

Ważne 12

1

Orange przedłuża czas obowiązywania promocji na bonus za rejestrację numeru. Dotyczy to również sieci nju mobile.

Orange przedłuża czas obowiązywania promocji na bonus za rejestrację numeru. Dotyczy to również sieci nju mobile.

W ramach bonusu klienci nju mobile i Orange otrzymują 1000 zł na konto promocyjne oraz pakiet internetowy 100 GB. Bonus jest ważny 30 dni. Aby go uruchomić należy wysłać SMS-a o treści BONUS pod numer 80028. Promocja jest też dostępna dla osób przenoszących numer do sieci i jest ważna do 30 grudnia.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
35. wlo
0

2016-12-03 12:19:56

34 - promocyjne pewnie nie, ale pakietowe... Zapewne jak u każdego ;-)

Odpowiedz

34. ~
0

2016-12-03 11:49:36

To w Nju jest jakieś konto promocyjne?

Odpowiedz

33. ~mirekb
0

2016-12-01 21:12:16

znowu zrobie testy 4 sieci w swiatecznym okresie

Odpowiedz

32. ~GaduAirowiec
0

2016-12-01 17:00:34

Propozycja dla Orange: zebym zmienił zdanie o tej sieci: Na koniec okresu rejestracji (początek lutego 2017) wprowadzacie promocję dla tych którzy zarejestrowali numer ale nic z tego tytułu nie dostali. 1000 minut + 5GB + 1000 smsów do wszystkich sieci ważne rok.

Odpowiedz

31. ~
-1

2016-12-01 16:58:50

Ale czy to warte uwagi? Orange gdyby nIe przedluzylo to by się ośmieszyli. Zresztą ten ich bonus dzis ma mala wartosc. Tyle co no limit ,czyli 26 zl.

Odpowiedz

30. ~GaduAirowiec
-1

2016-12-01 16:58:29

@fhsdAle nie zmienia to faktu ze Orange jest francusko skąpe ! Obcy kapitał i do tego centusie takie żeby im na żabie udka starczyło:) Dlatego wybrałem Play który nie dość że ma zasięg 4 sieci to jeszcze lepsze bonusy daje.

Odpowiedz

29. ~fhsd
0

2016-12-01 16:52:52

podarowanemu koniowi nie zagłada się w zęby:Jak mija miesiąc z Orange przenosisz numer do Plusa dostajesz 50GB/500zł , po tym miesiącu dlaej migrujesz do Playa znowu 100GB/100zł wystarczy RAZ NA MIESIĄC WYJŚĆ OD KOMPA I NIC NIE PŁACIĆ ZAMIAST skamlać jak parobek o więcej za nic!

Odpowiedz

28. ~GaduAirowiec
1

2016-12-01 16:49:34

Jedyna uwaga: mama rejestrowala swoj 16-letni numer Orange w 2.polowie wrzesnia i ZERO bonusow :((

Odpowiedz

27. ~GaduAirowiec
-1

2016-12-01 16:48:22

Judasze w tym Orange. Mama rejestrowala numer po 16 latach utrzymywania tego samego numeru w Orange (12 lat temu byl to Zetafon wiec byla zarejestrowana). Teraz kazali jej zarejestrowac i nie zalapala sie na zadna promocje !!!!Prawda ze skandal ze im blizej konca to dopiero wtedy wrzucaja promocje? Nigdy wiecej Orange !

Odpowiedz

26. ~locomoco
1

2016-12-01 16:27:55

@12 Nawet 160 GB można wyhaczyć.

Odpowiedz

25. ~pablo_ck
1

2016-12-01 15:44:29

Bonus obowiązuje do 31 grudnia :) Tak podaje regulamin :)

Odpowiedz

24. adik
0

2016-12-01 15:15:40

co miesiąc przedłużają o miesiąc, a pod koniec tego miesiąca będzie kolejna powtórka.

Odpowiedz

23. ~007Bond
0

2016-12-01 14:28:44

W nju regulamin był niby do odwołania . /''/'' 17. Promocja obowiązuje do odwołania, z tym zastrzeżeniem, że odwołanie nastąpi nie wcześniej niż dnia 30listopada 2016r. Informacja o odwołaniu Promocji zostanie zamieszczona na stronie internetowejwww.njumobile.pl. /''/''

Odpowiedz

22. ~
-1

2016-12-01 14:16:27

Mam nadzieję, że w styczniu przedłużą promocję, bo muszę gdzieś przenieść numer z "Testuj za 10 zł".

Odpowiedz

21. ~007Bond
1

2016-12-01 13:39:17

regulamin promocji„Nowy bonus za rejestrację numeru w Orange”obowiązujeod 1 do 31 grudnia 2016r.

Odpowiedz