DAJ CYNK

Bonus za rejestrację numeru w nju mobile przedłużony

19.09.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6276

Ważne 1

4

Promocja dotycząca bonusu za rejestrację numeru w sieci nju mobile została przedłużona do października.

Promocja dotycząca bonusu za rejestrację numeru w sieci nju mobile została przedłużona do października.

Wygląda na to, że operator bardziej chce wypromować ofertę nju mobile niż Orange na kartę, przedłużając promocję z bonusem za rejestrację numeru na kartę. Klienci za rejestrację otrzymają dwa pakiety - 1000 minut do wszystkich sieci i 10 GB do wykorzystania przez 30 dni. Aktywacja pakietów wymaga wysłania SMS-a o treści BONUS na numer 80028 w ciągu 60 dni od zarejestrowania numeru.

Przypomnijmy, że w ubiegły piątek analogiczna promocja zakończyła się w Orange.

Zobacz: Nowy regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~///
1

2016-09-19 15:54:01

tak dla przypomnienia,przenosiny z orange na kartę do nju na kartę sms o treści NJU pod numer 601,środki nie przenoszą się.

Odpowiedz

18. orson_dzi
1

2016-09-19 15:38:17

Informacje mam z BOK-u. We własnych instrukcjach mają jasno opisane, że dane zostają. Wygrzebię swojego prepaida i spróbuję jutro sprawdzić. Jest zarejestrowany w Orange.

Odpowiedz

17. ~///
0

2016-09-19 15:32:20

orson_dzi - no to fajnie, kiedyś tak było dane przenosiły się, teraz nju na kartę i abonament za 29 zł jest ok oferta, szczególnie dla osób ze stażem co najmniej sześciu miesięcy w nju.

Odpowiedz

16. ~pabloki
1

2016-09-19 15:30:02

15 a wczesniej dane przy migracji sie kasowały.

Odpowiedz

15. orson_dzi
0

2016-09-19 15:25:55

@14 Właśnie nie, jeśli numer jest zarejestrowany, to dane się przenoszą.

Odpowiedz

14. ~///
0

2016-09-19 15:21:27

przeniesienie się sms z orange do nju, spowoduje potrzebę powtórnej rejestracji, tak niby wynika z osobnej rejestracji w orange i nju, pewnie system orange będzie myślał co tu począć z taką zagadką.

Odpowiedz

13. ~pabloki
1

2016-09-19 14:56:33

12 jestem pewnien że jabłecznik czyli szarlotka kojarzy sie pozytywnie ... może komentuj newsa a nie rób przytyków.

Odpowiedz

12. wlo
0

2016-09-19 14:18:03

8 - może chociaż z szacunku do człowieka byś nazwiskiem się posługiwał?

Odpowiedz

11. ~AAA
1

2016-09-19 13:29:43

Gdyby jeszcze środki nie przepadały ... OFnK -> Nju....

Odpowiedz

10. orson_dzi
1

2016-09-19 13:16:57

@9 Trzeba by sprawdzić, czy da się włączyć bonus jak przeniesiesz SMS-em numer z Orange do nju mobile.

Odpowiedz

9. ~adam
0

2016-09-19 13:08:34

Ale mnie rozczarowali. 30 września kończą mi się pakiety wakacyjne i miałem sobie włączyć bonus a tu klops. Zarejestrowałem dopiero dzisiaj

Odpowiedz

8. ~pabloki
-1

2016-09-19 13:00:36

w orange planowali to oddawna . dowodem jabłecznik zachecajacy do szybkiej rejestracji na blogu. nju jest polskie to mogą wydłuzac . orange jest francuskie. oderwane od rzeczywistosci. tmobile tez moze nie wydłuzyc.

Odpowiedz